PALUBA
May 01, 2024, 11:05:51 am *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Važno - Obavezno proverite neželjenu (junk/spam) e-poštu da bi aktivirali svoj nalog
 
   Home   Help Login Register  
Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... 62   Go Down
  Print  
Author Topic: Što je ostalo od JNA?  (Read 358452 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
bojanSDK1
Stručni saradnik - OMJ
vodnik
*
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #225 on: July 15, 2011, 05:14:27 pm »

Je li tu bila inženjerija bivše JNA?
Gledam zgradi i slična mi je vojarni u Senti.

U kasarni Janko Premerl Vojko, u Vipavi (tokom 1980-tih) bili su delovi 253.mtbr (do 1984. 253.pbr) cija je komanda bila u Ajdovscini, i to:

1.mtb (vp 1266/1) i

253.inzb (vp 1266/9)

a tu su bili i 253.ceta tehn.obezbedjenja i 253.vod tehn.snabdevanja (mislim 1266/15, 16)

Bojan
« Last Edit: July 17, 2011, 02:30:47 am by leut, Reason: quote » Logged
ML
kapetan korvete
*
Offline Offline

Posts: 6 798



« Reply #226 on: July 22, 2011, 06:17:02 am »

Razbuktala mašta
Podkop u kanalu Sv Ante razbuktao je maštu naših susijeda Italijana, a i šire. Italijani su odkrili da je potkop izgrađen 1941g. i da su od 1943 godine tu bazirale dvije Njemačke podmornice koje su nanosile veliku štetu pomorskom prometu. One su iz podkopa izlazile u podvodnoj vožnji! Tako i izlazile i iz kanala. Englezi jih nikako nisu mogli pronaći, iako su kasnije uz pomoć partizana dobili nagoveštaje da se tu nešto dešava, pa su lokaciju i bombardovali. Tragičan je bio i kraj podmorničara, koji su na kraju rata ostali bez municije i hrane, potopili podmornice i tragično završili kao zarobljenici Titovih partizana.
Evo jednog takvog naučnog odkrića:
"La piů interessante base segreta per sommergibili fu costruita dalla marina tedesca nel 1941 all’interno di due enormi caverne naturali situate lungo il canale che introduce alla grande baia del porto di Selenico il cui accesso nel 1995 era ancora proibito.
Tutti i natanti che entrano a Sebenico sono obbligati a navigare a pochi metri dall’ingresso delle due caverne, ma la parziale chiusura con materiali rocciosi ed il camuffamento di tutti i camminamenti esterni, fa sě che il tutto passi, ancora oggi, inosservato.
Su concessione del Comandante del Porto, e grazie alla sua amicizia, ebbi l’opportunitŕ di visitare anche questo complesso e ne venni a conoscere l’intera storia. In gran segreto, dopo numerosi anni di lavori, nel 1943 la Marina tedesca fece giungere nottetempo, all’interno della base, due U-Boat i quali, uscendo dalla base per continue incursioni in mare aperto, procurarono forti perdite al naviglio alleato e per un intero anno non fu possibile scoprirli, nonostante la superiore tecnologia dei mezzi di ricerca della Marina e dell’Aviazione inglese.
Gli U-Boat uscivano dal deposito in immersione (grazie alla profonditŕ delle acque) e dopo avere colpito in mare aperto, rientravano, restando nascosti fino a quando non si fossero calmate le operazioni di ricerca e poi ripetere un’altra incursione.
I servizi d’informazione inglesi, con la collaborazione degli jugoslavi, cominciarono ad avere qualche sospetto, e la montagna che nascondeva e sovrastata l’arsenale fu bombardata ripetutamente, senza ottenere alcun risultato.
Nel 1944, quando la guerra volgeva al termine e le truppe tedesche furono costrette a lasciare la Jugoslavia, i due U-Boat rimasero senza munizioni e il loro equipaggio senza piů viveri. Fu cosě che una notte uscirono in mare per l’ultima volta per auto affondarsi e i marinai si consegnarono prigionieri all’esercito di Tito.
Quando visitai l’interno della base mi resi conto di com’era stato loro possibile nascondersi per cosě tanto tempo. Tutto sembrava essere stato considerato, a cominciare dalle uscite dei militari che erano state ricavate con camminamenti sotterranei che uscivano all’aperto in punti lontani dal complesso.
Una volta a conoscenza di queste informazioni e grazie all’atmosfera che mi circondava, la vista d’ogni locale mi portava a rivivere con emozione la vita di quei marinai che pur combattendo dalla parte sbagliata, erano pur sempre uomini.

A cura di Massimo Maioli " u http://www.mareinitaly.it/reportage_v.php?id=64
Slično i na http://www.betasom.it/forum/lofiversion/index.php?t24718.html

To je vjerojatno rezultat predavanja dobro obavještenih vodića, koji turistima serviraju opake priče. Koliko vidimo iz članka i Lučke vlasti l.Šibenik nesebično učestvuju.
Nekoliko sličica sa interneta koje su popratile ove naučne tekstove. [ Attachment: You are not allowed to view attachments ] [ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

Ipak je jedan mudar Poljak na http://www.forum.hr/showthread.php?t=245128, razotkrio unutrašnjost i zaključio da podmornice radi zaobljenosti potkopa nisu mogle ulaziti u potkop, već da je vjerojatno bio namijenjen manjim torpednim čamcima, to je i podkrijepio slikom. [ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

Pošto je Brodarski nadležan za kanal Sv. Ante, bilo bi dobro da istraži ovu misteriju.


 
 

 


 



 


* 10507892.jpg (81.78 KB, 500x375 - viewed 185 times.)

* immagine8r.jpg (82.13 KB, 746x625 - viewed 195 times.)

* p7292534gd0.jpg (99.27 KB, 640x479 - viewed 176 times.)
Logged
dzumba
Stručni saradnik - specijalne jedinice
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 22 420


« Reply #227 on: July 22, 2011, 07:46:53 am »

Не разумем зашто се каже да су подморничари трагично завршили као заробљеници титових партизана? Не мислим да је заробљавање било кога у рату срећа и радост за заробљене,али како су требали да заврше а да то не буде "трагично"? Са венцима славе добијеним од становника Шибеника?  А не констатује се да су људи у бродовима које су ти подморничари потопили трагично завршили.

Сад је модерно све зло сваљивати на партизане.  На крају, на разним "научним" форумима и часописима, испадне да су партизани окупирали Италију, Немачку, и неке наше ондашње (и садашње) суседе и таманили фине и поштене Немце и Италијане и неке од наших (тадашњих и садашњих) суседа.
Logged
madmitch
stariji vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 1 159


« Reply #228 on: July 22, 2011, 07:54:47 am »

dzumba, bolje i ne ulaziti u to, kod nas bi sada htjeli za največe heroje i osloboditelje napravito baš one, koji su prisegli Rajhu.
Sada je moderno govoriti, kako su partizani bili samo čopor koljača a Tito lik, kojem bi se divio Idi Amin. Mah, pričat čemo o tome za par generacija, prije nema smisla.
Logged
ORIĆAREB
In memoriam
kapetan fregate
*
Offline Offline

Posts: 7 364



« Reply #229 on: July 22, 2011, 08:11:28 am »

Polako, samo polako. Treba o svemu pričati pa i o tome. Ti Italijani su bili deo Fašističke Italije. Bili su, kako se već
piše neprijatelji saveznika, a time i oslobodilačkog pokreta na teritoriji Yugoslavije. Treba vidjeti kako su se predali
ili su zarobljeni. Možda su  većina bili i ortoksni Fašisti. A onda se zna šta se takvima radilo. Mnogi Italijani koji su se
predali uspješno su se kasnije borili u Partizanskim jedinicama. I to su činjenice. A to što je neki lik napisao kako mu
je eventualno deda sa te podmornice završio i skončao od ruku pokreta na teritoriji Yugoslavije, nas netreba da sprečava
da o tome pričamo i pišemo. Naprotiv, upravo suprorno i time onemogućiti neistorijske tvrdnje.
Logged
madmitch
stariji vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 1 159


« Reply #230 on: July 22, 2011, 08:24:23 am »

Slažem se, možda sam malo krivo napisao, jer mi kot takvih izjava često ode pritisak na kritičnu brojku.

Da se vratim na temu. Jel taj podkop isto tako otvoren ili je pod starateljstvom HRM ili neke slične službe. Može se slobodno uploviti il če me neko ganjati?

Ove godine ču imati na barki jednu slovensku porodicu in Amerike tjedan dana pa da jih malo provozam po tim interesantnim mijestima. Imaju mulca od 12 godina, mašta če mu otiči na svijetlostnu brzinu.
Znam da imamo u jednoj temi puno podkopa i sličnih mijesta, gdje se može priči ali eto, tu pitam baš za ovoga.
Logged
ORIĆAREB
In memoriam
kapetan fregate
*
Offline Offline

Posts: 7 364



« Reply #231 on: July 22, 2011, 08:28:32 am »

Slažem se, možda sam malo krivo napisao, jer mi kot takvih izjava često ode pritisak na kritičnu brojku.

Da se vratim na temu. Jel taj podkop isto tako otvoren ili je pod starateljstvom HRM ili neke slične službe. Može se slobodno uploviti il če me neko ganjati?

Ove godine ču imati na barki jednu slovensku porodicu in Amerike tjedan dana pa da jih malo provozam po tim interesantnim mijestima. Imaju mulca od 12 godina, mašta če mu otiči na svijetlostnu brzinu.
Znam da imamo u jednoj temi puno podkopa i sličnih mijesta, gdje se može priči ali eto, tu pitam baš za ovoga.
To ti najbolje zna "brodarski". On je iz Šibenika. Možeš ga pitati i na PP. Smiley
Usput, meni dižu pritisak već decenijama. Huh?
Logged
brodarski
Stručni saradnik - istorija RM
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 12 255



« Reply #232 on: July 22, 2011, 08:43:17 am »

Od potkopa, podmorničara do partizana. Što je slano nije ni mački drago.
Vratimo se mi potkopu. Potkopi su planirani 1927. godine. Do rata nisu u cjelosti završeni. Talijani su imali odličnu graditeljsku operativu i obavili su završne radove potkopa. Iz same veličine otvora, a i dubine potkopa može se zaključiti kojoj vrsti brodova su namijenjeni.
Moralna obveza mi nalaže što manje laganja pa ću biti što umjereniji. Radikalno ću odstupiti od svojih uobičajenih teza i javnosti ću otkriti što nitko osim mene ne zna. Namjena potkopa je sklonište za torpedne čamce. Ne tipa 211 JRM, već u najboljem slučaju Higinsa sa sklopivim jarbolom. Potkop je nizak i uzak, a nije niti dubok.
Za one kojima se ovo čini sumnjivim odgovorno kažem da je Regia Marina imala namjeru u potkop skloniti vedete tipa Ariete i Audace. To bi turistima bilo prihvatljivije. Kako ih unutra ugurati neka upitaju turističke vodiče.
Primorska četa je u par navrata stigla do suprotne obale odakle je pucala po hotelu Krka. U općoj pometnji Drago Živković s ekipom je nanio teške gubitke talijanskoj vojsci. To je bilo na suprotnoj obali i od potkopa udaljeno oko 300 metara. Talijani su držali obe strane kanala. Imali su svoja skladišta i stražare ograđeno žicom i suhozidom. Sve se to može i danas vidjeti prolazeći kanalom ili pristupnom cestom od Martinske. Nekadašnji auto kamp je dio smještaja stražarskog osiguranja. JNA je do 1958. držala suprotnu stranu kanala, a od tada djelomično samo lijevu. Tajni tu nema nikakvih. Svaka engleska stara kuća za turiste ima svoga duha i ljudi otvorenih usta slušaju budalaštine. Hrvatskom turizmu potreban je i povijesni vojni turizam. Mala doza izmišljotina naivnim turistima nije na odmet.
Kad je tako krenulo mogao bih napisati turistički vodič za ljubitelje povijesnih izmišljotina. Valjda bi se prodavao.
Logged
pvanja
kapetan korvete
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 6 280



« Reply #233 on: July 22, 2011, 08:59:38 am »

Slažem se, možda sam malo krivo napisao, jer mi kot takvih izjava često ode pritisak na kritičnu brojku.

Da se vratim na temu. Jel taj podkop isto tako otvoren ili je pod starateljstvom HRM ili neke slične službe. Može se slobodno uploviti il če me neko ganjati?

Ove godine ču imati na barki jednu slovensku porodicu in Amerike tjedan dana pa da jih malo provozam po tim interesantnim mijestima. Imaju mulca od 12 godina, mašta če mu otiči na svijetlostnu brzinu.
Znam da imamo u jednoj temi puno podkopa i sličnih mijesta, gdje se može priči ali eto, tu pitam baš za ovoga.

Nemoj zaboraviti aparat i sve to lepo islikat.
Logged
brodarski
Stručni saradnik - istorija RM
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 12 255



« Reply #234 on: July 22, 2011, 09:04:55 am »

Sad sam pročitao tekst o '' base secreti ''. Nešto izvanredno i dosada javnosti nepoznato. Talijani imaju pravu riječ za takve priče, '' nonsenso ''.  Šibenik je u 2. svjetskom ratu bombardiran od Talijana i saveznika. Od saveznika je bombardiran žestoko i krvavo po civilnim i vojnim ciljevima. Ono što se danas vidi s mora, bio je nekad drugi red kuća do mora. Kanal je također tučen a niti jedna podmornica tu nije stradala. Stradali su drugi brodovi, većinom pomoćni, a i nekoliko desantnih splavi.  Podmornice nisu jer ih nije ni bilo. Ima jedna nelogičnost u tome članku a odnosi se na riječ baza. Ovaj potkop nije baza već sklonište ili  bi se moglo reći i privezište. Nema tu izgrađene prateće infrastrukture. Ratna luka Šibenik je bila pomorska baza 1. reda. Tako je i klasificirana u vojnopomorskim priručnicima. Potkopi su bili dio te baze, ali ne i baza.
Vidi se da je člankopisac uhvatio materije koja mu je nepoznata, a i ne barata s vojnim znanjem. Svaka domaćica zna razlikovati junetinu od govedine, a dotični gospodin ne zna razlikovati rupu od baze. Što je previše, previše je.
Logged
brodarski
Stručni saradnik - istorija RM
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 12 255



« Reply #235 on: July 22, 2011, 09:18:24 am »

Njemačka podmornica iz 2. svjetskog rata ( maskirana u jedrilicu ) snimljena digitalcem ispred potkopa. Upravo isplovljava na ratnu zadaću prije nego će je zrakoplovi potopiti. Odlično se vidi omjer trupa i otvora.


* P8210348.JPG (233.05 KB, 757x568 - viewed 53 times.)
Logged
MORNAR
vodnik I klase
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 642


« Reply #236 on: July 22, 2011, 10:18:09 am »

Izgleda, da su podkopi zanimljiviji za turiste ako ih predstaviš kao "secret submarine base" nego kao podkop za torpedne čamce. Isto Rukavac na Visu.... Grin
Logged
jadran2
Stručni saradnik - istorija RM
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 13 150



« Reply #237 on: July 22, 2011, 10:23:25 am »

kaze u jednom od dva teksta Gunter, dobar poznavalac mjesne situacije ......Gli U-Boot uscivano dal deposito in immersione (grazie alla profondità delle acque)..

podmornice su (iz potkopa), zahvaljujuci dubini mora, izlazile u zaronjenom stanju.......

velike su "oči" i kod Talijana.
Logged
ORIĆAREB
In memoriam
kapetan fregate
*
Offline Offline

Posts: 7 364



« Reply #238 on: July 22, 2011, 10:34:59 am »

Njemačka podmornica iz 2. svjetskog rata ( maskirana u jedrilicu ) snimljena digitalcem ispred potkopa. Upravo isplovljava na ratnu zadaću prije nego će je zrakoplovi potopiti. Odlično se vidi omjer trupa i otvora.
Eto tako se to radi. Polako. Bravo "brodarski.." Reci mi jeli i koji Talijan završio u SV Anti... Grin
Logged
brodarski
Stručni saradnik - istorija RM
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 12 255



« Reply #239 on: July 22, 2011, 11:00:16 am »

Mislim da nije. Tada je još relativno bila mirna situacija u kanalu. Veći ciljevi su napadani unutar i izvan luke.
Logged
Pages:  1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... 62   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.032 seconds with 22 queries.