Iz čega ste sve pucali...

<< < (6/31) > >>

Lenny:
sa nekih 12-13 godina jedan metak iz bratove "tetke" m-57 tt , i to sam se nekako izgrbavio na slavi... posle mi je dao da pokupim caure... a od tada jos 2 puta iz vazdusne puske ;D ;D ;D

Trifko:
Evo da i ja navedem svoju skromnu listu:
Vazdušne puške (od običnih preklopnih do profi takmičarskih sa co2 punjenjem)
Vazdušni pištolj
M-88
CZ99
Zastava LK M70 Mannlicher .270 Win. (mnogo fina puška)
Zastava LK M70 8x57JS
M-48
M-93 Crna Strela (Sticajem prilika i to mi je čudo došlo pod ruku)
Sačmar:
Zastavina položara 12
Bokerica 16 IŽ
IŽ položara 16 (sa orozima starija od mene višestruko)
Malokalibarska meni se čini da je bila IŽ

I da ne zaboravim Praćku računala se ona ili ne  ;D

Kuzma®:
Ajde ovako.

Sa nekih 7-8 godina sam pucao par manevaraca iz M-48 (bila neka vojna vezba u mom kraju, pretezno rezerva pa mi dali da malo pucam).
Kasnije u osnovnoj vazdusna puska.
Posle toga u SVS> PAP, AP M70, M-53 (ali samo manevarska), PM M-72, TT, CZ-?? 7,65, tromblonska mina, ROB, eksplozivi trotil, kamniktit i vitezit u raznim situacijama od 100 grama do par kilograma, bojeve PP i PT mine (ali kao sto neko rece a slazem se to se nije video efekat, osim PMA-2 ciji sam efekat osetio), Skorpion. Nesto se ne secam drugih vrsta naoruzanja da sam koristio. Lista nije velika ali sa onim cime sam gadjao sam uvek imao odlicne rezultate pa je onda i ovo dovoljno.

Kako rekose u MARATONCIMA? Jesi li nekad pucao iz pistolja? Jesam. A gde si pucao? Na svadbi. A u sta si pucao? U vazduh. A jesi li pogodio vazduh?
Dakle nije samo pucati (to moze svako) vec nesto i pogoditi.

trpe grozni:
@Broker
Vidim da si koristio Zastavu M-80 ( Na prvoj slici ) volio bih da nam kazes kakva su tvoja iskustva sa ovom puskom. U Makedoniji je dosta koriste pripadnici ESN Volci i veoma su zadovoljni , cak i mnogo zadovoljniji nego sa M-21.



Isto tako me interesuje jeli se neko sreo sa lakim PM-om M-82 , t.e. M-72 u kalibru 5.56mm



E sada da nabrojim iz cega sam ja prangijao. ;D
Pistolji
Puska vazdusna vise tipova ( ne pamtim koje su bile , bio sam mali dete  ;D )
M-57
M-99
M-84 Skorpion ( samo jedno gadjanje na poligonu , da ga probamo :-[ )
Puske
M-48 ( gadjanje u skoli )
M-70 B1
M-70 AB2
M-76 SPAP ( opet samo jedno gadjanje na poligonu  :-\ )
M-72
M-80 ( puskomitraljez PKS )
PKT ( mitraljez na BTR-70/80 )
KPVT ( Moj najveci kalibar  :angel: , mitraljez na BTR-70/80 )
Tromblonska trenutna
ROB M-75
Tolko mi pada na pamet sada za sada.  :angel:

Brok:
Ne druže to je greška u koracima, moja naravno, mahinalno sam postavio sliku AP M-80A a mislio na M-70AB2. Inače nisam nikada pucao iz M-80.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page