Rat u Ukrajini

(1/5365) > >>

Solaris:
Vidim da se ovo puno ne komentira.
Šta mislite kako će ono završiti ? Nisam neki optimista.

poz.

dzumba:
То је за сада чиста политичка тема. Као и сваки пут када се овако нешто дешава свака страна је истовремено помало управу и укриву. Колко је ко управу или криву тешко је одговорити јер слабо, барем ја познајем, тамошње прилике. Мислим да је питање "за или против ЕУ" погрешно постављено. Украјине не може без Русије, али треба и мора да нађе копчу са ЕУ. Екстремизам у оба правца (само ЕУ и само Русија) води само у невоље које у крајњем никоме у Украјини неће донети добра.

Solaris:
Kad se krenu brojati mrtvi tu po meni prestaje politika.

Quote

Екстремизам у оба правца (само ЕУ и само Русија) води само у невоље које у крајњем никоме у Украјини неће донети добра.

Sa ovim se apsolutno slažem ali mi se čini da niti jedna strana nije spremna na kompromis.
Ovi koji su za EU ne žele nikakve veze sa Rusijom i obrnuto.

Kozna kako će to ispasti, valjda će naći nekakv kompromis.

poz.

kumbor:

Mora se ići na kompromis i dogovor, inače će zlo biti. Mediji u Srbiji pri izveštavanju koriste skoro isključivo zapadne izvore.  Redosled događaja bi se čak mogao predvideti, jer je "rukopis prepoznatljiv", ali ne bih želeo da sam u pravu. U Ljvovu i Rovnom radikalni demonstranti su zauzeli zgrade oblasnih administracija, daj Bože da nikoga nisu ubili, tamo su turbo-Ukrajinci u većini. Nikolaj (Mikola) Azarov, predsednik Vlade, izjavio je malopre da je Vlada spremna da podnese odstavku, ukoliko Vrhovna Rada izglasa nepoverenje.

švercer011:
Ovo je Rusiji leglo kao samar na oko,sad su se vratili nazad bar 15 godina stanovnistvo podeljeno i dok Ukrajina dodje na red za ulazak u eu mnogo ce vode proci Dunavom i ko zna kakva ce karta sveta tad biti.


Navigation

[0] Message Index

[#] Next page