PALUBA
May 21, 2024, 08:41:24 am *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Važno - Obavezno proverite neželjenu (junk/spam) e-poštu da bi aktivirali svoj nalog
 
   Home   Help Login Register  
Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 [2] 3   Go Down
  Print  
Author Topic: Pribor za rad na pomorskoj karti  (Read 21015 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
ssekir75
poručnik fregate
*
Offline Offline

Posts: 4 194


« Reply #15 on: October 17, 2011, 10:41:49 pm »

dzumba, znam cemu sluzi i kako radi kurvimetar (i ja sam nekakav pesadijski potporucnik, makar u rezervi), nego mi ovaj mornaricki nije jasan. cemu sluzi onaj tockic sa strane i da li "drska" ima i neku drugu f-ju (cini mi se da ima u sebi i olovku)?
Logged
Hrundi
stariji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 736



« Reply #16 on: October 18, 2011, 12:14:11 am »

Kotačić sa strane je za nuliranje kurvimetra kako bi se u potpunosti poništili svi utjecali temperaturne ekspanzije na mehanizam. Jednostavno - prije mjerenja se kotačićem skala dovede na nulu u odnosu na položaj kazaljke (kotačić rotira cijelu skalu). A ručica na ovom modelu doista ima i kemijsku olovku.

Moj kurvimetar je jednostavniji, bez olovke i kompenzatora ali ovo je bila prva slika koju sam našao na netu.
Logged
Pera
stariji vodnik I klase
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 930



« Reply #17 on: October 18, 2011, 12:44:47 am »

Može li neki ovakav, jeftin, sirotinjski  Grin
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* Minerva.jpg (65.08 KB, 600x656 - viewed 200 times.)
Logged
ML
kapetan korvete
*
Offline Offline

Posts: 6 798



« Reply #18 on: October 18, 2011, 06:41:28 am »

Jedno od osnovnih pomagala kod ucrtavanja pozicija gdje je stojnica kružnica, a takvih je najviše je najobičniji šestar. Sa njim se rješavaju i problemi konstrukcija na pomorskim kartama, npr kod ucrtavanja pozicije sa horizontalnim kutevima.
Kod horizontalnih kuteva, jednom od tačnijih pozicija u terestičkoj navigaciji, koja nije ovisna o preciznosti pokazivanja tačnih azimuta i daljina, koristi se za ucrtavanje( da se izbjegne konstruisanje kružnica i radi brzine)
dvokutomjer. Njega smo na brodovima RM redovno imali.
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ] [ Attachment: You are not allowed to view attachments ] Što se tiče kurvimetra nisam nikad takvu spravu zamijetio na brodovima, a i osobno mislim da je primijena ograničena radi specifičnosti svake nautičke karte, naime duljine su zavisne od Fi konstruktivno kod Merkatorove projekcije, što je specifičan podatak za svaku kartu. Kod karata većeg razmjera, nisu iste ni daljine pri vrhu i dnu karte, pa je upotreba praktički nemoguća (bar tačna)


* DSCF7091.JPG (112.95 KB, 800x553 - viewed 190 times.)

* DSCF7092.JPG (100.17 KB, 710x600 - viewed 200 times.)
Logged
Plavnik
In memoriam
vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 635


« Reply #19 on: October 18, 2011, 07:22:46 am »

Kurvimetar se ne koristi u pomorskoj navigaciji, brodovi JRM ga nisu imali u navigacijskoj opremi.
Logged
duje
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 17 876



« Reply #20 on: October 18, 2011, 07:32:43 am »

Kurvimetar se ne koristi u pomorskoj navigaciji, brodovi JRM ga nisu imali u navigacijskoj opremi.

To sam upravo želio napisati. Na TČ nismo imali kurvimetre-mislim, da na pomorskim kartama i ne trebaju. Tamo se daljine prenose sa šestarom na rub pomorske karte, gdje se odčitavaju rastojanja. Tako se je radilo u moje vrijeme, kada nije još bili satelitske navigacije, GPS-a itd.
Logged
Gazda
zastavnik I klase
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 1 504



« Reply #21 on: October 18, 2011, 07:53:49 am »

bravo ML,ja nikako da na internetu iskopam dvokutomjer.A kako si i spomenuo,metoda sa horizontalnim kutevima je,u slučajevima kad nemamo kompas i radar na brodu,jedina pouzdana metoda određivanja pozicije.I da,gornja slika koju si postavio je iz Benkovića,ako se ne varam?
Logged
madmitch
stariji vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 1 159


« Reply #22 on: October 18, 2011, 08:18:56 am »

Za dvokutomjer dobro dođe i kompasna ploča na krilima mosta, ako se ne varam i ako sam dobro slušao u školi.
Logged
ML
kapetan korvete
*
Offline Offline

Posts: 6 798



« Reply #23 on: October 18, 2011, 10:33:15 am »

Jeste @ Gazda jedna slika je iz Benkovića.
@Madmitch, neće baš biti tako, dvokutomijer je za ucrtavanje pozicije, a nije mi jasno kako bi ćerku žira ili smjerni aparat upotrjebio za ucrtavanje.
Logged
madmitch
stariji vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 1 159


« Reply #24 on: October 18, 2011, 11:27:59 am »

Za učitavanje kuta na poznati objekat? To sam mislio.
Logged
Hrundi
stariji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 736



« Reply #25 on: October 18, 2011, 01:37:17 pm »

Kurvimetar se ne koristi u pomorskoj navigaciji, brodovi JRM ga nisu imali u navigacijskoj opremi.

Ah, kako volim ovu JNA suptilnost i logiku!

Pošto brodovi JNA nisu imali kurvimetar - znači da se on ne koristi  Roll Eyes

Meni kurvimetar koristi za brzo računanje planiranog/pređenog puta u jedrenju, posebno u regatama. Kad ucrtam na kartu vjetar onda ucrtavam vjerojatne i moguće kurseve plovidbe do određene točke (plan bordižavanja). Da ne bih sve to prenosio šestarom jednostavno ih pređem kurvimetrom i očitam ukupnu dužinu. Daleko brže i lakše.

Dakle, kurvimetar se koristi u navigaciji. Quod erat demonstrandum
Logged
dzumba
Stručni saradnik - specijalne jedinice
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 22 455


« Reply #26 on: October 18, 2011, 01:48:40 pm »

QED - Што је и требало доказати (приказати).
Logged
duje
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 17 876



« Reply #27 on: October 18, 2011, 01:56:09 pm »

Kurvimetar se ne koristi u pomorskoj navigaciji, brodovi JRM ga nisu imali u navigacijskoj opremi.

Ah, kako volim ovu JNA suptilnost i logiku!

Pošto brodovi JNA nisu imali kurvimetar - znači da se on ne koristi  Roll Eyes

Meni kurvimetar koristi za brzo računanje planiranog/pređenog puta u jedrenju, posebno u regatama. Kad ucrtam na kartu vjetar onda ucrtavam vjerojatne i moguće kurseve plovidbe do određene točke (plan bordižavanja). Da ne bih sve to prenosio šestarom jednostavno ih pređem kurvimetrom i očitam ukupnu dužinu. Daleko brže i lakše.

Dakle, kurvimetar se koristi u navigaciji. Quod erat demonstrandum
Nitko ne kaže, da se nesmije koristiti. Govorim o vramenu, kada sam ja crtao na pomorske karte. U formacijskioj opremi kurvimeter nije bio. Kada sam radio (poslije 1991) na kartama (ali ne pomorskim) upotrebljavao sam ga redovno. Ucrtani kursevi na kartama su u glavnim pravolinijski (što i sam znaš, pošto jedriš).
Logged
Rade
Administrator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 17 062


« Reply #28 on: October 18, 2011, 02:44:09 pm »

Kurvimetar je dobar za računanje krivih linija, a u navigaciji ih i inema nešto mnogo, tako da nije ni dobio šansu da se "dokaže" na brodovima JRM: To što ga nije bilo na zaduženju I bo ne znači da se nije mogao koristiti, već da se nije koristio.
Logged
Pera
stariji vodnik I klase
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 930



« Reply #29 on: October 18, 2011, 03:09:49 pm »

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ] [ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* portland1.jpg (95.68 KB, 800x519 - viewed 157 times.)

* portland2.jpg (93.47 KB, 800x554 - viewed 175 times.)
Logged
Pages:  1 [2] 3   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.032 seconds with 22 queries.