PALUBA
May 08, 2024, 01:31:46 pm *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Važno, dopuna Pravilnika foruma PALUBAinfo, tačka 22
 
   Home   Help Login Register  
Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 ... 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 [103] 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 ... 147   Go Down
  Print  
Author Topic: Ovo nije za smejanje, ovo je za plakanje (Pun svet ludaka)  (Read 582324 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
MOTORISTA
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 62 007



« Reply #1530 on: October 26, 2015, 10:33:24 pm »

Uhapšen Čubaka dok je na izbore vozio Dart Vejdera
I.D.   26.10.2015.

Da su izboru u Ukrajni stvarno nešto posebno dokazuje i ovaj snimak na kome se vidi kako je policija u Odesi u nedjelju uhapsila Čubaku koji je Dart Vejdera vozio na biračko mesto!

Osoba maskirana u Čubaku je privedena jer je odbila da pokaže dokumente. Međutim, tu nije bio kraj ovoj predstavi. Kada su Čubaki u policijskoj stanici pokušali da naplate kaznu, krzneni filmski junak je odgovorio da svu "lovu" drži u intergalaktičkoj banci koja još uvek nema svoju ispostavu u Ukrajini! Povodom ovog događaja Dart Vejder je oštro protestvovao zbog tretmana prema jednom od njegovih glasača, a naljutio se i zato što nisu mogli da ga pronađu na biračkom spisku iako zaista poseduje dokumenta sa imenom Dart Aleksejevič Vejder.



Izvor: www.blic.rs
Logged
Рашо
Stručni saradnik - RV i PVO
kapetan korvete
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 6 897



« Reply #1531 on: October 26, 2015, 11:31:50 pm »

Uhapšen Čubaka dok je na izbore vozio Dart Vejdera
I.D.   26.10.2015.

Da su izboru u Ukrajni stvarno nešto posebno dokazuje i ovaj snimak na kome se vidi kako je policija u Odesi u nedjelju uhapsila Čubaku koji je Dart Vejdera vozio na biračko mesto!

Каква издаја... Чубака шурује са лордом Вејдером и возика га унаоколо?! Ето какву је гују издајничку у њедрима гајио Хан Соло...
И нека су га ухапсили, свака част украјинској полицији, имају моју подршку!
Logged
MOTORISTA
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 62 007



« Reply #1532 on: October 27, 2015, 08:58:35 pm »

Dart Sidijus izabran za člana gradske skupštine u Odesi
Dailymail-T.V.   27.10.2015.

Serijal filmova "Zvezdani ratovi” veoma je popularan među raznim generacijama ljubiteljima naučne fantastike. Međutim, u Ukrajini su otišli i korak dalje. Naime, na izborima za Gradsku skupštinu Odese, grada na jugu Ukrajine, pobedio je senator Palpatin, poznat i kao Dart Sidijus.

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

Ovo nije ni šala ni scenario za novi nastavak filma. Naime, kao kandidat za gradsku skupštinu i to kao predstavnik stranke Darta Vejdera, prijavio se momak obučen kao popularni zlikovac, a vest o njegovoj pobedi na izborima održanim u nedelju otkrio je na svom Fejsbuk profilu Aleksandar Borovik, kandidat za gradonačelnika. "Drugar Darta Vejdera, senator Palpatin, osvojio je 54,4 odsto glasova u Poseloku, predgrađu Odese. Palpatin Dmitrij je rođen 1990. Ovo je van svake pameti. Narode šta se dešava sa tobom?" upitao je Borovik.

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

Ukrajinska Centralna izborna komisija je za izbore još u septembru registrovala Vladara Palpatina, zajedno sa njegovim prijateljem Dartom Vejderom, kao i Jodom i Čubakom, koji su bili kandidati kao predstavnici Internet stranke. Godine 2014, Dart Vejder se čak kandidovao i za predsednika Ukrajine. Čubaka je na dan izbora uhapšen i kažnjen zbog održavanja protivzakonite kampanje, a Dart Vejder je izostavljen sa izborne liste i nije mogao da glasa za sebe. Za sada nema podataka kako je Joda prošao. Građani Odese su izgleda veliki ljubitelji serijala o "Zvezdanim ratovima", jer je nedavno jedan umetnik u ovom gradu "prepravio" skulpturu Lenjina i pretvorio ga u Darta Vejdera. Grad je toliko bio oduševljen da su najavili svečano otvaranje novog spomenika u njihovom gradu.

Izvor: www.blic.rs


* 685054_palpatin-01reutersfoto-reuters_f.jpg (33.97 KB, 470x270 - viewed 95 times.)

* Screenshot_4.png (360.03 KB, 470x685 - viewed 100 times.)
Logged
Bozo13
Stručni saradnik - KoV
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 16 530



« Reply #1533 on: October 28, 2015, 10:19:30 am »

 


[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* qxQGHV-cOII.jpg (255.32 KB, 1026x1024 - viewed 132 times.)

* vUDS8F5fBdM.jpg (202.62 KB, 982x1000 - viewed 127 times.)
Logged
Milan (longtrip)
kapetan fregate
*
Offline Offline

Posts: 7 424



« Reply #1534 on: October 28, 2015, 10:37:39 am »

Jesu ovo neki svatovi  Grin
Logged
MOTORISTA
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 62 007



« Reply #1535 on: October 28, 2015, 11:14:56 am »




[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

 

Logged
Trifko
Prijatelj foruma
poručnik korvete
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 3 814


Од свих ратника најјача су два: време и стрпљење.


« Reply #1536 on: October 28, 2015, 04:30:45 pm »




[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

Da se ovo ne snima neki rimejk pirata s kariba Cheesy
Logged
lovac
Stručni saradnik za brodska oružja i sisteme
kapetan fregate
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 7 442


« Reply #1537 on: October 30, 2015, 06:29:28 pm »

Kako je cura s.ebala bahatog vozača koji joj je hteo na brzinu ukrasti parking mesto.

Logged
MOTORISTA
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 62 007



« Reply #1538 on: October 30, 2015, 07:42:26 pm »

Ova je najjača...

Logged
Solaris
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 12 357


#vragu i rat#


« Reply #1539 on: November 07, 2015, 06:46:55 pm »

Ovo stvarno postoji, ja sam mislio da je sprdanje.

Srpsko – hrvatski objasnidbeni rječnik

Ovo me podsjeća na onu izreku- besposlen pop i jariće krsti.
Morat ću i ja napisat neku knjigu, pa se zalijepit državi na sisu.  Tongue

poz.
Logged
Solaris
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 12 357


#vragu i rat#


« Reply #1540 on: November 07, 2015, 06:47:16 pm »

.
Logged
lovac
Stručni saradnik za brodska oružja i sisteme
kapetan fregate
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 7 442


« Reply #1541 on: November 07, 2015, 09:58:44 pm »

Kako smo krenuli, nove generacije možda zaista neće razumeti jedni druge - i za njih je napisan ovaj rečnik.

Samo da potkrepim jednim stvarnim događajem: moj sin i jedan njegov kolega (obojica rade u Beogradu kao dizajneri) su pre 4 - 5 godina poslovno išli u Zagreb i tamo su se sreli sa momkom sa kojim su ranije bili u vezi preko neta.
Kada ih je momak dočekao (vidno uzbuđen), priznao im je da je uzbuđen zbog toga što prvi put u životu vidi dva izvorna srba.

Najveća caka u svemu tome je što sam ja čistokrvni mađar!
Logged
dzumba
Stručni saradnik - specijalne jedinice
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 22 429


« Reply #1542 on: November 07, 2015, 10:54:37 pm »

Mi smo imali i firmi jednog službenika (nažalost preminuo je proletos) koji je takođe bio čistokrvni Mađar a nije znao da govori mađarski. Malo je razumeo ali da govori nikako. Odrastao je i srpskom selu gde mu je otac radio. Završio osnovnu školu na srpskom, u kući su počeli govoriti srpski zbog njega, potom srednja škola na srpskom i tako...

A što se tiče onog momka koji je prvi put video "izvorna srbina" nije to ništa neobično. Mi ljude druge nacionalnosti koji dugo žive sa nama ili među nama drugačije doživljavamo. Obično tu neku drugu naciju, najčešće doživlajamo preko štampe (medija), škole, politike dok pripadnike te nacije koji su naše komšije doživljavamo upravo ako, kao ljude, komšije, prijatelje i posebno ih ne identifikujemo sa negativnim karakteristikama te nacije serviranim kroz medije ili od politike.

Ja takođe mog komšiju Grgu, iz zgrade gde živim , koji je rođen jednom od Kaštela (uvek zaboravim u kom) kraj Splita ne doživljavama ko Hrvata, već kao komšiju, kolegu, druga, prijatelja... On čak govori "po beogradski sa dalmatinskim akcentom" Cheesy. Naravno, znam da je Hrvat ali je to u nebitno. Tako je to bilo gde.
Logged
Bozo13
Stručni saradnik - KoV
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 16 530



« Reply #1543 on: November 07, 2015, 11:05:26 pm »

Prvo smo ljudi, onda sve ostalo. tako bi trebalo biti. Žena mi je "štajerka" Wink , zet musliman, venčana priča hrvat, u familiji imamo srbe sa kosova, brat ima ženu italjanku... na kraju sve sami dobri ljudi. Šta reči osim onoga, što ima jedan uvažen član u potpisu: Ko hoće, nađe načina, ko neće, nađe opravdanja
Logged
švercer011
potporučnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 2 749



« Reply #1544 on: December 07, 2015, 02:58:27 pm »

Vise je za smehoterapiju Grin Njega ne treba zvati na slavu Grin Grin

On je novi rekorder? "Nisam mnogo popio, možda dve litre rakije i desetak piva"


Lajoš je priznao da mora da pije, jer na taj način ostaje skoncetrisan na posao. Policija mu je izmerila 5,32 promila alkohola u krvi. Mada Lajošu i dalje nije jasno zašto se policija baš na njega “okomila“ i zašto mu nisu dopustili da vozi.

“Ma, ništa nije bilo, kao što se ni sada ne osećam mamurno. Ne mogu reći ni da sam nešto punio popio, ne znam odakle tako visok rezultat prilikom duvanja“, kazao je Lajoš, prenosi hrvatski portal “24sata“.

On je objasnio da je popio litar rakije, ali nije siguran možda “i dve-tri litre“ i da je sve to “zacementirao“ sa deset piva.

“Posle svinjokolja seo sam na bicikl i otišao u kafić u selu. Tamo sam popio još nekoliko pića. Nisam ni počeo da obrćem pedale, kad eto policije. Ne mogu da se žalim na njih. Pružili su mi krevet da se naspavam i otreznim i još su mi rekli da ću biti kažnjen. Moraću veliki novac da platim zbog svoje opuštenosti“, zaključuje Lajoš.

Policija tvrdi da ovo nije prvi put i da su ga i pre zaustavljali u pijanom stanju.
Logged
Pages:  1 ... 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 [103] 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 ... 147   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.033 seconds with 22 queries.