PALUBA
April 28, 2024, 04:56:29 pm *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Donirajte Palubu
 
   Home   Help Login Register  
Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17   Go Down
  Print  
Author Topic: PC-igre  (Read 74001 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
wermez
potporučnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 2 847



« Reply #120 on: January 19, 2013, 09:44:14 pm »

Ima ljudi koji se, kad vide da gube, izloguju.
Logged
micha
Stručni saradnik - OMJ
zastavnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 1 838


« Reply #121 on: January 20, 2013, 03:47:40 am »




   Ja igram tu Slagalicu preko FB-a već skoro 6 meseci i veoma sam zadovoljan. Pre toga sam igrao godinu dana onu drugu što se plaća preko dopune sa kojom uopšte nisam bio zadovoljan.
   Na većini on-line igara ima onih koji varaju, bilo da koriste Google ili posebne programe za varanje. Očigledno ima ljudi koji ne mogu da se pomire da je neko bolji, pametniji od njih i zato to rade. Ili da bi se pohvalili u društvu kako su dostigli taj i taj rejting. To je otprilike kao kada bi neko svako jutro izbrijavao santimetar kose da bi prividno imao visoko čelo!
  Takođe i u ovoj igri se mogu dokupljivati tzv. tokeni putem dopune koji omogućuju igranje većeg broja partija dnevno i samim tim veću mogućnost da se zarade pera, odnosno poeni. Mislim da to dovodi nekog u povlašćeni položaj tako što tatinim parama kupuje rejting, ili ga na neki način hakuje što je već kriminal. To bi bila moja najveća zamerka ovoj igrici, koja dosta podseća na originalnu TV i mislim da bi administratori trebali da naprave dve Top-liste. Posebno za regularne igrače koji igraju do dve partije na dan, a drugu za platiše. samo što više ne bi toliko uplaćivali pa bi se organozatoru manje isplatilo.




Logged
Solaris
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 12 357


#vragu i rat#


« Reply #122 on: January 27, 2013, 03:13:39 pm »

Za ljubitelje HL izašao je remake. Ovo je prvi dio do odlaska u svemir.
Navodno rade i ostatak igrice i ona bi uskoro trebala vani.

http://www.pcworld.com/article/2009993/half-life-remake-black-mesa-now-available-for-download.html

poz.
Logged
Lemi_O2
vodnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 490



« Reply #123 on: January 27, 2013, 04:49:45 pm »

Opala, fala Solaris, skida se!  Grin
Logged
Љуба
In memoriam
potporučnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 2 274



WWW
« Reply #124 on: May 20, 2013, 09:51:44 am »

Kao da jenjava ova lepa (vojnička) igrica

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ] [ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

Љуба


* preko stotke.jpg (90.83 KB, 1024x604 - viewed 117 times.)

* rasturacina.jpg (97.7 KB, 1024x604 - viewed 116 times.)
Logged
jugins
razvodnik
*
Offline Offline

Posts: 85


« Reply #125 on: May 20, 2013, 11:23:11 am »

Zdravo, Ljubo.
Moja malenkost takodje igra ovu igricu (W.O.T.), bio sam istog misljenja ali sam promenio nacin razmisljanja. Hocu reci da dok sam jurio 10. tir za mene je sve bilo nerviranje i frustracija. Kada je cilj postignut (10 tir), video sam da je najbolja zabava kad se igra sa nizim "tirevima" (tir 5-6).
Pokretaci igrice takodje vremenom menjaju parametre igrice tako da i oni imaju udela u "jenjavanju" igrice.
Bilo kako bilo leto je na pragu, meni igrica sluzi da skratim zimske dane, sad od igrica volim da igram "voznja bicikla" po sumi tacnije, Fruskoj gori.
Pozdrav iz Novog Sada.
Jugoslav
Logged
Dreadnought
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 69 456



« Reply #126 on: May 20, 2013, 11:33:41 am »

Dosta teško brdo sa zahtevnim deonicama. Dobra prilika da se skoči i formira beg. Nije baš kao Stelvio ili Galibier, al' daj šta daš, kad ti je tepsija alternativa  Smiley
Logged
Lemi_O2
vodnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 490



« Reply #127 on: May 30, 2013, 12:29:08 am »

Kao da jenjava ova lepa (vojnička) igrica

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ] [ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

Љуба

Jenjava polako, ali nova je došla: http://warthunder.com/
Još je u beti, zasada samo avioni, ali neusporedivo bolja od WoT, već sada. Više modova igre, tenkovi, odnosno zemaljske jedinice (artiljerija, PZO, točkaši) u najavi.....
Baj baj WoT, čini mi se.
Logged
Zelja
mornar
*
Offline Offline

Posts: 45


« Reply #128 on: June 01, 2013, 11:17:54 pm »

Već sam pisao o ovoj igri, po meni najboljoj strateškoj igri do sada,naravno ww2 igrica veoma realno uradjena.
Ali Multiplayer svakako zanimljiviji od single misija.
<iframe width="720" height="420" src="//www.youtube.com/embed/U_IXXTIoALE?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen="true"></iframe>
Logged
Snowy
mladji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 181



« Reply #129 on: June 04, 2013, 02:32:02 pm »

Dali je netko čuo za firmu Novalogic? Imaju dobre vojne simulatore: seriju Delta Force,seriju  F 22 Ligthning, seriju Comanche (RAH-66), MiG-29 Fulcrum, F-22 Raptor, Joint Operations: Typhoon Rising, Armored Fist. Igre su malo starije ( uglavnom iz 90ih) ali jako realistične, taako , da vrijedi malo pogledati Smiley

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* comanch3.gif (99.48 KB, 640x480 - viewed 82 times.)
Logged
Rocker
stariji vodnik I klase
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 1 059


Palubin savetnik za hardver


« Reply #130 on: June 06, 2013, 11:27:33 pm »

Od njihovih "simulacija" nema šta nisam odigrao. F-22 Lightning i Comanche najviše. Za to vreme izvanredna grafika, ali o nekoj realnosti i simulaciji nema ni govora. U F-22 najviše sam voleo da sletim na protivnički aerodrom, pa onda da topovima rokam sve živo i mrtvo dok taxiram po rulnim stazama. Grin Takođe, u misijama bombardovanja sam mete koje zaključa JDAM gađao Sidewinderima (zbog većeg dometa i sigurnosti pogotka) i to tako što bih u trenutku lansiranja JDAM-a brzo prebacio na SW.

Comanche je bio sličan...obožavao sam da sletim na tenk u pokretu (saveznički), isključim motor i tako parazitiram dok topom ili Hellfire-ima gađam sve što mi se nađe u dometu. Kako tenk napreduje ka protivničim položajima, oni gađaju njega, a ne mene...a tenk podnese daleko više pogodaka od helikoptera. Grin

Bilo je tu još mnogo "realističnih" momenata, ali ne mogu da kažem, sjajno sam se zabavljao. A i lakoća upravljanja bila je na nivou svake arkadne "simulacije". U Fulcrumu su to donekle ublažili, ali je to i dalje bila igračka.

Flanker "2.0" i Falcon 4 iz tog vremena mogu se smatrati simulacijama. Tamo dok čovek nauči samo da poleti prođe mu pola godine, a dok izvrši prvu misiju i sleti nazad u jednom komadu, taman VA da završi. Grin
Logged
wermez
potporučnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 2 847



« Reply #131 on: June 06, 2013, 11:52:53 pm »

Wings over... (Israel, Vietnam, Europe) je, sa druge strane sasvim prosta, a ima i odredjenu dozu realnosti.  Smiley
Logged
HrcAk47
vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 695



« Reply #132 on: June 07, 2013, 01:17:09 am »

Već sam pisao o ovoj igri, po meni najboljoj strateškoj igri do sada,naravno ww2 igrica veoma realno uradjena.
Ali Multiplayer svakako zanimljiviji od single misija.
<iframe width="720" height="420" src="//www.youtube.com/embed/U_IXXTIoALE?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen="true"></iframe>


Mislim da smo dosegli onu tacku gde smo postali previse dobri za tu igru. Cheesy
Logged
MOTORISTA
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 62 007



« Reply #133 on: June 13, 2013, 11:38:21 pm »

Igra li ko Imeriju?
Logged
wermez
potporučnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 2 847



« Reply #134 on: June 17, 2013, 03:53:17 pm »

Imeriju? Mislis Imperiju?
Logged
Pages:  1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.029 seconds with 22 queries.