Ратна морнарица Војске Југославије

(1/104) > >>

torpedo011:
Ову тему отварам јер сам стекао утисак да је период од 1992 до 2006 слабо обрађен и да је потребна детаљнији приступ. Занима ме конкретно зашто и како су отписивани бродови један по један, како је изгледала структура који су били задаци морнарице као и њене операције. Ја сам се дотакао ове теме у теми РТОП 401 када сам постављао питања везана за поморску блокаду СР Југославије 1992-1996.

Хвала

ORIĆAREB:
Quote from: torpedo011 on June 20, 2013, 10:00:13 pm

Ову тему отварам јер сам стекао утисак да је период од 1992 до 2006 слабо обрађен и да је потребна детаљнији приступ. Занима ме конкретно зашто и како су отписивани бродови један по један, како је изгледала структура који су били задаци морнарице као и њене операције. Ја сам се дотакао ове теме у теми РТОП 401 када сам постављао питања везана за поморску блокаду СР Југославије 1992-1996.

Хвала


Ti kolega otvaraš temu, a ništa ne prilažeš. Nešto će ti to ići šepavo...

torpedo011:
Druze Oricareb hvala na javljanju. Ja nisam prilozio nista jer su izvori jako oskudni. Mogao sam eventualno da stavim grb RMVJ. Nasao sam svojevremeno sajt sa dosta slika, ali su ga izgleda sklonili. Zato racunam na vas koji ste bili pripadnici RMVJ da upotpunite i obogatite temu. Pozdrav

barbakan:
Sto se tice pomorske blokade SRJ imas nesto ovde na palubi , brodovi koji su ucestvovali u blokadi i njihove dalje sudbine

https://www.paluba.info/smf/index.php/topic,12375.15.html

torpedo011:
Ево слике 831 са грбом СР Југославије. ;D [ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page