PALUBA
March 28, 2024, 04:49:43 pm *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Važno - Prilikom registracije lozinka mora da sadrži najmanje osam karaktera, od toga jedno veliko slovo, i bar jednu cifru, u protivnom registracija neće biti uspešna
 
   Home   Help Login Register  

Prijatelji

▼▼▼▼

Mesto za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: Трамп: Ја сам једини који може да спречи Трећи светски рат  (Read 168 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Boro Prodanic
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 14 806


« on: March 05, 2023, 10:40:41 am »

Трамп: Ја сам једини који може да спречи Трећи светски рат

ВАШИНГТОН– Бивши амерички председник Доналд Трамп је изјавио да је он једини председнички кандидат за изборе 2024. године који може да обећа да ће спречити Трећи светски рат, способан да спасе Сједињене Америчке Државе од демократа „који су за рат” и од „фанатика и глупака” Републиканске партије.

На великом годишњем скупу конзервативаца у Вашингтону, Трамп је рекао је да су Американци усред „епске борбе да спасу земљу од људи који је мрзе”.

Доналд Трамп, који је кандидатуру формализовао у новембру, говорио је скоро сат и 40 минута, не штедећи никога, укључујући и сопствени табор.

„Имали смо Републиканску странку коју су водили монструми, неоконзервативци, глобалисти, фанатици који се залажу за отварање граница и глупаци”, рекао је Трамп, преноси Бета.

Он је додао да су амерички бирачи уморни од „двопартијских политичких династија, трулих личних интереса, политичара заљубљених Кину” и присталица „бескрајних ратова у иностранству”.

„Имаћемо Трећи светски рат ако се ускоро нешто не догоди”, упозорио је Трамп, који је отворено говорио против америчке помоћи Украјини.

„Ја сам једини кандидат који може да да ово обећање: спречићу Трећи светски рат”, рекао је бивши председник кога је на изборима 2020. поразио демократски председник Џозеф Бајден.

Izvor
Logged
Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Prijatelji

▼▼▼▼

Prostor za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.035 seconds with 22 queries.