Школа резервних официра

(1/19) > >>

Duki:
Налетео сма на једног типа који 'похађа' ово али нисам стигао да га питам све што ме занима.

Да ли неко зна ко се може пријавити за ово, када и где.

Rade:
Nekad su u ŠRO išli momci koji imaju fakultet i koji izraze želju da idu u ŠRO. Kako je danas nisam siguran...

Duki:
Да ли можеш да се распиташ мало и да ми напишеш овде? Ја сам питао једног капетана а он ми је рекао само да они могу после да се активирају и 'искулирао' ме ...

dejina81:
evo ja ti mogu ukratko objasniti jer sam ja hteo u sro... ali cu ipak u decembru ici kao svaki drugi regrut.
ide ovako moras imati zavrsen fax. ili da te eventualno ostane diplomski do kraja... ides u bg, e sad stvar koja je malo problematicna i deslila se mom prijatelju je ta da sve vise ne organizuju si pozivi kao nekad... on je recimo trebao da ide u sro veze pa nije vise mogao da ceka da se skupi dovoljno ljudi za jednu klasu... tako da se desi da nekad preskoce poneku klasu ako nema dovoljno regruta... ja sam hteo da idem u sro pesadije, dobro sam se sve raspitao, i za malo podneo molbu, ali sam ipak odlucio da vise ne zelim da polazem ispite jer mi je pun kur.. ucenja a jos nisam ni ove magistarske na kojima sam priveo kraju.

ono sto su mi rekli jeste da postoji mogucnst da nekada budes aktiviran u slucaju rata ili slicno, ali i ako recimo tvoj profil odgovara nekom poslu... e sad kako se vojska smanjuje u to cisto summnjam.

ako si jako zainteresovan otidji u vojni odsek oni imaju kompletne detalje za sve sto te zanima!

Rade:
Wasp, cenim da ti je sada malo kasno za ŠRO...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page