PALUBA
May 15, 2024, 08:16:52 pm *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Važno - Obavezno proverite i neželjenu (junk/spam) e-poštu da bi ste našli svoj aktivacioni link te aktivirali svoj nalog
 
   Home   Help Login Register  
Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 2 [3]   Go Down
  Print  
Author Topic: Palubarci i EDC  (Read 6020 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Duki
Počasni član foruma
zastavnik I klase
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 1 946



« Reply #30 on: September 28, 2023, 03:02:49 pm »

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
Umesto originalnog nastavka za bitove koji košta tričavih 5050 din, u woby house-u sam naleteo na ovaj za 160din pa sada imam na svom multialatu i torex-e

Druge dve slike su improvizacija koju je smislio Felix, uzeo sam testericu za 130din i evo stvarno radi. Naravno nije kao originalni model koji je ima ali može da posluži.
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* photo_4_2023-09-28_15-56-15.jpg (118.37 KB, 1280x960 - viewed 2 times.)

* photo_1_2023-09-28_15-56-15.jpg (362.21 KB, 1280x960 - viewed 5 times.)

* photo_3_2023-09-28_15-56-15.jpg (252.14 KB, 1280x960 - viewed 3 times.)
Logged
Duki
Počasni član foruma
zastavnik I klase
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 1 946



« Reply #31 on: January 25, 2024, 05:14:15 pm »

Od nedavno se proizvodnja pojedinih modela ''zvučnijih'' brednova preselila u Kinu pa tako sada možete nabaviti pojedine poznate modele po veoma pristupačnim cenama, bar u Srbiji. Primera radi model SOG PowerPint (dole na slici) koji inače košta 50ak dolara možete nabaviti za svega 2000 din ako ugrabite akciju.

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* photo_2023-12-16_14-15-39.jpg (124.2 KB, 960x1280 - viewed 4 times.)

* photo_2023-12-16_14-15-42.jpg (112.2 KB, 960x1280 - viewed 4 times.)
Logged
Duki
Počasni član foruma
zastavnik I klase
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 1 946



« Reply #32 on: April 06, 2024, 10:56:00 am »

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
Vodič za nazive modela Victorinox britvica sa objašnjenjem koje sve alate imaju.


* SAK guide.jpg (192.5 KB, 1080x810 - viewed 10 times.)
Logged
Lemi_O2
vodnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 494



« Reply #33 on: April 06, 2024, 04:03:07 pm »

Već neko vrijeme u džepu, sa ključevima i Squirtom. Ledlenser K4R, 120lm u boost modu.Mala, lagana i direktno se puni u USB-A priključku. Vrlo korisna kod noćnih povrataka kući. Smiley


* IMG_1413.jpg (1087.54 KB, 5712x4284 - viewed 4 times.)
Logged
Duki
Počasni član foruma
zastavnik I klase
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 1 946



« Reply #34 on: April 06, 2024, 05:00:51 pm »

Već neko vrijeme u džepu, sa ključevima i Squirtom. Ledlenser K4R, 120lm u boost modu.Mala, lagana i direktno se puni u USB-A priključku. Vrlo korisna kod noćnih povrataka kući. Smiley
Taj squirt su baš mnogo nahvalili međutim ne proizvodi se više tako da si imao sreće da ga uhvatiš na vreme Smiley njegovo mesto omiljenog mini edc-a je zauzeo model koji sam okačio u poruci pre SOG PowerPint.
Logged
Lemi_O2
vodnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 494



« Reply #35 on: April 06, 2024, 05:57:53 pm »

Već neko vrijeme u džepu, sa ključevima i Squirtom. Ledlenser K4R, 120lm u boost modu.Mala, lagana i direktno se puni u USB-A priključku. Vrlo korisna kod noćnih povrataka kući. Smiley
Taj squirt su baš mnogo nahvalili međutim ne proizvodi se više tako da si imao sreće da ga uhvatiš na vreme Smiley njegovo mesto omiljenog mini edc-a je zauzeo model koji sam okačio u poruci pre SOG PowerPint.
A ne Smiley. Ovaj Squirt je novi, nedavno sam ga kupio, stari je u rezervi. Jos ih se moze naci tu i tamo za kupiti,stare zalihe. Iako po upola vecoj cijeni nego prije. Steta sto su ga izbacili, ali razumljivo, jer Leatherman je na njima imao samo financijski gubitak.
Logged
Duki
Počasni član foruma
zastavnik I klase
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 1 946



« Reply #36 on: April 06, 2024, 06:31:35 pm »

A ne Smiley. Ovaj Squirt je novi, nedavno sam ga kupio, stari je u rezervi. Jos ih se moze naci tu i tamo za kupiti,stare zalihe. Iako po upola vecoj cijeni nego prije. Steta sto su ga izbacili, ali razumljivo, jer Leatherman je na njima imao samo financijski gubitak.

Oho, onda odlično, to je dobar ulov. Nisam ti se pohvalio, uhvatio sam Leatherman Wave+ Black Oxide upola cene polovan, bukvalno nekorišćen! A od ostalih radinosti planiram da menjam onaj Bokerov za neki švajcarac iz ''soldier'' ili ''hunter'' 111mm serije, da li ću da prodam ovaj pa da uzmim taj ili da dam ovaj uz doplatu videćemo.
Logged
Lemi_O2
vodnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 494



« Reply #37 on: April 06, 2024, 07:14:38 pm »

A ne Smiley. Ovaj Squirt je novi, nedavno sam ga kupio, stari je u rezervi. Jos ih se moze naci tu i tamo za kupiti,stare zalihe. Iako po upola vecoj cijeni nego prije. Steta sto su ga izbacili, ali razumljivo, jer Leatherman je na njima imao samo financijski gubitak.

Oho, onda odlično, to je dobar ulov. Nisam ti se pohvalio, uhvatio sam Leatherman Wave+ Black Oxide upola cene polovan, bukvalno nekorišćen! A od ostalih radinosti planiram da menjam onaj Bokerov za neki švajcarac iz ''soldier'' ili ''hunter'' 111mm serije, da li ću da prodam ovaj pa da uzmim taj ili da dam ovaj uz doplatu videćemo.
111mm serija je bas dobra. Prave velicine i dobre  kombinacije. Najljepsi mi je Forrester sa drvenom drskom, ali ima i soldier modela bas pogodjenih.
Wave+ je pravi, no nonsense alat, svaka cast.

Logged
Duki
Počasni član foruma
zastavnik I klase
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 1 946



« Reply #38 on: April 06, 2024, 10:35:46 pm »

111mm serija je bas dobra. Prave velicine i dobre  kombinacije. Najljepsi mi je Forrester sa drvenom drskom, ali ima i soldier modela bas pogodjenih.
Wave+ je pravi, no nonsense alat, svaka cast.
Da, baš je ''taman'' veličina. Uslov su mi da ima OHO - One Hand Opening, testeru i probojac, u svim tim serijama ima po bar jedan takav model a ono što mi se posebno sviđa kod 111mm modela je da im se zaključavaju sečiva, liner lock ali u tom cenovnom rangu drugi mehanizam zaključavanja ni nema. Što se Wave-a tiče, jedina prednost koju vidim kod njega nad nekim drugim modelom je to jednoručno otvaranje noža i nazubljenog sečiva. Rebar mi se ipak pokazao kao mnogo bolji i efikasniji alat i već par godina mi je uvekna kaišu kada idem na posao a cena mu je znatno manja.
Logged
Pages:  1 2 [3]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.023 seconds with 22 queries.