PALUBA
May 01, 2024, 07:46:19 am *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Važno - Obavezno proverite neželjenu (junk/spam) e-poštu da bi aktivirali svoj nalog
 
   Home   Help Login Register  
Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... 62   Go Down
  Print  
Author Topic: Što je ostalo od JNA?  (Read 358433 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Morskoprase
zastavnik
*
Offline Offline

Posts: 1 486



« Reply #255 on: July 22, 2011, 02:36:09 pm »

E, a šta bi Gunter reko na podmornicu u Pivki?!? Kojim potkopom je tamo stigla? I to na 550m nad morem. Kuda će još doploviti?!? Mora bitneka alpska podvodnica... Šta li sve ovi ludi Balkanci smišljaju?!? Grin
Logged
jadran2
Stručni saradnik - istorija RM
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 13 150



« Reply #256 on: July 22, 2011, 02:37:41 pm »

To je bilo davno za vrime Italije. Kasnije je nađen ispod veza u moru. Sad je tu rupa koju pokriva stablo.

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

od Guntera


* VittorioEmanuele002.jpg (54.88 KB, 253x273 - viewed 411 times.)
Logged
FF
zastavnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 1 929


« Reply #257 on: July 22, 2011, 04:42:16 pm »

Da li neko ima fotografije kasarne Rade Končar u Šibeniku, nekada i sad? Nekako mi stoji negde u podsvesti da su je zvali i "pećine".


Jeste "Pećine". Tu mi je stari fasovo zarobljavanje. Smiley
Logged
Solaris
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 12 357


#vragu i rat#


« Reply #258 on: July 22, 2011, 05:15:08 pm »

U ovo stane 305 mm  Huh?

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

poz.


* sibenik2.jpg (490.63 KB, 876x925 - viewed 193 times.)
Logged
brodarski
Stručni saradnik - istorija RM
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 12 255



« Reply #259 on: July 22, 2011, 07:37:40 pm »

Ulaz u Kanal svetog Ante i pogled na potkope. Dušu dalo za manevriranje svih vrsta ratnih brodova, maskiranje, prikrivanje i uvlačenje u potkope. Koliko me sjećanje služi JRM se nikad nije služila ovim potkopima. Netko ih je nazvao Hitlerovim očima i taj blesavi naziv je ostao do danas. Od mog najranijeg djetinjstva sjećam se ove  postavljene mreže. Nije ona postavljena zbog čuvanja neke velike vojne tajne, već da se istraživačima amaterima ne desi neka nezgoda. Sve je to lako demistificirati. Uzeti kaić, upaliti pentu i otići do potkopa. Onda neće biti nikakvih tajni.


* P7040474.JPG (437.44 KB, 2453x830 - viewed 48 times.)
Logged
ORIĆAREB
In memoriam
kapetan fregate
*
Offline Offline

Posts: 7 364



« Reply #260 on: July 22, 2011, 08:11:01 pm »

Ulaz u Kanal svetog Ante i pogled na potkope. Dušu dalo za manevriranje svih vrsta ratnih brodova, maskiranje, prikrivanje i uvlačenje u potkope. Koliko me sjećanje služi JRM se nikad nije služila ovim potkopima. Netko ih je nazvao Hitlerovim očima i taj blesavi naziv je ostao do danas. Od mog najranijeg djetinjstva sjećam se ove  postavljene mreže. Nije ona postavljena zbog čuvanja neke velike vojne tajne, već da se istraživačima amaterima ne desi neka nezgoda. Sve je to lako demistificirati. Uzeti kaić, upaliti pentu i otići do potkopa. Onda neće biti nikakvih tajni.
"Brodarski" je u pravu. Desetine puta smo prošli kroz kanal Sv. Ante sa TČ tipa 211 ili sa Rtop. Kad se uđe u kanal male su šanse za manevrisanje, a kamo li za okretanje. I nikad bar brodovi iz "A" ešalona nisu se vezivali u kanalu niti maskirali. Nisam neki znalac o podmornicama, ali mislim da bi se rijetko koji komadant podmornice usudio u zaronjenom stanju ući u kanal. Mislim da bi se teško izvukao.
Volio bi da me znalci podmorničari demantuju. Javite seeee.
Logged
jadran2
Stručni saradnik - istorija RM
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 13 150



« Reply #261 on: July 22, 2011, 08:33:25 pm »

U ovo stane 305 mm  Huh?

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

poz.

 Wink Wink Wink Smiley
Logged
brodarski
Stručni saradnik - istorija RM
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 12 255



« Reply #262 on: July 22, 2011, 08:38:37 pm »

U ovo stane 305 mm  Huh?

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

poz.
Nešto čudno? Staće i dva ako triba. Smiley
Logged
Kuzma®
Počasni administrator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 10 544



« Reply #263 on: July 22, 2011, 08:41:25 pm »

Sto rek`o Radovan III: ``...pa skupe se``
Logged
brodarski
Stručni saradnik - istorija RM
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 12 255



« Reply #264 on: July 22, 2011, 09:31:48 pm »

Stvarno me zanima koje su to njemačke podmornice od 1943. nanosile veliku štetu savezničkom pomorskom prometu? Kolika im je veličina, autonomnost i gdje su napadale? Koliko su tonaže potopile? Sve to s osloncem na potkop u Kanalu svetog Ante. Inspektor Frost ili Hercule Poirot će sigurno znati.
Od jeseni 1943. godine šibenski otoci, primorje i zaleđe pokriveni su gusto raspoređenim partizanskim obavještajnim punktovima. Rijetko je promakla koja orada ili gušterica, a kamoli bi se provukle 2 podmornice. Svašta na ovom svitu.
Logged
dzumba
Stručni saradnik - specijalne jedinice
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 22 420


« Reply #265 on: July 23, 2011, 10:24:03 am »

Замисли Бродарски да они стручњаци за истраживање са оног сајта прочитају ово што си до сада писао (без овог последњег поста)? Ионако им читање истороје није јача страна, па још користе  Гугл преводилац да текст преведу са хрватског, па још имају бујну машту... Smiley Закључили би да су Немци и Италијани победили у 2.светском рату, макар партизане код нас, да је све то документовано дигиталним фото-апаратом (који су наравно откривени због тајног документовања борбе против партизана), да су поткопи монтажно-демонтажног типа, односно да су на надувавање (како би примили и веће и мање подморнице и друге бродице),  да су били брањени топовима 503мм, као и још много тога другога.  angel

Свака част, слатко сам се смејао твојим постовим у разоткривању оних будалаштина.
Logged
brodarski
Stručni saradnik - istorija RM
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 12 255



« Reply #266 on: July 23, 2011, 07:16:28 pm »

Замисли Бродарски да они стручњаци за истраживање са оног сајта прочитају ово што си до сада писао (без овог последњег поста)? Ионако им читање истороје није јача страна, па још користе  Гугл преводилац да текст преведу са хрватског, па још имају бујну машту... Smiley Закључили би да су Немци и Италијани победили у 2.светском рату, макар партизане код нас, да је све то документовано дигиталним фото-апаратом (који су наравно откривени због тајног документовања борбе против партизана), да су поткопи монтажно-демонтажног типа, односно да су на надувавање (како би примили и веће и мање подморнице и друге бродице),  да су били брањени топовима 503мм, као и још много тога другога.  angel

Свака част, слатко сам се смејао твојим постовим у разоткривању оних будалаштина.
Dzumba,
lijepo si ovo napisao. Vidio sam tu stranicu Betasom It. Mogu reći da je vrlo dobra, ima dosta poveznica sa Palubom i nije mi baš jasno kako se ovaj nebulozni tekst provukao. Nažalost, ne možemo utjecati na ljudsku bolesnu maštu. U svakom od nas negdje čući mali laživac, ali dotični člankopisac laže na kilometre. Nadugo i naširoko. U potkopima jedino bez problema u zaronjenom stanju godinama žive pidoće ( dagnje ). Plove i plovile su ribe, a podmornice samo u nečijem snu. U šibenskom području su napadale podmornice ali držale su se vanjskog obalnog ruba i vanjskih otoka. More u Šibenskom kanalu je plitko i prozirno, a u tom vremenu saveznički izvidnički zrakoplovi su skoro svakodnevno nadlijetali Šibenik i okolicu. Sve je to dokumentirano u V. tomu zbornika NOR-a. Zbornik je pisan na temelju partizanske i neprijateljske dokumentacije. Gole, šture činjenice a opet puno govore. Da je potkop u operativnom smislu bio uporabljiv služila bi se njime i JRM. Čak je i njemačka mornarica od 43 - 44. godine maskirne vezove imala u susjednim uvalama, a ne u potkopu.
Što se tiče čitanja i prijevoda vjerujem da će se i to desiti. Vidio sam da Talijani prate Palubu. Očekujem uskoro da će se slike naći na njihovim stranicama. Onda ćemo moći pročitati ne o topu, već o bitnicama koje su izmijenile tijek rata i vojnu povijest. Bit će to revizija nad revizijama. Naće se tu  Debela Berta i Pretila Dora u društvu Drobatog Gustava.
Što se tiče izmišljotina, a u to sam se i uvjerio, bogato ih podgrijavaju i naši novinari. Sjetimo se samo DTM 219, pa potonulog broda Francesca di Rimini. Stvaraju svoje priče, a nikad nisu pročitali već postojeće i napisano. Za njih je Dudley Poppe i Flag 4 nepoznanica. O priručnicima ratnih brodova JRM nemaju pojma, a kite se nazivima istraživačkih novinara. Da je napisati reviziju poznatih izmišljotina, skalpirali bi me.
Jedino što je vrijedno, to su materijalni dokazi.
Logged
madmitch
stariji vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 1 159


« Reply #267 on: July 23, 2011, 07:57:25 pm »

Svi oni, koji smo iz raznih "marginalnih" i misterioziranih zanimanja, več smo davno naučili da novinari dosta često pišu jako preko prsta i na pamet. Ja sam brodski strojar i odavno sam prestao gledati i čitati skoro sve, što se tiče mainje. Kojeg vraga je važno, koliko keži jedan B&W brodski motor, s time da prešute (jer ne znaju u sladko se jim ****) masu jako interesantnih podataka, počevši od najosnovnijeg, da je to cvajtakter dizel, što 99% ljudi ne zna, da može odrasao  čovjek stati u cilindar...
Takvo, preko one stvari pisanje nekog "ja_bi_bio_novinar" lika me ni najmanje ne čudi niti iznenađuje. Složio je bajku, kojoj nasjeda 99% njegovih čitatelja i sutra je niko više neče znati nači. Pasi laju a karavana kreče dalje.
Logged
ORIĆAREB
In memoriam
kapetan fregate
*
Offline Offline

Posts: 7 364



« Reply #268 on: July 23, 2011, 08:32:49 pm »

Posto su u prethodna tri posta veoma ozbiljni i iskreni sagovornici (naravno neki kad hoće.. Grin), da i ja kažem koju.
Lično mislim da se netreba ljudstvo sa Palube obazirati na neke novinarske tlapnje. Generalno naši postovi počivaju na ličnom iskustvu
i ozbiljnim dijalozima. Ako bi neko i pokušao skrenuti tu su najmanje dva tri "korektora". Ako se neradi o šali, kod nas, mislim, da nema ozbiljnih omaški. U svakom slučaju ne namernih u smislu laži, jer nam to i nije cilj. Prema tome mislim da će forum Paluba mnogima i u budućnosti mrsiti neiskrene račune i služiti kao ozbiljan korektor. Bogami, da nije tako, ja lično ni sekunde nebi bio prisutan, a o prilaganju postova  nebi bilo ni govora.
Logged
brodarski
Stručni saradnik - istorija RM
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 12 255



« Reply #269 on: July 23, 2011, 08:42:21 pm »

Posto su u prethodna tri posta veoma ozbiljni i iskreni sagovornici (naravno neki kad hoće.. Grin), da i ja kažem koju.
Lično mislim da se netreba ljudstvo sa Palube obazirati na neke novinarske tlapnje. Generalno naši postovi počivaju na ličnom iskustvu
i ozbiljnim dijalozima. Ako bi neko i pokušao skrenuti tu su najmanje dva tri "korektora". Ako se neradi o šali, kod nas, mislim, da nema ozbiljnih omaški. U svakom slučaju ne namernih u smislu laži, jer nam to i nije cilj. Prema tome mislim da će forum Paluba mnogima i u budućnosti mrsiti neiskrene račune i služiti kao ozbiljan korektor. Bogami, da nije tako, ja lično ni sekunde nebi bio prisutan, a o prilaganju postova  nebi bilo ni govora.
Ozbiljni smo cijelo vrijeme. Život je takav. Ja imam slabo pamćenje, a ovo malo mozga što još radi ne da mi mira. Bilo bi dobro kad bi netko negdje skinuo Dnevnik admirala Jadrana. Ne našeg Jadrana 2, već dnevnik Kriegsmarine na Jadranu. Bio bi to ogroman doprinos svim našim istraživanjima. Imao sam prilike čuti da ih je bilo par komada prevedeno na srpsko - hrvatski latinicom. Jedan je u Beogradu, jedan navodno u Splitu, a jedan je bio u Komandi JRM. Tada bi mogli uspješno parirati svim patcima i patkama.
Logged
Pages:  1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... 62   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.031 seconds with 22 queries.