PALUBA
May 13, 2024, 09:36:58 pm *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Važno - Obavezno proverite neželjenu (junk/spam) e-poštu da bi aktivirali svoj nalog
 
   Home   Help Login Register  
Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  [1] 2   Go Down
  Print  
Author Topic: Da li je ovo moguće !!!!!!  (Read 7135 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Dreadnought
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 69 456



« on: January 29, 2009, 04:30:10 pm »

 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked  Ljudi moji ....Pogledajte ovo i recite šta imate .... Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

<iframe width="720" height="420" src="//www.youtube.com/embed/oW7ybdTQE6Y?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen="true"></iframe>

Naprosto ne mogu da verujem!!!!
« Last Edit: July 17, 2010, 08:46:37 pm by Rade » Logged
nyupnik
Prijatelj foruma
stariji vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 936


« Reply #1 on: January 29, 2009, 04:38:17 pm »

Ne moraš da vjeruješ, budući da nije istina.
Tj. radi se o (dosta gruboj) video-montaži.
(Pričalo se o tome po raznoraznim forumima...) Smiley
Logged
Dreadnought
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 69 456



« Reply #2 on: January 29, 2009, 04:45:12 pm »

Dobro da mi reče....Mislio sam da sam pobudalio..Nešto što se toliko protivi svim zakonima fizike i razuma.....naprosto sam morao da pitam da li je moguće
Logged
Brok
Administrator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 19 069


Jednakost, Bratstvo, Sloboda


WWW
« Reply #3 on: January 29, 2009, 04:49:35 pm »

To je i meni bila prva pomisao da je reč o montaži. Da nisu zamutili deo kada sleće možda bih i poverovao, a nešto mi se čini da je posle tog zamućenja krilo na svom mestu.  
Možda i grešim. Ma danas više ne možeš da veruješ ni rođenim očima. Wink
Logged
DEMON
vodnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 404



« Reply #4 on: January 29, 2009, 04:59:08 pm »

Ма замаглила им се камера  Cheesy
Logged
Dreadnought
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 69 456



« Reply #5 on: January 29, 2009, 05:13:24 pm »

Ma danas više ne možeš da veruješ ni rođenim očima. Wink
То је више него тачно...Кад год одем у продавницу то се догађа Grin
Logged
machak
vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 588



« Reply #6 on: January 29, 2009, 06:20:03 pm »

Јесте монтажа, од тренутка када отпада крило.  Smiley
Logged
DEMON
vodnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 404



« Reply #7 on: March 26, 2009, 01:55:50 pm »

  Обратите пажњу где овај црногорски " специјалац " држи пиштољ, и како!

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

  Као да је изашао из " Видимо се у читуљи "  Cheesy


* 79362914.jpg (59.65 KB, 640x480 - viewed 125 times.)
« Last Edit: August 17, 2010, 08:31:52 pm by kuzmar, Reason: slike u atachment » Logged
dexy
kapetan korvete
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 6 662



« Reply #8 on: March 26, 2009, 02:30:09 pm »

Obzirom da ima jos jedan u futroli odmah pored, moguce da je to zaplenjeni pistolj od teroriste?
Logged
DEMON
vodnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 404



« Reply #9 on: March 26, 2009, 02:42:38 pm »

  Могуће, али опет како тако да га држи. Сигуран сам да он зна шта ради, надам се за његово добро, али ми изгледа мало...
Logged
Brok
Administrator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 19 069


Jednakost, Bratstvo, Sloboda


WWW
« Reply #10 on: March 26, 2009, 05:38:56 pm »

Ja uopšte nisam mislio na njega već da specijalca desno koji u levoj ruci drži nešto nalik pištolju prislonjenom na ovom vezanom nesretniku što ga vode.

Evo malo uveličano, ali je i dalje prilično nejasno, da li je reč o pištolji ili već o čemu. Ako je reč o pištolju, nemam ideju zašto ga na taj način drži i zašta će mu uopšte pištolj u ovakvoj situaciji.
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* 20090326173251.jpg (34.99 KB, 640x415 - viewed 114 times.)
« Last Edit: August 17, 2010, 08:30:36 pm by kuzmar, Reason: slike u atachment » Logged
DEMON
vodnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 404



« Reply #11 on: March 26, 2009, 05:48:23 pm »

  Ето још једна чудна ситуација  Smiley А шлем како му стоји?  Grin
Logged
VITEZ OD..
mornar
*
Offline Offline

Posts: 8


« Reply #12 on: March 26, 2009, 06:22:58 pm »

Za mene su ova dvojica sve osim policajaca,a kamo li da pricamo o specijalcima...
Logged
DEMON
vodnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 404



« Reply #13 on: March 26, 2009, 07:04:03 pm »

Ја сам обрнутог мишљења. Полицајци јесу али специјалци никако  Grin
Logged
DEMON
vodnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 404



« Reply #14 on: March 31, 2009, 08:10:49 pm »

  Краду и тенкове!!!

  Лопови у Србији краду све што може да се прода, од шахтова, бакарних кровова и олука, црквених реликвија, до старог оружја

  Српски лопови краду шта стигну! Све што може да се прода на црном тржишту, долази под прсте наших пљачкаша. Од шахтова, бакарних кровова и олука са цркава и кућа, позлаћених делова надгробних споменика, црквених реликвија, до старих тенкова.

  Несвакидашња крађа изведена је усред бела дана у једном новосадском кафићу кад је мушкарац стар око 30 година, у атлет мајици, шортсу и папучама, неопажено ушао у подрум локала и демонтирао лавабо, а затим га спаковао у велику путну торбу и побегао. Украдени лавабо истог поподнева продат је на футошкој пијаци.

  Прошле године непознати лопови украли су четири и по тенка Т-34 с војног полигона Чента код Зрењанина. Крађу је пријавио капетан, који је на полигону пре вежбе нашао пола тенка. Сваки од тенкова био је тежак најмање тридесет тона. Процењује се да су крадљивци зарадили око десет хиљада евра за делове. Један Новосађанин провалио је у козметички салон "Три стар", педесетак метара од зграде новосадске полиције. Полицајци су га ухватили унутар салона. Он им се представио као новинар који ради емисију на новосадској телевизији Аполо и рекао да се случајно задесио у проваљеном локалу.

  Пре три године београдска полиција ухапсила је четворицу пљачкаша одмах након пљачке експозитуре Сосијете женерал банке. Интервентна бригада ухапсила је пљачкаше насред Бранковог моста јер су се заглавили у саобраћајној гужви. Претресом возила код њих су пронађени оружје, фантомке и џак с парама. Двоје преваранта полиција је ухапсила јер су се представљали као хуманитарци који помажу усамљеним бакицама, а онда су им у шољу за кафу сипали лек за смирење. Кад би преварена жена заспала, они би из куће или стана узимали новац, злато и друге вредне предмете. Непознати младић је пре неколико дана опљачкао хамбургерницу "Дуга" у Новом Саду. Прво је наручио шест породичних пица и пет килограма пецива, а док се припремао да плати изненада је ударио продавачицу. Пошто није успео да отвори касу, узео је с пулта хиљаду динара и побегао.    

  Извор: Курир



« Last Edit: February 22, 2010, 12:26:55 am by Broker » Logged
Pages:  [1] 2   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.03 seconds with 22 queries.