PALUBA
April 27, 2024, 08:34:32 am *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Ovde možete pogledati te poručiti knjigu "Ešalon" jedan od autora je srpski podoficir i naš global moderator Kubovac
"Istorija razvoja sovjetskih i ruskih radara, komandno-informacionih sistema i sistema automatizacije"
 
   Home   Help Login Register  
Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 ... 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 [139] 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 ... 153   Go Down
  Print  
Author Topic: Podmornice JRM  (Read 727854 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
mandalina
stariji vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 1 152

bilo nekad i nevratilo se


« Reply #2070 on: July 31, 2015, 11:32:38 pm »

Ovakav trenig podmornicara jrm u koristeju opreme za napustanje podmornice u simulatorima u  ovim vrenima izvodilose u DIvuljima, u Usa, Svedskoj, W Njemackoj, SSSR, Britaniji, Candii i  u Italiji . S ve ostale zem,je po ugovru sa svojim partnerima.
Toranj u DIvULJAMA bio je u ovo vrjeme odrzavan, cist i u funkciji. Video ja na vlastite oci.
Logged
Karlo
potporučnik
*
Offline Offline

Posts: 2 101



« Reply #2071 on: August 01, 2015, 07:15:12 am »


Hvala Vam @mandalina!

Vjerujem Vam da je tako bilo,otišao sam negdje 1975.u unutrašnjost i bio "zauzet" drugim problemima,tako sam slabo bio obavješten o tim događanjima.Mislim da sam čitao negdje(možda i na forumu),da je to prebačeno u Divulje ali nisam bio siguran,dok Vi to sada niste potvrdili.Možda ste i više upoznati nego što ste napisali,pa bi bilo dobro da to i napišete detaljnije ili netko drugi,meni bi bilo interesantno pa sam i postavio neka pitanja.Mislim da je i u Puli taj stari toranj korišten ne samo za obuku podmorničara,nego i drugih(ronilaca,diverzanata itd.)
Hvala još jednom i pozdrav!
Logged
Karlo
potporučnik
*
Offline Offline

Posts: 2 101



« Reply #2072 on: August 08, 2015, 06:57:15 am »


Da bih bio jasniji evo još nekih detalja.Mene bi zanimalo koliko je toranj u Divuljuama bio sličan "skici" i po dimenzijama i tehničkoj izvedbi.
Pok.@Plavnik je pravio razliku između spašavanja kroz centralu i toranj pa je objavio i skicu spašavanja kroz komoricu (što bi najviše odgovaralo spašavanju kroz toranj podmornice a mislim da je to bilo slično i na malim div.podmornicama).Ovdje sam stavio primjedbu da nas je autor skice mogao i ljepše "nacrtati" a ne kao ova čudovišta.  laugh
Dakle,ovo bi bilo najsličnije spašavanju kroz toranj podmornice,mada se i spašavnje iz centrale P barem za naše P izvodi i kroz toranj kao "prolaz".

Poz.

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]



* Komorica.JPG (331.09 KB, 1024x768 - viewed 122 times.)
Logged
mandalina
stariji vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 1 152

bilo nekad i nevratilo se


« Reply #2073 on: August 08, 2015, 07:13:52 am »

[ [ Attachment: You are not allowed to view attachments ] =2] [ Attachment: You are not allowed to view attachments ] [=1][=1][=1

U ono doba najsuvremenji sistem simulacije ronjenja daleko naokolo. Uz njegovo podnožje nalazila sta se dva pokrivena bazena 10x20metara dubina 3m, 5x6m dubine 5m,. Sa prozorima za snimaje i osmatranje. U tom kompleksu nalazila i barokomora sa ambulantom.
Sistem tornja upotrebljavao se i za školovanje pomorskih diverzanta, točnije za vježbanje i pripreme za izlazak i ulazak diverzanta iz podmornice. U tornju su radili stručno osposobljeni pripadnici - oficiri, podoficiri i mornari na odsluženju vojnog roka. Pogotovo oni bili su kao ronioci za osiguranje u tornju-vodi kada se vježbalo. Brojili su jim se sati ronjenja a isto tako za očuvanje kategorije ronili su u moru.


* toranj divulje.jpg (94.88 KB, 800x554 - viewed 141 times.)

* toranj vanjska strana.jpg (121.62 KB, 512x768 - viewed 121 times.)

* toranj shema.jpg (85.87 KB, 800x512 - viewed 134 times.)
« Last Edit: August 08, 2015, 07:24:22 am by mandalina » Logged
Karlo
potporučnik
*
Offline Offline

Posts: 2 101



« Reply #2074 on: August 08, 2015, 08:56:11 am »

Nadam se da Vas ne omjetam u radu,nego da bih pokazao da pažljivo pratim Vaše postove,evo za sada nekih mojih zapažanja.Iz fotke zgrade a i lijepe fotke samog tornja (unutrašnjosti),možda i pogrešno,meni se čini da se ovo poprilično razlikuje od dane skice i ranije dane na ovom topiku.
Negdje na drugom topiku sam naveo da su mene na prvom času iz Tehničkog crtanja(ili Nacrtne geometrije),učili da i ako se radi o skici,nema dodavanja nečeg što ne postoji ili izabacivanja nečeg što postoji.To mi je na prvom času naglasio g.Kraljek koji mi je bio nastavnik i čak me je nazvao Pikasom jer nisam poštovao realnost.  laugh
Dakle,na zadnjoj fotci ja vidim dva otvora za izlaz u sami toranj (na skici je jedan).Po visini na samom tornju se vide na različitim visinama(dubinama) ona ulazna vrata kao na podmornici(stari tip-elipsasta),na skici ne postoje.Sama dimenzija na skici i ove na fotci se vjerovatno razlikuju,što se vidi i iz fotke same zgrade,ma da se tu ne vidi možda i taj podzemni dio.Pokušao sam dešifrovati visinu na osnovu samih oznaka u tornju i ne mogu zbog nejasnoće slike kad se uveliča.Postoje tu i numeričke oznake i  označeni krugovi ali se oni ne poklapaju.Da ne širim temu nisam uspio iz svega toga zaključiti kolika je visina(dubina)tornja ali se vjerojatno razlikuje u odnosu na skicu.

Poz.
Logged
kumbor
Stručni saradnik - opšti
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 17 492


« Reply #2075 on: August 08, 2015, 12:45:05 pm »

Nadam se da Vas ne omjetam u radu,nego da bih pokazao da pažljivo pratim Vaše postove,evo za sada nekih mojih zapažanja.Iz fotke zgrade a i lijepe fotke samog tornja (unutrašnjosti),možda i pogrešno,meni se čini da se ovo poprilično razlikuje od dane skice i ranije dane na ovom topiku.
Negdje na drugom topiku sam naveo da su mene na prvom času iz Tehničkog crtanja(ili Nacrtne geometrije),učili da i ako se radi o skici,nema dodavanja nečeg što ne postoji ili izabacivanja nečeg što postoji.To mi je na prvom času naglasio g.Kraljek koji mi je bio nastavnik i čak me je nazvao Pikasom jer nisam poštovao realnost.  laugh
Dakle,na zadnjoj fotci ja vidim dva otvora za izlaz u sami toranj (na skici je jedan).Po visini na samom tornju se vide na različitim visinama(dubinama) ona ulazna vrata kao na podmornici(stari tip-elipsasta),na skici ne postoje.Sama dimenzija na skici i ove na fotci se vjerovatno razlikuju,što se vidi i iz fotke same zgrade,ma da se tu ne vidi možda i taj podzemni dio.Pokušao sam dešifrovati visinu na osnovu samih oznaka u tornju i ne mogu zbog nejasnoće slike kad se uveliča.Postoje tu i numeričke oznake i  označeni krugovi ali se oni ne poklapaju.Da ne širim temu nisam uspio iz svega toga zaključiti kolika je visina(dubina)tornja ali se vjerojatno razlikuje u odnosu na skicu.

Poz.


Skica je iz knjige "Podmorničarstvo Jugoslavije".
Logged
mandalina
stariji vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 1 152

bilo nekad i nevratilo se


« Reply #2076 on: August 08, 2015, 01:13:24 pm »


Da naravno. To je samo shematski prikaz funkcije tih tornjeva. To se explicitno ne odnosi na ovaj toranj. Fotografije sam primaknuo zbog bolje predstave za one koji neznaju kako približni izgleda ova stvar.
Logged
Karlo
potporučnik
*
Offline Offline

Posts: 2 101



« Reply #2077 on: August 08, 2015, 09:12:02 pm »


Za @kumbora,

znam ja da je te fotke @Plavnik postavio iz navedene knjige.Baš to me je povuklo da mislim da se radilo o tornju u Divuljama,jer taj toranj nisam video a knjiga je o Podmorničarstvu JRM.Na fotkama na ovom topiku odsječen je taj dio gdje piše da se radi o ilustraciji g.Komara,pa je i to možda stvorilo zabunu,jer se radi o ilustraciji,što se na fotci @mandaline vidi.

Poz.
Logged
Karlo
potporučnik
*
Offline Offline

Posts: 2 101



« Reply #2078 on: August 08, 2015, 09:32:56 pm »

Hvala @mandalina!

Zaista je to bio suvremen i toranj i zgrada.Nadam se da neće proći kao onaj stari u Puli.

Uvjek zaboravim da dodam a evo i sada piše  u tekstu da je bila barokomora u pripravi a na skici se vidi desno od tornja.Moja sjećanja u vezi sa njom su da smo je mi koristili nekoliko puta valjda i za neke vježbe,možda i u okviru pripreme za vježbe za spašavanja.Mislim da je to bilo pod rukovodstvom S.Gošovića.Sjećam se da smo bili kolektivno unutra i da su nas "dizali" na tlak od 5 at, što odgovara dubini od 50 m.Možda se radilo o treningu ili eventualnom otkrivanju nemogućnosti izjednačavanja pritiska(što se ponekad dešavlo kod prehlađenih ljudi).Zaista nisam siguran o čemu se radi ali se sjećam da smo nekoliko puta išli u barokomoru( na skici označena sa RK-valjda rekompresiona komora).Inače sjećam se da se morao izvršiti dekompresioni postupak kao i u vodi.
Dakle neznam stvarne razloge,no ovo sam naveo jer se komora koristila ne samo za liječenje nego i za nekakve treninge.

Poz.
« Last Edit: August 08, 2015, 09:51:34 pm by Karlo » Logged
mandalina
stariji vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 1 152

bilo nekad i nevratilo se


« Reply #2079 on: August 09, 2015, 06:58:46 am »

Tlak 1 atm ili 1 bar je na razini gladine mora. Za svakih 10m povecava se tlak za 1atm ili 1 bar. Znaci tlak 5 atm jednak je dubini 60metara.
Logged
Karlo
potporučnik
*
Offline Offline

Posts: 2 101



« Reply #2080 on: August 09, 2015, 07:31:44 am »

Vjerojatno ste Vi sa ovog modernog stajališta u pravu.Ja sve pišem na osnovu sjećanja.Onda se stvarno to koristilo(at) 1 at =10m.Pošto instrumenti za mjerenje tlaka-pritiska počinju od 0 at neznam da li je ovo što ste Vi naveli točno.Jer smo mi u B.komori išli onda na osnovu pokazivanja instrumenta za pritisak-tlak, mislim da se ipak radi o adekvatnoj dubini od 50m.Teorijski Vaš stav je sigurno ispravniji ali bi onda instrumenti u to vrijeme bili baždareni(počinjali skalu)od 1 at a ne od 0 at kako su u stvarnosti bili (radi se o instrumentima na VTZ a ne meteorološkim).

I evo da dodam uz predhodni post,sjećam se da je na tom pritisku u B.komori glas veoma izmijenjen.

Poz.
« Last Edit: August 09, 2015, 07:38:27 am by Karlo » Logged
Bozo13
Stručni saradnik - KoV
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 16 530



« Reply #2081 on: August 09, 2015, 07:50:55 am »

Ne poznajem tematiku, ali kao laik razmisljam, dali je za bar komoru bolje da prikazuje stvarni tlak u komori ili je bolje / lakse da prikazuje samo razliku u tlaku izmedju normalnog tlaka i tlaka na zeljenoj dubini.

Mislim da je zato skala od 0 a ne od 1.

Lpb
Logged
Karlo
potporučnik
*
Offline Offline

Posts: 2 101



« Reply #2082 on: August 09, 2015, 09:30:08 am »


Hvala @Bozo,

Ovdje jesu svi u pravu a @mandalina malo više,jer je  u toj rječenici ispravno naveo osim zadnjeg dijela da je dubina 60 m.Naime u praksi sem možda u nauci i meterorologiji kao djelu nauke,se nije koristio ta 1at na površini mora.Na pr.periskopska dubina naših P je bila 12-13m.Manometar za mjerenje dubine nije bio baždaren da pokazuje 23m nego 12 m.Isto tako i ostalo mjerenje dubine manometrom na kojoj se nalazi P nije pokazivao i tu dodatnu atmosferu(10m) nego je radio u nodnosu već na tu at.Isto tako,boce VTZ su se recimo punile na 200 at a ne 201 at.
Komanda za dizanje tlaka u baro komori,mislim da je bila diži na 5 at,mada bi ispravnije bilo diži više za 4 at ali to komplikuje stvar jer su ljudi navikli da računaju dubinu i pritisak bez te 1 at na površini mora odnosno 1 at =10m dubine.
Da napomenem da stvarno pišem na osnovu sjećanja pa su neke stvari možda i netočne u detaljima.
Poz.
 
Logged
vlade021
stariji vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 1 092



« Reply #2083 on: August 09, 2015, 12:46:42 pm »

Hvala @mandalina!

Zaista je to bio suvremen i toranj i zgrada.Nadam se da neće proći kao onaj stari u Puli.

Uvjek zaboravim da dodam a evo i sada piše  u tekstu da je bila barokomora u pripravi a na skici se vidi desno od tornja.Moja sjećanja u vezi sa njom su da smo je mi koristili nekoliko puta valjda i za neke vježbe,možda i u okviru pripreme za vježbe za spašavanja.Mislim da je to bilo pod rukovodstvom S.Gošovića.Sjećam se da smo bili kolektivno unutra i da su nas "dizali" na tlak od 5 at, što odgovara dubini od 50 m.Možda se radilo o treningu ili eventualnom otkrivanju nemogućnosti izjednačavanja pritiska(što se ponekad dešavlo kod prehlađenih ljudi).Zaista nisam siguran o čemu se radi ali se sjećam da smo nekoliko puta išli u barokomoru( na skici označena sa RK-valjda rekompresiona komora).Inače sjećam se da se morao izvršiti dekompresioni postupak kao i u vodi.
Dakle neznam stvarne razloge,no ovo sam naveo jer se komora koristila ne samo za liječenje nego i za nekakve treninge.


Карло у барокомору ишло се ради сагледавања могућности чланова посада П. за зарон на веће дубине.ту у релативној сигурности вршено је постепено подизање притиска односно повећање"дубине зарона" те се контролисало како који члан посаде то издржава.на једном од тренига морнар моториста имао је зачепљене синусе,притисак је подигнут до 5 атм. приликом снижавања притиска негде око3 ат. момак је кроз нос избацио гомили сукрвице и гноја и никад више није имао проблема са синусима док је био код нас.

Poz.
Logged
mandalina
stariji vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 1 152

bilo nekad i nevratilo se


« Reply #2084 on: August 09, 2015, 01:15:47 pm »

Znači imamo:

a) relativni tlak to znači, da uzimamo uslove kao da jena 10m 1 bar. To se koristi recimo baš u podmornicama jer se tada zna da se nalazimo na 10m.

b) absolutni tlak to znači, da zbrojimo tlak sa površine (1 bar) i tlak na 10m onda dobijamo 20m. Kod ronjenja izuma se absolutni tlak zbog izračuna dekompresije.
    Ako idemo na ronjenje na gorska jezera gdje recimo od 500m važe drugčiji parametri zbog manjeg tlaka atmosfere na površini jezera onda se uzimaju druge
    tablice i parametri. Za rad u komori upotrebljavaju se manometri - dubinomjeri koji imaju na skali napisano, da se radi o dubini u uslovima slane vode.


Znači svi smo bili u pravu. Wink


Logged
Pages:  1 ... 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 [139] 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 ... 153   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.042 seconds with 23 queries.