PALUBA
May 16, 2024, 11:36:13 pm *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Važno - Prilikom registracije lozinka mora da sadrži najmanje osam karaktera, od toga jedno veliko slovo, i bar jednu cifru, u protivnom registracija neće biti uspešna
 
   Home   Help Login Register  
Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 ... 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 [94] 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 ... 148   Go Down
  Print  
Author Topic: Ovo nije za smejanje, ovo je za plakanje (Pun svet ludaka)  (Read 586597 times)
 
0 Members and 2 Guests are viewing this topic.
lovac
Stručni saradnik za brodska oružja i sisteme
kapetan fregate
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 7 442


« Reply #1395 on: May 26, 2015, 07:53:04 pm »

Za ovo nema komentara:


Lutko pametna!

Da nema onih koji je gledaju i slušaju džaba njene umetničke inspiracije .....
Logged
MOTORISTA
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 62 007



« Reply #1396 on: May 30, 2015, 08:20:28 am »

DIVLJI ZAPAD Izglasano otvoreno nošenje oružja u Teksasu
Tanjug   30.05.2015.

Poslanici Predstavničkog doma i Senata Teksasa izglasali su predlog zakona o otvorenom nošenju oružja na ulicama te druge najnaseljenije američke savezne države, koji će biti poslat na potpisivanje guverneru Gregu Abotu.

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

Očekuje se da će Abot, guverner iz redova Republikanske stranke, taj zakon potpisati i time ukinuti zabranu otvorenog nošenja oružja, koja je u Teksasu na snazi još od perioda posle Građanskog rata, prenela je agencija AP. Vlasnici oružja će i dalje morati da imaju dozvolu za nošenje oružja, koje će moći da nose u pojasu koji neće morati da bude sakriven ispod odeće. U Teksasu, poznatom po divljem zapadu, kaubojima i jednim od najslobodnijih zakona o nošenju oružja u SAD, poslednjih 20 godina je bilo dozvoljeno nošenje samo sakrivenog oružja. Vlasnicima dozvola za nošenje sakrivenog oružja je čak bilo dozvoljeno da u teksaškom Kapitolu ne prođu kroz detektore metala, pošto se automatski pretpostavljalo da su naoružani. Teksas je, međutim, bio jedna od samo šest saveznih država u kojima je bilo zabranjeno takozvano otvoreno nošenje oružja, čije su pristalice dugo radile na tome da dobiju pravo da nose oružje tako da ga svako može videti. U Teksasu trenutno oko 850.000 građana poseduje dozvolu za nošenje sakrivenog oružja, a taj broj se naglo povećao poslednjih godina.

Izvor: www.blic.rs


* Great_train_robbery_still.jpg (34.22 KB, 489x405 - viewed 87 times.)
Logged
Bozo13
Stručni saradnik - KoV
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 16 530



« Reply #1397 on: June 03, 2015, 09:19:38 am »

Šta reči...

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* cool-cartoon-economy-greed-money1.jpg (70.27 KB, 540x401 - viewed 77 times.)
Logged
kumbor
Stručni saradnik - opšti
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 17 545


« Reply #1398 on: June 03, 2015, 10:11:36 am »

DIVLJI ZAPAD Izglasano otvoreno nošenje oružja u Teksasu
Tanjug   30.05.2015.

Poslanici Predstavničkog doma i Senata Teksasa izglasali su predlog zakona o otvorenom nošenju oružja na ulicama te druge najnaseljenije američke savezne države, koji će biti poslat na potpisivanje guverneru Gregu Abotu.

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

Očekuje se da će Abot, guverner iz redova Republikanske stranke, taj zakon potpisati i time ukinuti zabranu otvorenog nošenja oružja, koja je u Teksasu na snazi još od perioda posle Građanskog rata, prenela je agencija AP. Vlasnici oružja će i dalje morati da imaju dozvolu za nošenje oružja, koje će moći da nose u pojasu koji neće morati da bude sakriven ispod odeće. U Teksasu, poznatom po divljem zapadu, kaubojima i jednim od najslobodnijih zakona o nošenju oružja u SAD, poslednjih 20 godina je bilo dozvoljeno nošenje samo sakrivenog oružja. Vlasnicima dozvola za nošenje sakrivenog oružja je čak bilo dozvoljeno da u teksaškom Kapitolu ne prođu kroz detektore metala, pošto se automatski pretpostavljalo da su naoružani. Teksas je, međutim, bio jedna od samo šest saveznih država u kojima je bilo zabranjeno takozvano otvoreno nošenje oružja, čije su pristalice dugo radile na tome da dobiju pravo da nose oružje tako da ga svako može videti. U Teksasu trenutno oko 850.000 građana poseduje dozvolu za nošenje sakrivenog oružja, a taj broj se naglo povećao poslednjih godina.

Izvor: www.blic.rs

da ne bude zabune, samo bih napomenuo da ovde verovatno nije reč o "hidden" weapon, već samo o "concealed" weapon, dakle niko ga ne "skriva", već ga nosi tako da se ne vidi. Ako donesu zakon da može da ga nosi o boku, u koricama, praktično ko hoće, to će biti suprotno Obaminoj nameri da ograniči nošenje oružja. Ali, ko više pita Obamu?
Logged
švercer011
potporučnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 2 749



« Reply #1399 on: June 04, 2015, 01:29:02 am »

Ovom policajcu bih naplatio kaznu zato sto ga nije priveo,da sam se ja ponasao ovako prema policiji bubrege bi mi prebili,a i ne razumem policiju da nemogu da organizuju kurs engleskog bar fond od 50-ak reci da bi imali minimalnu komunikaciju!!

<iframe width="720" height="420" src="//www.youtube.com/embed/IPhYl81--fY?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen="true"></iframe>
Logged
motorista 57 klasa
Prijatelj foruma
poručnik korvete
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 3 080


Да ли ћемо још коме сметати зато што смо своји?


« Reply #1400 on: June 04, 2015, 07:23:52 am »

Tako je to kada se živi u "praziluk iz dupeta državi" (banana nemamo). A kako da se priuče nekom stranom jeziku
kada su jedva i srpski govore kako treba. Pa tu nema % normalno školovanih policajaca a i da ih ima ona nepismena
većina bi ih isterala iz službe.
Logged
motorista 57 klasa
Prijatelj foruma
poručnik korvete
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 3 080


Да ли ћемо још коме сметати зато што смо своји?


« Reply #1401 on: June 04, 2015, 12:17:11 pm »

Tako je to kada se živi u "praziluk iz dupeta državi" (banana nemamo). A kako da se priuče nekom stranom jeziku
kada su jedva i srpski govore kako treba. Pa tu nema % normalno školovanih policajaca a i da ih ima ona nepismena
većina bi ih isterala iz službe.
Da ispravim geške u kucanju:

Tako je to kada se živi u "praziluk iz dupeta državi" (banana nemamo). A kako da se priuče nekom stranom jeziku
kada su jedva i srpski naučili da govore ne uvek kako treba.
Pa tu nema 20% normalno školovanih policajaca, a i da ih ima ona nepismena većina bi ih isterala iz službe.
Logged
Kuzma®
Počasni administrator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 10 545



« Reply #1402 on: June 04, 2015, 01:13:06 pm »

Svejedno, da je neko otisao u Ameriku i da ga tamo zaustavi policajac da li bi ovako prosao ili bi zaglavio u apsanu? Na osnovu cega taj ima pravo da snima policiju a ja kao drzavljanin ove zemlje nemam pravo iako sam poreski obveznik od cijeg se placenog poreza placa i policij? I da neko od nas tako nesto pokusa bio bi kaznjen zbog ometanja sluzbenog lica u vrsenju duznosti. Ali taj Amerikanac je dosao ovde i pravi se pametan.

I kada smo kod jezika. Da li policajac u npr. Nemackoj zna srpsku jezik da moze komunicirati samnom ako ja tamo odem  i on me zaustavi zbog prekrsaja? Da li americki policajac zna npr.kineski ili da li americki vojnik na Okinavi zna japanski? Ovo je mogla biti situacija gde je nas policajac a taj u automobilu govori samo svahili, da li to znaci da policija u Srbiji mora znati da se sporazumeva na svim jezicima.
Nekome je to smesno sto Amer pravi sprdnju sa nasom policijom, meni nije. Ali onog trenutka kada taj Amer bude isto radio kada ga zaustavi americki policajac onda cu mozda promeniti misljenje.
Logged
Boro Prodanic
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 15 084


« Reply #1403 on: June 04, 2015, 02:01:08 pm »

Evo još jedan prilog Odi ludosti:

http://www.vesti-online.com/Vesti/Hronika/496577/Turcin-tukao-policajce-na-beogradskom-aerodromu
Logged
lovac
Stručni saradnik za brodska oružja i sisteme
kapetan fregate
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 7 442


« Reply #1404 on: June 04, 2015, 02:25:09 pm »

Svejedno, da je neko otisao u Ameriku i da ga tamo zaustavi policajac da li bi ovako prosao ili bi zaglavio u apsanu? Na osnovu cega taj ima pravo da snima policiju a ja kao drzavljanin ove zemlje nemam pravo iako sam poreski obveznik od cijeg se placenog poreza placa i policij? I da neko od nas tako nesto pokusa bio bi kaznjen zbog ometanja sluzbenog lica u vrsenju duznosti. Ali taj Amerikanac je dosao ovde i pravi se pametan.

I kada smo kod jezika. Da li policajac u npr. Nemackoj zna srpsku jezik da moze komunicirati samnom ako ja tamo odem  i on me zaustavi zbog prekrsaja? Da li americki policajac zna npr.kineski ili da li americki vojnik na Okinavi zna japanski? Ovo je mogla biti situacija gde je nas policajac a taj u automobilu govori samo svahili, da li to znaci da policija u Srbiji mora znati da se sporazumeva na svim jezicima.
Nekome je to smesno sto Amer pravi sprdnju sa nasom policijom, meni nije. Ali onog trenutka kada taj Amer bude isto radio kada ga zaustavi americki policajac onda cu mozda promeniti misljenje.

Za razliku od naše države, ''veliki brat'' veoma vodi brigu o svojim državljanima, i ne daj bože da im se nešto desi negde u inostranstvu!
Logged
Kuzma®
Počasni administrator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 10 545



« Reply #1405 on: June 04, 2015, 02:32:26 pm »

To ne opravdava krsenje zakona drzave u koju su dosli.
Logged
dzumba
Stručni saradnik - specijalne jedinice
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 22 445


« Reply #1406 on: June 04, 2015, 07:01:38 pm »

Овај снимак само сведочи и бахатости и некултури ток Амерканца-Немац (како пише у једном новинском тексту). Он чак покушава да подмити полицајца, због чега највероватније све ово и снима. У сваком случају против њега и сада треба поднети пријаву па кад се некад појави на граничном прелазу, правац "Падињак" на издржавање казне.
Logged
lovac
Stručni saradnik za brodska oružja i sisteme
kapetan fregate
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 7 442


« Reply #1407 on: June 04, 2015, 09:06:56 pm »

dzumba, je li ti to pišeš utopiju
Logged
mali od palube
Prijatelj foruma
potporučnik
*
Offline Offline

Posts: 2 376



« Reply #1408 on: June 05, 2015, 12:22:03 am »

Odmah po prilasku policajca on kaže: "I'm not gonna sign this"
Odakle zna da treba da potpiše?
Nakon pitanja "Imaš dinara?" odgovara: "I have dinars", znači razumije šta ga pita...
Na 1.49 jasno se vidi da glas koji kaže: "I think it's all right" nije isti kao i glas policajca. Riječ je o klasičnoj i to lošoj audio montaži.
Pri tom se deklarišu kao novinari...
Dalje nisam mogao da gledam jer znam kuda to ide.

God bless America!!!

Padaj Silo i Nepravdo!!!
Logged
MOTORISTA
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 62 007



« Reply #1409 on: June 05, 2015, 06:17:47 am »

Na osnovu cega taj ima pravo da snima policiju a ja kao drzavljanin ove zemlje nemam pravo iako sam poreski obveznik od cijeg se placenog poreza placa i policiji?

Imaš puno pravo da snimaš policajce, samo što ne smeš da ih ometaš prilikom vršenja službene dužnosti.

http://ssp.org.rs/arhive/706

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

A ovog genija bih istresao iz gaća i napisao mu prijavu za šta god da mu nađem.

Logged
Pages:  1 ... 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 [94] 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 ... 148   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.032 seconds with 21 queries.