PALUBA
June 05, 2024, 04:20:06 am *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Važno - Prilikom registracije lozinka mora da sadrži najmanje osam karaktera, od toga jedno veliko slovo, i bar jedan broj, u protivnom registracija neće biti uspešna
 
   Home   Help Login Register  
Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 [2]   Go Down
  Print  
Author Topic: Sta znaci/oznacava Vase korisnicko ime/avatar na Palubi  (Read 8082 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Duki
Počasni član foruma
zastavnik I klase
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 1 960



« Reply #15 on: June 14, 2014, 10:17:44 am »

Preki - pramčana uzda, pri manevru rečnog broda broda ne dozvoljava pomeranje u uzvodnom smeru.
Hteo sam neko ''nautičko'' korisničko ime pa mi je to prvo palo na pamet.
Logged
motorista 57 klasa
Prijatelj foruma
poručnik korvete
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 3 080


Да ли ћемо још коме сметати зато што смо своји?


« Reply #16 on: September 05, 2014, 09:09:48 pm »

Krmeni motorista na TČ221  ime i slika sve govore. Zaljubljen u more, rođen na kopnu, neispunjena želja oploviti oko
zemaljske kugle jer to je najkraći put do sebe. Inače sam dobar čovek.
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* kralj.jpg (23.68 KB, 724x483 - viewed 86 times.)
Logged
Pero™
vodnik
*
Offline Offline

Posts: 400



« Reply #17 on: September 11, 2014, 08:47:45 am »

Skoro svi me zovu Pero, inače zvanično je Peter. Ali jer je Pero zauzet na večini foruma, mora sam da dodam nešto, pa sam odlučio za ™ (trade mark). Isto ime imam i na još nekoliko drugih foruma.

A avatar je lično moja graničarska značka, značka ponosnog graničara one zemlje... a hebi ga, raspala se ta zemlja, nema je više.
Logged
lEO - ZD
stariji vodnik I klase
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 1 117



« Reply #18 on: September 11, 2014, 09:22:26 am »

Pa moje korisničko ime nije jako maštovito naime zovem se Leo a kako u većini slučajeva nije dovoljno tri slova dodao sam i zd (isto jako maštovito pošto sam iz Zadra)  Grin
E da izgled je lEO-ZD jednostavno jer sam pri registriranju zaboravio da je uključen "caps lock" a pisao kao da je normalno  

avatar sam valjda do sada previdio , evo stavio jednog koji bi mogao biti "duhovni" autoportret  Grin
malo igranja dugom ekspozicijom na brodu u vožnji
Logged
mwolf
mladji vodnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 231



WWW
« Reply #19 on: September 11, 2014, 10:55:00 am »

Moje korisničko ime je rezultat od skoro 40 minuta otvaranja naloga dok je postojao dial up jer su sva korisnička imena bila zauzeta.
ukratko slovo M je prvo slovo imena a wolf je prevedeno prezime na Engleski  tj vuk
naravno ako negde vidite dodatak YU i to je moje jer tada je postojala država zvana Jugoslavija Smiley, pa kad na nekim stranim sajtovima bilo već zauzeto ili je bilo kratko dodavao sam i ta dva slova.
Avatar kao avatar Tongue govori sam za sebe   Grin
Logged
Profa
mladji vodnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 198


Četkica zakon!


« Reply #20 on: September 11, 2014, 06:19:10 pm »

Moje bivše privremeno zanimanje (dok nisam dobio posao u struci) je dovelo do ratnog nadimka (1999), a potom sam, čudnim sticajem od okolnosti), dobio taj nadimak u maketarskom svetu...
Naime, sin mog ratnog druga se kao klinac kod mene zapalio za makete, ja sam se u međuvremenu odselio u Sloveniju, a on krenuo u maketarsku školicu. Kad sam jednom došao u PA na odmor il' nešto slično, on me je upoznao sa svojim "učiteljem", mojim današnjim velikim prijateljem Acom, kao Profu. Ovaj me je, kad smo krenuli zajedno po takmičenjima, na isti način dalje upoznavao sa kolegama maketarima, i tako je nadimak ostao...
Što se avatara tiče, označava dve stvari koje najviše volim - propeleraše/dvokrilce (inače je na fotki nos Gloster Gladijatora iz muzeja u Valeti, Malta) i moj grad Pančevo, gde je kip svetog Florijana jedan od poznatijih...
Logged
srbin1
Prijatelj foruma
mladji vodnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 269


« Reply #21 on: November 13, 2014, 12:15:55 pm »

Nadimak srbin1 potice iz starijih dana online igrica, pa sam ga tako iskoristio i ovde.
Avatar je lik Guy Fawkes-a, ili sada vise poznato kao amblem "hakerske" (tacnije, hakerskih aktivista) grupe Anonymous.
Logged
Pages:  1 [2]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.041 seconds with 22 queries.