Topovnjače klase Kralj HRM

(1/7) > >>

Minolovac:
Već sam radio Krešimira, pa neću puno daviti, sad ih radim u paru i tek kad radim oba, vidim da ima jako puno razlika. Materijal klasika, forex, stirodur, poliester, aluminij, bakar, drvo... Mjerilo klasika, 1:100

Jester:
Da si znao trebao si se javiti prije pa bih ti poslikao bitne detalje što te zanimaju, ali u svakom slučaju lijepi radovi napreduje to dobro vidim ja ! :)

Minolovac:
Vidim po novinama da ljudi koji su 1990 otišli u pemziju sad dobijaju posao kao direktori... Bljak... U HRM se toliko toga događa da bih i ja mogao na one švapske minolovce... Dok toga nema cijelu flotu mantram po rukama...

leut:
Fino napreduju. Tek na ovim slikama modela zamjećujem koliko zapravo ima razlike između "11" i "12".

Quote from: Minolovac on June 07, 2014, 06:57:08 pm

Vidim po novinama da ljudi koji su 1990 otišli u pemziju sad dobijaju posao kao direktori... Bljak... U HRM se toliko toga događa da bih i ja mogao na one švapske minolovce... Dok toga nema cijelu flotu mantram po rukama...


Je li može koja riječ više o ovim događanjima u HRM?  :angel:

Minolovac:
Pa pisalo je i na forumu, njemački minolovci, finski školski brod, ophodni brodovi, nisu valjda sve blefovi. U ovoj našoj (.......) vladi izgleda da jedino Kotromanović nešto radi (a ne priča i nema ga po novinama)
Je Leute i sam sam mislio da su razlike samo u mostu i smještaju sidra. Kako idem dalje, i uspoređujem slike nalazim sve više razlika. Ćak su i vrata na nadgrađu drugačija. Jarbol, usisnici motora, ciljničke sprave, dizalice za čamce, čak i rukohvati na stepenicama. Danas ću završiti usisnike iza krmenog AK 630, također razlike. Uglavnom, po Dmitru Zvonimiru kod pretrčavanja po palubi treba manje manevrirati i izmicati se... ;D

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page