PALUBA
May 23, 2024, 05:00:48 am *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Donirajte Palubu
 
   Home   Help Login Register  
Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: Putin se sasekao od topovskog udara  (Read 3195 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
DupLikanT
razvodnik
*
Offline Offline

Posts: 92



« on: March 23, 2011, 10:59:41 pm »

Ruski premijer na danasnjoj utakmici se malo uplasio se od topovskog udara sa tribina  Grin Grin

<iframe width="720" height="420" src="//www.youtube.com/embed/ljkmzE8KtOA?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen="true"></iframe>
Logged
Brok
Administrator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 19 102


Jednakost, Bratstvo, Sloboda


WWW
« Reply #1 on: March 24, 2011, 08:17:30 am »

Ovako bi i Obama bio dočekan verujem.
Logged
crki
mladji vodnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 257



« Reply #2 on: March 24, 2011, 08:29:52 am »

    šta reći   Grin   
Logged
Rocker
stariji vodnik I klase
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 1 059


Palubin savetnik za hardver


« Reply #3 on: March 25, 2011, 11:48:59 pm »

Posle onoliko bombaških napada po Rusiji, uopšte me ne čudi što se čovek štrecnuo. A i nije nešto mnogo, jedva se primetilo.
Logged
dexy
kapetan korvete
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 6 662



« Reply #4 on: March 26, 2011, 01:17:27 am »

Da li je malo ili mnogo, najbolje zna onaj ko mu pere donji veš Cheesy
Logged
DupLikanT
razvodnik
*
Offline Offline

Posts: 92



« Reply #5 on: March 26, 2011, 01:31:44 am »



<iframe width="720" height="420" src="//www.youtube.com/embed/T1g3y6YdoIU?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen="true"></iframe>
Logged
barbakan
stariji vodnik I klase
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 1 085



« Reply #6 on: March 26, 2011, 11:34:13 am »

Putin je brat bajker

Mnoge je iznenadio prizor na Marakani, na utakmici Crvena zvezda-Zenit, u kojem je sa Vladimirom Putinom srdačno razgovarao Nišlija Goran Jovanović Fonza, predsednik Moto kluba "Noćni vukovi".

Goran Jovanović (desno) sa premijerom Rusije Vladimirom Putinom
 
Bilo je tu i nečega što se nije moglo videti na snimku - desetak niških bajkera srelo se sa Putinom, koji je insistirao da se vidi sa njima prilikom posete Beogradu. Šestorica njih bila su sa ruskim premijerom u svečanoj loži.
 
 
- Niški Moto klub je neka vrsta "filijale" ruskih "Noćnih vukova" koji su osnovani davno kao pandan američkim "Anđelima pakla" - kaže Jovanović za "Vesti" i dodaje:

- Posle nekoliko susreta sa kolegama iz Rusije, nekolicina nas u Nišu je inicirala da se u Srbiji formira klub kao što su "Noćni vukovi" u Moskvi. Naš klub je danas jedan od najorganizovanijih i najznačajnijih van Ruske federacije - priča Jovanović.

Ovo nije bio vaš prvi susret s Putinom...
- Prvi put sam se sa ruskim premijerom sreo prošle godine u Sevastopolju. Putin je veliki zaljubljenik u dvotočkaše, vrstan majstor na motociklu, pravi bajker. Zajedno smo vozili, jedan pored drugog, u defileu u Sevastopolju. Iako je on veliki državnik, više od decenije na čelu jedne od najvećih svetskih sila ne razlikuje se ni od jednog od nas. Od krvi i mesa je, kao i svi mi, zanimaju ga stvari iz običnog života. I pored ogromnih državnih obaveza iskoristi svaku priliku za druženje, zna da zapeva i zasvira. On je naš prijatelj i brat zauvek.
 
Kako je došlo do toga da se vidite u Beogradu s Putinom?
- U Sevastopolju sam bio u prilici da duže razgovoram sa njim i tada sam mu rekao kako bi bilo lepo da, kad dođe u Srbiju, poseti i Niš. Klimnuo je glavom i rekao: "Videćemo". Zato uopšte nisam bio iznenađen kada smo dobili poziv da se, na njegovu inicijativu, sretnemo u Beogradu.
 
Sa Rusima je posebno
- Mnogo puta sam boravio u inostranstvu. Imam prijatelje na svim kontinentima. Ipak, sa Rusima je nešto posebno, dišemo kao jedna duša, razmišljamo isto, nikada i nigde nije došlo do razmimoilaženja. Prosto rečeno, mi Sloveni smo u svemu jedinstveni i moramo sačuvati tu slogu i bratstvo - smatra Jovanović.
O čemu ste pričali na "Marakani"?
- Najviše o motociklima, našim smotrama i budućim manifestacijama. Ali i o fudbalu, jer je Putin veliki poznavalac prilika u fudbalu i vatreni navijač Zenita. Rado priča o sportu uopšte.

Da li ste dogovorili novi susret?
- Ništa konkretno nismo dogovarali, ali smo jedan drugom na rastanku rekli - vidimo se. I siguran sam da ćemo se opet sresti.

Je li istina da je vaše ime Putin pominjao i javno?
- Da, premijer Rusije je nedavno, u govoru na ruskoj televiziji, dva puta pomenuo moje ime kao primer patriotizma. Naravno, srećan sam da me toliko ceni
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* 139506_bndofnwq_iff.jpg (44.49 KB, 480x454 - viewed 180 times.)
Logged
Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.035 seconds with 22 queries.