PALUBA
March 29, 2024, 10:59:24 am *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Važno - Pravilnik foruma PALUBAinfo
 
   Home   Help Login Register  

Prijatelji

▼▼▼▼

Mesto za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: Srušio se ruski SU-30  (Read 1503 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Kubovac
Global Moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 9 464



« on: October 23, 2022, 02:10:49 pm »

RUSKI SUHOJ SE SRUŠIO KAO KAMEN Letelica pala na kuću i izazvala OGROMAN POŽAR, zabeležen i trenutak pada (FOTO, VIDEO)

Ruski vojni avion srušio se na dvospratnu kuću u Irkutsku, javlja agencija RIA novosti.

„Prema preliminarnim podacima, avion SU pao je na dvospratnu kuću u ulici Prževalskog u Irkutsku“, naveo je Igor Kobzev, guverner Irkutska na Telegramu.

twitter.com
Regionalni štab Ministarstva za vanredne situacije saopštio je da se lovac Su-30 srušio tokom probnog leta, nakon čega je izbio požar koji je zahvatio površinu od oko 200 metara kvadratnih.

Na mestu udesa se nalaze hitne službe.

Prema preliminarnim informacijama, oba pilota su poginula, drugih žrtava nije bilo.

Pre nekoliko dana se srušio suhoj su-34 u ruskom gradu Jejsku. Tom prilikom je izbio i požar, a poginulo je najmanje 15 osoba.

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


Izvor



* SU-30 down.png (441.58 KB, 709x397 - viewed 5 times.)
Logged
Kubovac
Global Moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 9 464



« Reply #1 on: August 13, 2023, 12:14:05 pm »

Srušio se ruski lovac Su-30 tokom trenažnog leta, piloti poginuli

Ruski lovac Su-30 srušio se u Kalinjingradskoj oblasti, a oba pilota su poginula, saopštio je Zapadni vojni okrug.

Uzrok nesreće je, prema preliminarnim informacijama, tehnička neispravnost letelice koja je pala na nenaseljenu teritoriju.
Piloti su u trenutku kada je došlo do neispravnosti bili na trenažnom letu i na letelici nije bilo borbene opreme.


Izvor
Logged
Zaslon
Moderator
stariji vodnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 829



« Reply #2 on: August 13, 2023, 10:12:53 pm »

Srušio se ruski lovac Su-30 tokom trenažnog leta, piloti poginuli

Ruski lovac Su-30 srušio se u Kalinjingradskoj oblasti, a oba pilota su poginula, saopštio je Zapadni vojni okrug.

Uzrok nesreće je, prema preliminarnim informacijama, tehnička neispravnost letelice koja je pala na nenaseljenu teritoriju.
Piloti su u trenutku kada je došlo do neispravnosti bili na trenažnom letu i na letelici nije bilo borbene opreme.
Izvor

Tako lep poziv (i sam sam želo biti pilot) ali tako nepredvidiv, dosta stvari (da li ćeš živ sleteti) ne zavisi samo od tebe .... pilot je trebao da se ženi za nedelju dana a navigator je ostavio suprugu i TROJE dece iza sebe!!! TUGA!
Logged
Duki
Počasni član foruma
zastavnik I klase
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 1 897



« Reply #3 on: August 14, 2023, 09:15:35 am »

Nešto razmišljam, kada uzmem u obzir kako se vozila i sredstva za rad održavaju u firmama u kojima sam radio, pa čak i u toj vojsci u kojoj sam služio, iskreno me čudi da avioni ne padaju češće.
Iako neke države imaju veće budžete mislim da im je odnos prema tehnici isti.
Logged
Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Prijatelji

▼▼▼▼

Prostor za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.025 seconds with 23 queries.