PALUBA
May 18, 2024, 12:56:04 am *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Važno - Pravilnik za prenošenje vesti na forumu PalubaInfo
 
   Home   Help Login Register  
Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 ... 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 [162] 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 ... 304   Go Down
  Print  
Author Topic: Torpedni čamci klase "Shershen"  (Read 1345364 times)
 
0 Members and 4 Guests are viewing this topic.
duje
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 17 876



« Reply #2415 on: November 18, 2011, 05:38:54 am »

Pretvarači i fiksni razvodni ormariči  bili su zaključani. Ključeve je trebao imati dež. električar. Poslije uplovljenja  dež. brigade(ili netko od dežurnih)  morao je pozvati električara. E, dok su ga našli, pa dok je on došao, pa ključevi... Obično su brodski električari umjesto ključa koristili izvijače i tako dolazili do priključnih mjesta.
Trebalo se je što prije spojit na vanjsko napajanje, da se je mogao pogasit pogon i što prije otiči kući Smiley, a uplovljavalo se je uvjek u "nezgodno" vrijeme. U toj brzini se je svašta dešavalo, no, ne sječam se nekih večih nesreča.
Logged
ORIĆAREB
In memoriam
kapetan fregate
*
Offline Offline

Posts: 7 364



« Reply #2416 on: November 18, 2011, 07:20:14 am »

Pretvarači i fiksni razvodni ormariči  bili su zaključani. Ključeve je trebao imati dež. električar. Poslije uplovljenja  dež. brigade(ili netko od dežurnih)  morao je pozvati električara. E, dok su ga našli, pa dok je on došao, pa ključevi... Obično su brodski električari umjesto ključa koristili izvijače i tako dolazili do priključnih mjesta.
Trebalo se je što prije spojit na vanjsko napajanje, da se je mogao pogasit pogon i što prije otiči kući Smiley, a uplovljavalo se je uvjek u "nezgodno" vrijeme. U toj brzini se je svašta dešavalo, no, ne sječam se nekih večih nesreča.
Evo sličice iz života i rada na TČ brodovima. "Manevrisanje" sizom. Neposredno prije ove radnje ili poslije, morao je
Električar-starešina sa broda, dogegati do elektropretvarača i "upitati ga za zdravlje". Grin

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

Sudeći po prizoru sa slike, mislim da je TČ-jac tek uplovio te pogasio motore. Nema dima. Jer da ima namjeru da isplovi davno bi se pre pomjeranja siza upalili motori. Također, sumnjam da je i pomjeranje u pitanju jer bi se onda vidjeli kablovi prema obali, a njih nema.
Dvojica mornara na obali su sigurno sa drugih TČ-jaca i to sizni, imaju opasač oko struka. Ljeto je, jer su u mornarskim majicama i kratkim pantalonama.

Moram da naglasim još nešto. Ova sličica kao i prethodna već su ranije postavljene na Palubi od strane našeg "brodarskog". Pozajmio sam ih, neće se on ljutiti, reklamiram ga. Grin 


* Postavljanje siza.jpg (34.37 KB, 355x220 - viewed 293 times.)
« Last Edit: November 18, 2011, 08:53:43 am by ORIĆAREB » Logged
duje
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 17 876



« Reply #2417 on: November 18, 2011, 05:38:54 pm »

Uvlačenje ili postavljanje siza je bio težak posao. Velika poluga i težak siz. Uvjek sam se ljutio, ako mornari nisu postavili tepih na minski nastavak i preko njega gurali siz, jer je siz inače ogulio boju sa minskog nastavka. A onda K-dir III. BO, organiziraj pituravanje. Za pet puta povuč pinelom (četkom), šmirglanje, temeljna boja, pokrivna boja, poslije pranje pinela, razređivačem......

Znalo se događati, da su krajevi kablova (sa stopicama) za napajanje broda sa kopna pali u more (nisu bili pod naponom), prilikom uvlačenja na brod ili postavljanja na kopno, no, uvjek se je to moralo naglašavati mornarima koji su to radili (nisu bili električari).
Logged
madmitch
stariji vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 1 159


« Reply #2418 on: November 18, 2011, 06:00:20 pm »

Znalo se događati, da su krajevi kablova (sa stopicama) za napajanje broda sa kopna pali u more (nisu bili pod naponom), prilikom uvlačenja na brod ili postavljanja na kopno, no, uvjek se je to moralo naglašavati mornarima koji su to radili (nisu bili električari).

Zar trebaš biti za to od struke? Stvarno se možeš svakog dana načudit meltalnoj ljenosti. Neko, kojem nije jasno, da kabel ne spada u vodu, kamo li u more, nikada, ne bi smio ni nožem jesti, kamoli držat ili biti blizu bilokakvom oružju ili brzo vrtečim mašinama.  
Logged
duje
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 17 876



« Reply #2419 on: November 18, 2011, 06:08:15 pm »

Znalo se događati, da su krajevi kablova (sa stopicama) za napajanje broda sa kopna pali u more (nisu bili pod naponom), prilikom uvlačenja na brod ili postavljanja na kopno, no, uvjek se je to moralo naglašavati mornarima koji su to radili (nisu bili električari).

Zar trebaš biti za to od struke? Stvarno se možeš svakog dana načudit meltalnoj ljenosti. Neko, kojem nije jasno, da kabel ne spada u vodu, kamo li u more, nikada, ne bi smio ni nožem jesti, kamoli držat ili biti blizu bilokakvom oružju ili brzo vrtečim mašinama.  
Različiti smo ljudi,  takvi su bili i mornari. Netko je došao odslužio, nikad ga nje bilo potrebno podsjetit na brijanje, njegove dužnosti, kako se radi na vezu, za vrijeme vježbi BOB-a itd. A nekima si morao visiti iznad glave! Puno puta je bili jednostavnje sam uradit nešto nego toliko puta ojašnjavati. Koliko god puta si objasnio, nika nije želio razumjeti.....Poslovi su bili razumljivi i ne previše zahtjevni!
Logged
ORIĆAREB
In memoriam
kapetan fregate
*
Offline Offline

Posts: 7 364



« Reply #2420 on: November 18, 2011, 08:57:45 pm »

Zar trebaš biti za to od struke? Stvarno se možeš svakog dana načudit meltalnoj ljenosti. Neko, kojem nije jasno, da kabel ne spada u vodu, kamo li u more, nikada, ne bi smio ni nožem jesti, kamoli držat ili biti blizu bilokakvom oružju ili brzo vrtečim mašinama.
Hmm, hmm. Moj kolega "madmitch", da je tebi samo znati s čime su se starješine trebale nositi, što se tiče te, kako je nazva
"mentalna lijenost". To nebi stalo kapacitivno na cijelu Palubu kad bi pisalo o tome, ako su u JRM na odsluženje vojnog roka, a pogotovo na brodove flote, dolazili momci uglavnom profila srednje skole ili jakog zanata. Nemogu da zamislim kako je tek bilo u onim jedinicama gde je dolazilo svega i svačega. Mislim da je tim vaspitačima i starešinama bilo, ubi bože.
Glavna kočnica u svemu je bilo to, što su ti  momci morali to otaljati, a nisu imali volje za takvo nešto.
Samo da me se pogrešno ne shvati. Od ukupnog kolektiva, 15-tak mornara, problem je bio u prosjeku sa jednim do dva, ali i to je previše kad ti oduzima vrijeme za pametniji deo poslova.
Da, ali sve se može kad se 'oće.. Wink
« Last Edit: November 18, 2011, 09:09:44 pm by ORIĆAREB » Logged
kilezr
poručnik fregate
*
Offline Offline

Posts: 4 608



« Reply #2421 on: November 18, 2011, 10:00:35 pm »

.......... Wink
« Last Edit: November 20, 2011, 08:08:25 am by ORIĆAREB » Logged
VIDA MORNAR
desetar
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 128


« Reply #2422 on: November 18, 2011, 10:02:29 pm »

Da, tako je bilo....to se jednostavno moralo, i puno mornara je imalo stav "pa zašto bi,ionako ovdje moram biti"....Mi na patrolcima smo radili,svatko svoj dio. I bilo je sličnih piz.....a sa kabelom. Desi se...I naravno, što kaže KILEZR,nisu svi bili za sve.
Logged
ORIĆAREB
In memoriam
kapetan fregate
*
Offline Offline

Posts: 7 364



« Reply #2423 on: November 19, 2011, 07:50:57 pm »

Bokser Savo

Prisjetih se jednog blagog primjera kao varijacije na gornje postove. Godina, sredina 70-tih. Stigla nova klasa mornara. Među njima i jedan Savo poreklom iz Crne Gore. Godina, oko 22. Prije dolaska na odsluženje vojnog roka, bavio se boksom, ali mu doktori poslije nekog vremena zabranili da se bavi  s takvim nečim. Naime, šta je u pitanju? Čim počne meč, sve je dobro dok naš Savo ne dobije pristojan udarac od protivnika. Odmah poslije toga, na psihičkoj bazi, Savo zaključi da ga je taj hteo namjerno životno dotući i tu on stupa na scenu. Odmah protivnika u najmanju ruku hoće da dotuče, ali na mrtvo. I nije bilo druge nego mu zabraniti  takvo nešto. Iz tog razloga je i kasnio koju godinu u vojsku, kao jurio je karijeru.

Naravno mi smo starešine znali sve to jer sa svakim mornarom dolazila je i njegova pismena karakteristika
u globalnom smislu.

U Puli u regrutnom centru, Savo je završio za artiljerca i kao takav stigao na brod. Po brodskom rasporedu pripadalo ga je da održava Drugi mornarski prostor, čisti i sve šta treba. Tako je trebao svakog dana posle jutarnjeg zbora i uveče pred večeru, dotične prostorije očistiti, poslagati i sve ostalo. Čišćenje se ogledalo i u tome da se trebao pod prostorije prebrisati mokrom krpom, te posušiti i čekati mene da pregledam. I poslije perioda od nekoliko dana adaptacije i upoznavanja sa brodom, kad sam zaključio da Savo može da počne da obavlja potrebna zaduženja, tog jutra čeka on mene u prostoriji. Siđem ja, on u plavoj mornarskoj odjeći, zima, ja u službenoj plavoj uniformi, plava bluza , bijela košulja sa kravatom, šapka. I počnem ja sa uputstvima.

- Savo ti trebaš svako jutro i veče, a pogotovo za vrijeme velikog čišćenja, subotom pre podne, ovu prostoriju čistiti. Radnim danom, kao jutros, treba je očistiti četkom, krpom i deterdžentom i vodom prebrisati pod, a potom suvom krpom posušiti. Nakon toga ja ću to pregledati da vidim jeli u redu. – Gleda on mene i ćuti.. – Je li ti, Savo, sve jasno?
- Jasno, druže zastavniče, - odgovara.
- Imaš li kakvi pitanja, slobodno reci?
- Imam, druže zastavniče.
- Pa, reci.
- Sve mi je jasno, ali ja neznam kako da to uradim.
Gledam ga ja, mislim, ma jel me ovaj za pravilo..va, ćutim, važem, novi je.
 - Ma kako neznaš, za Boga miloga, a jasno ti.
 - Pa jasno mi je druže zastavniče, ali ja neznam to da izvedem, ja to nikad u životu nisam radio. To su mi uvijek radile mati i sestre.
 - A jeli, - dobacim ja uzgred.
Vidim nema druge.
- Savo idi donesi kablić vode, slatke.
Ode Savo i donese kablić. Skinem ja plavu bluzu uniforme. Zavrnem rukav bijele košulje iznad lakta. Gleda me Savo šta to radim.
- Skini Savo bluzu. - Skida  Savo bluzu (poslije na kraju vojnog roka mi je priznao) i razmišlja u smislu, - ''pa ovaj oće da se bije''. Stojimo ja i Savo nasuprot jedan drugom, a između kablić sa vodom. Sa strane ostali materijal za čišćenje, krpe četka, deterdžent. - E ovako Savo, uzmeš pa naspeš malo deterdženta u vodu, zatim uzmeš ovu krpu i namočiš je u vodu, - i ja tu uzimajući krpu zagnjurim što dublje ruku u vodu da Savo to vidi i dublje nego inače. - Sad je ocijediš. Jasno?
- Jasno druže zastavniče.
- E, ajde sad  ti. – Šta će, nema kud, mora i on sad kao i što sam i ja. I tako redom. Od donošenja vode do posušivanja. Sve mu se moralo pokazati da bi stvar legla. To je bio samo jedan od primjera sa najobičnijom životnom stavkom gde se samo s ličnim primjerom mogao nesporazum riješiti. Alternative nije bilo. Morao sam se ja, kao starješina, toga jutra skinuti u rano zimsko jutro do pola, zagnjuriti ruku u hladnu vodu i ''preplivati'' pola prostorije da bi se uspostavila potrebna procedura.

Možda će neki čitajući ovo steći dojam da je Savo folirao. Ne, nije Savo folirao, donio je sa sobom svoje zavičajne običaje gde je muškarcu kao takvom sramota počistiti vlastiti pod u kući. A još i prebrisati, pa to je ravno samoubistvu. Ali kad se Savo našao u sredini gde je ugledao da starešina, njegov starešina, skidajući skoro paradnu uniformu takvo šta može učiniti, druga strana njegove ličnosti se pobunila i u posvjesti mu naredila da kao muškarčina mora u najmanju ruku biti jednak tom svome neposrednom predpostavljenom.

Naravno, Savo je to poslije radio redovno, dobro i savjesno. I bio je dobar mornar.

A evo i ja, taj naizgled banalni događaj, memorisao sam za čitav život. I nikad nisam zaboravio Savu, iako nikad nismo boksovali. Naravno, znam i kako se preziva, ali.......
« Last Edit: November 19, 2011, 08:02:29 pm by ORIĆAREB » Logged
ORIĆAREB
In memoriam
kapetan fregate
*
Offline Offline

Posts: 7 364



« Reply #2424 on: November 20, 2011, 08:09:58 am »

Evo jednog Ruskog Shershena za dobro jutro. Taktičkog broja 482. Crnomorske flote
Rusi su u svom sastavu imali preko 85 Shershena. Uglavnom u Baltičkoj i Crnomorskoj
floti. Kasnije su nešto prebacivali i u ostale flote, ali neznatno.

Gledajući ugrubo samo za Shersene im je trebalo preko 1800 šlanova posade.
Za bojevu popunu takvog nečega trbalo im je 340 bojevi torpeda.
Popuniti BK AK-230 preko 170.000 komada metaka.
Goriva preko 3060 tona, za napuniti tankove.......Mnogo velika zemlja.  Wink

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

Zanimljivo, kako ovaj Shershen drži cijevi AK-230 u navodno osnovnom položaju. Klasični osnovni položaj je skoro horizontalan
položaj cijevi. Ovde su pod nekih 45 stepeni u odnosu na nivo palube. Očito su im topovi BK napunjeni.....  Wink


* TC u Crnomorskoj Floti.jpg (93.55 KB, 640x425 - viewed 147 times.)
Logged
ORIĆAREB
In memoriam
kapetan fregate
*
Offline Offline

Posts: 7 364



« Reply #2425 on: November 20, 2011, 06:59:01 pm »

Jedan mališni TČ-224 za vrijeme rubnog pozdrava.
Najmlađi u "ergeli". Zadnji napravljen u Kraljevici

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* Mali 224.jpg (23.9 KB, 358x130 - viewed 193 times.)
« Last Edit: November 20, 2011, 07:22:57 pm by ORIĆAREB » Logged
kilezr
poručnik fregate
*
Offline Offline

Posts: 4 608



« Reply #2426 on: November 20, 2011, 08:12:42 pm »


 Hvala! Još kad bi moglo malo veće. Pa da vidimo ko je sve na sliki!
Logged
MORNAR
vodnik I klase
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 642


« Reply #2427 on: November 20, 2011, 08:18:53 pm »

Ćiro, svaka čast za 224.
Logged
ORIĆAREB
In memoriam
kapetan fregate
*
Offline Offline

Posts: 7 364



« Reply #2428 on: November 20, 2011, 08:29:22 pm »

Nažalost, nema gi veće....ide mi ovaj španski Grin

Ovo je najbolje moguće, samo im mahnite i biće Ok...
Logged
kilezr
poručnik fregate
*
Offline Offline

Posts: 4 608



« Reply #2429 on: November 20, 2011, 08:32:07 pm »


 Možda bi MORNAR ili ja mahali sebi?
Logged
Pages:  1 ... 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 [162] 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 ... 304   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.036 seconds with 23 queries.