PALUBA
May 17, 2024, 01:55:58 am *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Važno - Pravilnik foruma PALUBAinfo
 
   Home   Help Login Register  
Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 [2]   Go Down
  Print  
Author Topic: Potrebna velika pomoc od clanova foruma u Rusiji  (Read 6907 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
švercer011
potporučnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 2 749



« Reply #15 on: September 06, 2014, 10:17:58 pm »

Da, svukla se remenica sa pumpe. Pumpu sam dobio od drugara koji je imao isti Gaz, novu i u kutiji. Ostala mu kada je prodao kamion. Nije on covek kriv vec uvoznik delova. Napisao sam vec da uvozi kineske pumpe, remontuje ih pa onda prodaje (remontuje nove pumpe)...

Mislim da je to taj motor, cudna konstrukcija. Inace je ceo kamion pun nekih cudnih resenja i bagova, od motora, elektronike do mehanike. Sredicemo ga iduce nedelje pa ide u prodaju ili cemo ga samo koristiti zimi. Kupili smo Gaza samo radi 4x4 pogona i 6 mesta za sedenje.
Imam i jednog Iveka koji je 10 klasa iznad i 20 godina stariji  Smiley

Ako je tako ok, ja recimo zadnjih 2 godine ugradjujem kineske ITN pumpe za vodu i kocione diskove iste firme i nisam imao ni jednu reklamaciju dok na renomirani Valeo sam imao na svaku petu ili sestu procuri posle dva sata od montaze.Diskove te firme smo testirali moje kolege i ja tako sto smo  na moj auto stavili te diskove i izasli na auto put prema Sidu i naravno pun gas do 195 kmh i naglo kocenje do 100 kmh pa opet tako jedno pet puta i nisu se iskrivili i tek onda smo poceli da ih ugradjujemo,kineski delovi su odlicni u prvoj klasi i nemam nista protiv njih.
A ovo cudo ako ne prodas vidi ti lepo izvadi to djubre od motora napravite neku flansnu za zvono menjaca i ubacite neki normalan motor slicnih gabarita neki jtd ili hdi Wink
Logged
Pages:  1 [2]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.02 seconds with 22 queries.