PALUBA
March 28, 2024, 10:48:34 am *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Važno - Pravilnik foruma PALUBAinfo
 
   Home   Help Login Register  

Prijatelji

▼▼▼▼

Mesto za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: Koliko negativnih poena za saobraćajne prekršaje imate?  (Read 6215 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Boro Prodanic
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Online Online

Gender: Male
Posts: 14 805


« on: November 08, 2017, 07:59:37 pm »

Ovaj problem mene muči već duže vreme, ajde da ga podelim sa Vama:

Trenutno imam tri kazne od po 4 negativna boda svaka, ukupno 12, uz napomenu da sam pre uvođenja institucije "priznanja krivice u zamenu za neizricanje zabrane upravljanja vozilom" bio pešak mesec dana i dobio 4 boda kojima je srećom istekao rok trajanja od dve godine.

Sve kazne su isključivo za preveliku brzinu. Nikada nisam izazvao udes, kada sam imao udese uvek je (sudski) drugi bio kriv, ali volim brzo da vozim... Ali, sada vozim penzionerski, ušao sam u crvenu zonu pa moram. Sad
Logged
švercer011
potporučnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 2 749



« Reply #1 on: November 08, 2017, 08:07:09 pm »

Ovaj problem mene muči već duže vreme, ajde da ga podelim sa Vama:

Trenutno imam tri kazne od po 4 negativna boda svaka, ukupno 12, uz napomenu da sam pre uvođenja institucije "priznanja krivice u zamenu za neizricanje zabrane upravljanja vozilom" bio pešak mesec dana i dobio 4 boda kojima je srećom istekao rok trajanja od dve godine.

Sve kazne su isključivo za preveliku brzinu. Nikada nisam izazvao udes, kada sam imao udese uvek je (sudski) drugi bio kriv, ali volim brzo da vozim... Ali, sada vozim penzionerski, ušao sam u crvenu zonu pa moram. Sad
Kupi Opel Corsu 1.0 i ugradi plin u nju,garantujem ti da neces vise nikad prekoraciti brzinu ide ko gladna na sr.anje. :laugh:Ja na svu srecu nemam ni jedan bod,u Srbiji vozim do 140,preko granice kad idem, koliko moze da ide,ali ako te nagaze
Logged
Boro Prodanic
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Online Online

Gender: Male
Posts: 14 805


« Reply #2 on: November 08, 2017, 08:27:29 pm »

Ma, sada vozim novog Citroen C4, zadnje dve i po godine vozio isto C4 starog 6 godina, to ide kao metak. Ima elektroniku za limitiranje brzine ali zaboravim da je uključim.

Šta je još interesantno: svih pet kazni zaradio sam gde ima najmanje dve saobraćajne trake, dakle nikoga nisam ugrožavao.

Pored kazni, u zadnjih nekoliko godina prosečno dva puta mesečno dam organima pare da me puste.

Moja žena tvrdi da sam im u zadnjih 10 godina dao nov auto. Sad, da li je baš toliko, ali mnogo jeste. Sad
Logged
švercer011
potporučnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 2 749



« Reply #3 on: November 08, 2017, 08:34:59 pm »

Ma, sada vozim novog Citroen C4, zadnje dve i po godine vozio isto C4 starog 6 godina, to ide kao metak. Ima elektroniku za limitiranje brzine ali zaboravim da je uključim.

Šta je još interesantno: svih pet kazni zaradio sam gde ima najmanje dve saobraćajne trake, dakle nikoga nisam ugrožavao.

Pored kazni, u zadnjih nekoliko godina prosečno dva puta mesečno dam organima pare da me puste.

Moja žena tvrdi da sam im u zadnjih 10 godina dao nov auto. Sad, da li je baš toliko, ali mnogo jeste. Sad
Moze u BSI-u da mu se odradi da kad dodjes do 150 pocne da pisti,moze to da se uradi i na 110kmh........
Logged
Trifko
Prijatelj foruma
poručnik korvete
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 3 814


Од свих ратника најјача су два: време и стрпљење.


« Reply #4 on: November 08, 2017, 08:36:01 pm »

Imao prije nekih 6 godina 2 boda od tad ništa...
Logged
Boro Prodanic
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Online Online

Gender: Male
Posts: 14 805


« Reply #5 on: November 08, 2017, 08:56:16 pm »

Ma, sada vozim novog Citroen C4, zadnje dve i po godine vozio isto C4 starog 6 godina, to ide kao metak. Ima elektroniku za limitiranje brzine ali zaboravim da je uključim.

Šta je još interesantno: svih pet kazni zaradio sam gde ima najmanje dve saobraćajne trake, dakle nikoga nisam ugrožavao.

Pored kazni, u zadnjih nekoliko godina prosečno dva puta mesečno dam organima pare da me puste.

Moja žena tvrdi da sam im u zadnjih 10 godina dao nov auto. Sad, da li je baš toliko, ali mnogo jeste. Sad
Moze u BSI-u da mu se odradi da kad dodjes do 150 pocne da pisti,moze to da se uradi i na 110kmh........

Sve je to u mom slučaju besmisleno. Uhvatili su me, redomm na: 88 km/h, 89 km/h, 79 km/h i 89 km/h, sve u naseljenom mestu - Beogradu, sve na ulicama koje imaju dve ili tri trake u jednom smeru...

Nadam se da neću morati ponovo da polažem - u septembru 2018 brišu mi se prva 4 boda, tada ću malo da odahnem a do tada vozim kao bela lala.
Logged
Kuzma®
Počasni administrator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 10 542



« Reply #6 on: November 08, 2017, 09:57:01 pm »

Za sada nemam ni jedan bod, pokusavam da vozim u okviru ogranicenja ili nesto malo preko. Gde procenim da mogu ja dodam gas i nadam se da necu biti te ``srece`` da bas tu bude radar.
Logged
Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Prijatelji

▼▼▼▼

Prostor za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.024 seconds with 22 queries.