PALUBA
April 28, 2024, 02:23:52 pm *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Važno - Prilikom registracije lozinka mora da sadrži najmanje osam karaktera, od toga jedno veliko slovo, i bar jednu cifru, u protivnom registracija neće biti uspešna
 
   Home   Help Login Register  
Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 [69] 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... 147   Go Down
  Print  
Author Topic: Ovo nije za smejanje, ovo je za plakanje (Pun svet ludaka)  (Read 579899 times)
 
0 Members and 2 Guests are viewing this topic.
vitez koja
Stručni saradnik - istorija
poručnik korvete
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 3 221



« Reply #1020 on: September 12, 2014, 07:09:18 pm »


Au, Kuzma gde nadje ovaj klip!? Zamalo srce da mi otkaze...
Logged
vitez koja
Stručni saradnik - istorija
poručnik korvete
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 3 221



« Reply #1021 on: September 12, 2014, 07:41:11 pm »

Menjacnica u Somaliji...



http://www.youtube.com/watch?v=Y3pvRvAxwDU&feature=player_embedded
Logged
Trifko
Prijatelj foruma
poručnik korvete
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 3 814


Од свих ратника најјача су два: време и стрпљење.


« Reply #1022 on: September 12, 2014, 07:57:40 pm »

Ova mjenjačnica u Somaliji me podsjeti na Bjelorusiju
Logged
Kuzma®
Počasni administrator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 10 544



« Reply #1023 on: September 12, 2014, 09:06:23 pm »


Au, Kuzma gde nadje ovaj klip!? Zamalo srce da mi otkaze...

Imam gosta iz Poljske pa mi lik pokazao.
Logged
MOTORISTA
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 62 007



« Reply #1024 on: September 19, 2014, 11:24:36 pm »

Francuz iscenirao svoj pogreb kako izbegao zatvor
Tanjug   19.09.2014.

U pokušaju da umakne dugoj ruci pravde, jedan mladi francuski kriminalac iscenirao je svoj pogreb na koji je osim policije došla samo njegova baka.

Mladić, star 26 godina, kome je policija bila za petama zbog niza krivičnih dela, uključujući prevaru i krađu, objavio je svoju čitulju u lokalnom listu Uest-Frans i na internetu. "Majka, otac, braća, sestra i cela ožalošćena porodica saopštavaju tužnu vest o smrti Sedrika koji je preminuo u četvrtak, 11. septembra, u 26. godini", pisalo je u čitulji. "Sahrana će biti održana u utorak, 16. septembra, u 10.30 časova", stajalo je u svojeručnom obaveštenju. Policija je, međutim, nanjušila prevaru i pojavila se u naznačeno vreme na groblju gde nije zatekla ni sanduk, ni pogrebnu povorku, ni raku, već samo uplakanu baku koju, očigledno, niko nije obavestio. Sedrik, čije prezime nije navedeno, je sve precizno isplanirao: najpre je telefonirao pogrebnom zavodu predstavivši se kao svoj brat, a zatim i novine koje su nazvale pogrebno preduzeće da bi potvrdile informaciju. "Odavno ga poznajemo. Ima poduži policijski dosije. Još kao maloletnik je odgovarao pred sudom", kazao je Bertran Denio, predsednik lokalnog tužilaštva, priznavši da su se ipak "svi pomalo iznenadli, kada su videli čitulju u novinama".

Izvor: www.blic.rs
Logged
MOTORISTA
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 62 007



« Reply #1025 on: September 21, 2014, 10:28:38 am »

KAO U CRTAĆU Lopovi izgubili „jugića”
I. H. J.   21. 09. 2014.

Kada su tri mladića na jedno Beogradsko gradilište sa svojim „jugom 45“ došli u krađu, nisu ni slutili da će oni biti ti koji će izvući deblji kraj.

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

Obezbeđenje ih je primetilo u krađi, ali, na sreću po njih, uspeli su da pobegnu. Ipak, poslovođa na gradilištu je smislio „slatku osvetu“. Oko „jugića“ je iskopao jarak dubok metar i po, pa nespretni lopovi sada nemaju šansu da povrate svoje vozilo. Osim naravno ako se sami ne prijave obezbeđenju gradilišta.

Izvor: www.blic.rs

Logged
pvanja
kapetan korvete
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 6 280



« Reply #1026 on: September 22, 2014, 10:45:56 am »

Logged
motorista 57 klasa
Prijatelj foruma
poručnik korvete
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 3 079


Да ли ћемо још коме сметати зато што смо своји?


« Reply #1027 on: September 23, 2014, 07:14:14 am »

 
Džesmin Trajdevil platila je malo bogatstvo da joj estetski hirurzi naprave treću dojku. Maserka sa Floride rekla je da joj je najteže bilo da pronađe hirurga koji bi pristao da joj uradi ovu "neophodnu" operaciju

- Insistirala sam, a bilo je teško, zvala sam 50 ili 60 lekara i svi su me odbili. Rekli su da je ugradnja treće dojke kršenje njihovih pravila etike – rekla je Džesmin.

Ipak, uspela je da pronađe lekara koji je ta pravila prekršio za 20.000 dolara, i sada Džesmin izgleda ovako:

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

izvor: telegraf.rs


* tri sise.jpg (92.06 KB, 830x1129 - viewed 140 times.)
Logged
MOTORISTA
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 62 007



« Reply #1028 on: September 23, 2014, 09:37:14 am »



Boles ne bira gde udara...

Logged
švercer011
potporučnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 2 749



« Reply #1029 on: September 23, 2014, 10:08:03 am »


Džesmin Trajdevil platila je malo bogatstvo da joj estetski hirurzi naprave treću dojku. Maserka sa Floride rekla je da joj je najteže bilo da pronađe hirurga koji bi pristao da joj uradi ovu "neophodnu" operaciju

- Insistirala sam, a bilo je teško, zvala sam 50 ili 60 lekara i svi su me odbili. Rekli su da je ugradnja treće dojke kršenje njihovih pravila etike – rekla je Džesmin.

Ipak, uspela je da pronađe lekara koji je ta pravila prekršio za 20.000 dolara, i sada Džesmin izgleda ovako:

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

izvor: telegraf.rs
Dali bi mogli da naprave od jedne velike () dve manje  Grin Grin
<iframe width="720" height="420" src="//www.youtube.com/embed/I8hNMpb4b04?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen="true"></iframe>
Logged
Bozo13
Stručni saradnik - KoV
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 16 530



« Reply #1030 on: September 23, 2014, 11:32:34 am »

jbg, ali ima smisao... Grin
Logged
MOTORISTA
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 62 007



« Reply #1031 on: September 25, 2014, 07:28:04 am »

Logged
Pero™
vodnik
*
Offline Offline

Posts: 400



« Reply #1032 on: September 25, 2014, 10:56:49 pm »

Nadam se da ovo još nije bilo

<iframe width="720" height="420" src="//www.youtube.com/embed/_mWtWz_aGyk?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen="true"></iframe>
Logged
lovac
Stručni saradnik za brodska oružja i sisteme
kapetan fregate
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 7 442


« Reply #1033 on: September 26, 2014, 01:51:23 pm »

DANSKA PRED PROMENAMA?
Većina Danaca za zatvaranje bordela za seks sa životinjama
U Danskoj je sodomija legalna i vlasti godinama odbijaju da raspravljaju na tu temu, ali danas su troje od četvoro Danaca za zabranu seksa sa životinjama, pa se očekuju promene, piše Velt

KOPENHAGEN - Seks turizmu sa životinjama od kojeg Danaska solidno zarađuje uskoro bi mogao da dođe kraj jer je "glas naroda" u poslednje vreme sve više protiv sodomije, piše nemački list Velt.
U Danskoj legalno rade "bordeli" u kojma ljudi mogu da se seksaju sa životinjama. To su najčešće đtale u  unutrašnjosti zemlje u koje, pored domaćih sodomita, dolaze i Holanđani, Britanci, Nemci, Šveđani i ostali. Muškarci i žene obilaze štale, a kad izaberu konja koji im se dopada, mogu da ostanu nasamo s njim za 170 evra.
Takvom seks turizmu, koji većinu Evropljana šokira, uskoro bi mogao da dođe kraj, piše Velt i navodi da je Danska narodna stranka više puta tražila zabranu sodomije, ali da je ignorisana jer je desničarski orijentisana.
Međutim, poslednje ankete pokazuju da su tri od četiri Danca za zabranu sodomije.
Političari su u prošlosti izbjegavali tu temu, pogotovo pošto je 2006. predsednik danskog etičkog veća za životinje objavio studiju prema kojoj neke životinje navodno uživaju u seksu s ljudima. Osim toga, sodomija nije prioritet u izbornom programu jer se vlasti boje pravnog haosa, piše Velt.
Danska je postala zemlja apsurda, konstatuje nemački list. U njoj je zabranjeno držanje pitbulova, ali snimanje seksa s ovčarskim psom - nije. Bar dok nema povređivanja životinje.
Nemačka je sodomiju zabranila tek prošle godine pod pritiskom ljudi koji se bore za prava životinja i uvela je zakon protiv tog protivprirodnog bluda.



Neverovatno!

U Danskoj postoje bordeli za seks sa životinjama - i oni javno rade. Istraživanja javnog mnjenja pokazuju da su trojica od četvorice danaca protiv zatvaranja takvih ''kuća zabave''.

Moj komentar: umobolni političati koji podržavaju i opravdavaju takvu vrstu bolesnih perverzija, kritikuju i uslovljavaju Srbiju, Cg i ostale zemlje u regionu u njihovom evropskom putu... Očito je to zbog toga što mi još uvek nismo tako bolesni kao oni!


Izvor:
http://www.kurir-info.rs/planeta/danska-pred-promenama-vecina-danaca-za-zatvaranje-bordela-za-seks-sa-zivotinjama-clanak-1572611
Logged
kumbor
Stručni saradnik - opšti
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 17 492


« Reply #1034 on: September 26, 2014, 02:19:07 pm »

Kako ne shvatate da su to OSNOVNA LJUDSKA PRAVA I SLOBODE. Svako je gospodar svoga tela, odlučuje šta će s njime raditi, pa je, shodno svako i gospodar svoje zadnjice i slobodan je da je daje na uslugu kome hoće.

Teško nama "normalnima". Ja sam npr.  zapravo nenormalan, jer volim žene. Možda sam ja lezbejka??? Nisam nikad bio na ostrvu Lezbos, mada kažu da je lepo more tamo. 
Logged
Pages:  1 ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 [69] 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... 147   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.034 seconds with 22 queries.