PALUBA
April 29, 2024, 08:16:19 pm *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Ovde možete pogledati te poručiti knjigu "Ešalon" jedan od autora je srpski podoficir i naš global moderator Kubovac
"Istorija razvoja sovjetskih i ruskih radara, komandno-informacionih sistema i sistema automatizacije"
 
   Home   Help Login Register  
Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: Oprema sva za 50 kn  (Read 2113 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Jure Stefanovski
vodnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 474



« on: April 20, 2011, 10:51:53 am »

Evo svi koji žele vojnu opremu iz stare JNA možete jako jeftino kupiti novu novcatu netaknutu.
Čovjek na pazarskom štandu prodaje svu opremu iz JNA jako jeftino. Gas maske zapakirane, džempere, jakete, gaće, bajonete, bolnički preparati, čuturice za vodu i pribor za jelo, itd..
I sve nabrojeno komad dođe 50kn.
Čovjek se nalazi na splitskoj rivi, prema istoku, gdje je glavna pošta, ispred podhodnika, on je odmah ispred pošte, ne možete ga falit.
Pričao sam s njim malo, jebiga čovik se krpa za zaradit i svjestan je da dosta toga i vridi više od 50kn, al je prisiljen prodavat sve za 50kn. Kaže da kad krenu turisti da onda nije dole, znači bude cilu zimu kad je OK vrime i do bitće početka sad petog mjeseca ili sredine petog mjeseca, tako nešto, kad krenu turisti preko lita ga nećete vidjet, nego opet tamo u 9. ili 10. misec..
Eto, ko je iz Splita ili okolice, nadam se da sam mu malo pomogao Wink

--------------------

Evo i jedna slika nevezana za članak baš, al želim pomoći čovjeku kojega i neznam:?
Slika je slikana kod nadvožnjaka na firulama, na rasvjetnom stupu:
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

Pa eto tko ima nek mu se javi možda i nudi dobre šolde Wink


* 1.JPG (224.81 KB, 1728x1296 - viewed 254 times.)
« Last Edit: April 20, 2011, 11:09:01 am by Jure Stefanovski » Logged
Gazda
zastavnik I klase
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 1 502



« Reply #1 on: April 20, 2011, 12:14:46 pm »

ja sam kupio kod njega hlače desert bdu(choc chip),originalne,nove za 100 kuna.nema nekih rariteta,ali zaista je jeftino.
Logged
Jure Stefanovski
vodnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 474



« Reply #2 on: April 20, 2011, 01:36:39 pm »

A čuj plešu mu cijene, baš mi maloprije kaže ovaj moj prijatelj. Gas maske jedan dan 50kn, dugi dan 100kn, nekad za 100 kupiš dvoje i dobiješ 1 gratis Smiley
NOŽEVE NEKAD IZLOŽI, NEKAD I NE. Moraš ga pitat da ti nabavi i kralj stvarno nabavi, nemoj mislit da sve što je izložia da samo to ima, vjeruj mi doma garat ima.
Logged
Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.02 seconds with 22 queries.