PALUBA
April 30, 2024, 05:45:47 am *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Važno - Prilikom registracije lozinka mora da sadrži najmanje osam karaktera, od toga jedno veliko slovo, i bar jednu cifru, u protivnom registracija neće biti uspešna
 
   Home   Help Login Register  
Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: Berbok: Nemačka ne može da prihvati da Kina uspostavlja bliže odnose sa Rusijom  (Read 230 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Boro Prodanic
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 15 001


« on: April 19, 2024, 07:53:09 pm »

B.P: zamisli, Nemačka ne može da prihvati... kao da Kina i Rusija pitaju Nemačku šta može da prihvati a šta ne. Da li se Analena upitala kako nemački narod prihvata ministarku spoljnih poslova koja ne zna koliko puni krug ima stepeni? Nije.

Berbok: Nemačka ne može da prihvati da Kina uspostavlja bliže odnose sa Rusijom

Berlin – Nemačka ministarka inostranih poslova Analena Berbok izjavila je danas da Nemačka ne može da prihvati da Kina uspostavlja sve bliže odnose sa Rusijom koja, kako je navela, vodi nelegalni rat protiv Ukrajine.

„Ukoliko Kina otvoreno nastavi da uspostavlja sve snažnije partnerstvo sa Rusijom koja vodi nelegalni rat protiv Ukrajine, ... mi to ne možemo da prihvatimo”, rekla je Berbok posle sastanka šefova diplomatije G7 na Kapriju u Italiji.

Berbok je pozvala Kinu da iskoristi svoj uticaj na ruskog predsednika Vladimira Putina da obustavi napad na Ukrajinu, preneo je Rojters, javlja Tanjug.

Ministri inostranih poslova G7 saopštili su, posle trodnevnog sastanka na Kapriju, da su odlučni da „pojačaju kapacitete ukrajinske protivvazdušne odbrane kako bi spasili živote i zaštitili ključnu infrastrukturu”. Ukrajina je bila među glavnim temama sastanka na Kapriju.

Izvor
Logged
TNT024
Prijatelj foruma
vodnik I klase
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 692


« Reply #1 on: April 20, 2024, 08:47:34 am »

Pozdrav Boro (izvini na ti), ali svaki tvoj komentar me oduševi, skoro 100% podržavam sve što napišeš.

Mene su kao klinca učili da nije bitno šta kaže, već ko kaže.

Ovaj lik u ženskom obliku bolje da ćuti, jer sve što kaže samo pokazuje njenu ograničenost. (Glupost se ne vidi ali se čuje.)

Ko njih pita, šta se njima sviđa, a šta ne. Zašto su tako destruktivni prema sebi.

Sve me ovo asocira na ono iz JNA:

Ko o čemu:
Kurva o poštenju;
Vojnik o skraćenju i
Oficir o unapređenju.


Logged
Boro Prodanic
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 15 001


« Reply #2 on: April 20, 2024, 10:13:49 am »

Pozdrav Boro (izvini na ti), ali svaki tvoj komentar me oduševi, skoro 100% podržavam sve što napišeš.


Na Palubi smo svi na ti, dakle nema izvinjavanja. Hvala za ovo što si napisao. Često se uzdržavam od komentara dok se malo ne smirim, da ono što napišem ne bude nepristojno.

Za ovu ženu, izgleda da je još uvek u dedinom fazonu (Treći Rajh) pa misli da je Nemačka jednako važna kao nekad. Na žalost, Nemačka već dugo nije suverena država a sad je postala i kolonija, jer kad Bajden preti da će uništiti Severni tok 1 i 2 pre dve godine, Šolc stoji pored njega i ćuti?! Sad cenu plaćaju naravno obični građani...
Logged
Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.023 seconds with 23 queries.