PALUBA
April 18, 2024, 10:48:26 am *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Važno - Na forumu PalubaInfo novoregistrovane članove odobravamo ručno, to može potrajati 24 h, ali je neophodno da novoregistrovani korisnik aktivira svoj nalog koji će dobiti putem e-pošte u navedenom vremenu
 
   Home   Help Login Register  
Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 2 3 4 [5]   Go Down
  Print  
Author Topic: Центар - роман  (Read 17104 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Kuzma®
Počasni administrator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 10 544



« Reply #60 on: February 11, 2023, 07:14:42 pm »

Хвала свима на овим коментарима.

Када су медији у питању морам нешто и о томе рећи. Пре готово четири године редацији једне познате, изузетно квалитетне емисије на телевизији са националном фреквенцијом, послао сам мејл. Написао сам свега 3-4 реченице и гле, после неколико дана ме позвао уредник емисије. Заинтересован је јако за причу.
Понудим да те године у августу буду наши гости на прослави 25 година матуре. Идеална прилика да добије саговорнике из свих бивших република (осим Словеније одакле нисмо имали никаога у класи), ту би били и ми питомци али и наши командири (у том тренутку два генерала, неколико пуковника....). Ипак, нисмо ништа реализовали јер је у том месецу цела редакција на одмору.
Наредне 2020. године због короне нисмо ништа урадили да бих у међувремену уреднику послао и монографију и роман али и јако пуно видео снимака (неки ексклузивни), фотографија итд. У септембру 2021. је била нова прилика пошпто смо правили окупљање у Нишу али зато што цела екипа није била "два пута вакцинисана" шефови нису хтели да потпишу налог.
Прошле године је била нова прилика у Јагодини. Контактирао сам поново уредника, добио чак похвале зар роман и онда хлада туш - "знате ми немамо довољно материјала, не знамо колико ће тако нешто бити гледано....ми одустајемо од снимања".

Како је реч о једној изузетној емисији и аутору у консултацији са тзв Већем стараца (нас десетак који водимо класу као неки Управни одбор) донета је одлука да не желимо да нашу причу експлоатишу новинарчићи и новинари који су са својим емисијама далеко испод ове са којом смо имали договор.
у међувремену сам неколико примерака романа дао неким особама које би можда могле да помогну да једног дана дође до неке екранизације али то нам није циљ по сваку цену. Ако се деси ок, ако не па ником ништа, бар је остало записано од нас директних актера.
У епилогу сам навео да нам ни данас држава и војска не признају учешће у рату па зато верујем да је то један од разлог зодустајања од снимања емисије. Верујем да је неко сугерисао да не треба о томе причати.
Logged
cuculo
razvodnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 95



« Reply #61 on: February 15, 2023, 02:00:10 pm »

Odlicno svaka cast, ako ima kupio bi stampano izdanje Romana,##Верујем да је неко сугерисао да не треба о томе причати.## apsulutno tacno .
Logged
Kuzma®
Počasni administrator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 10 544



« Reply #62 on: February 16, 2023, 02:45:52 pm »

Жао ми је али сви примерци штампаног издања су продати. Покушавам да пронађем неког заинтересованог издавача који би објавио друго издање а ја бих то још допунио пошто има још неког материјала. За сада у томе немам успеха али ко зна, можда ипак неко покаже интересовање.
Logged
Boro Prodanic
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 14 948


« Reply #63 on: February 16, 2023, 02:48:48 pm »

Жао ми је али сви примерци штампаног издања су продати. Покушавам да пронађем неког заинтересованог издавача који би објавио друго издање а ја бих то још допунио пошто има још неког материјала. За сада у томе немам успеха али ко зна, можда ипак неко покаже интересовање.

Ako uspeš, računaj i na mene!
Logged
Kuzma®
Počasni administrator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 10 544



« Reply #64 on: February 16, 2023, 02:49:23 pm »

Ок, Боро. Видећи шта може да се уради.
Logged
cuculo
razvodnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 95



« Reply #65 on: February 20, 2023, 01:40:52 pm »

Ako uspeš, računaj i na mene! Smiley
Logged
Pages:  1 2 3 4 [5]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.021 seconds with 24 queries.