PALUBA
April 26, 2024, 06:35:22 am *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Važno - Pravilnik za prenošenje vesti na forumu PalubaInfo
 
   Home   Help Login Register  
Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 89   Go Down
  Print  
Author Topic: Sedma umetnost  (Read 332640 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
girici
mornar
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 7


« Reply #15 on: December 16, 2007, 04:26:13 pm »

Film nije los i ja sam ga bas pogledao glumacka postava je dobro izabrana . Film je malo radjen na zapadnom stilu ima dobrih scena od one u vilama  u svinjcu i u komandi tu mislim da su malo kopirali zapad lift ide dole i samo se otvara na poseban kljuc (jel stvarno ima toga ili su izmislili )  onda ulazak u sa indentifikacijom i sam komjuterski centar ali ostalo je super malo se naslucuje i nasa nekadasnja svakodnevica i nacin zivota sa hamerima  .Sta vi kazete na to drustvo  Smiley
Logged
Brok
Administrator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 19 016


Jednakost, Bratstvo, Sloboda


WWW
« Reply #16 on: December 16, 2007, 05:33:05 pm »

Najgore što većina nas (gledajući po komentarima) još nije imala priliku da odgleda film.
Logged
Brok
Administrator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 19 016


Jednakost, Bratstvo, Sloboda


WWW
« Reply #17 on: June 30, 2008, 02:55:23 pm »

Sinoć sam imao priliku da odgledam "čuveni" film "Četvrti čovek", od toliko pompeznih najava, reklamiranja i svega ostalog što je pratio taj film, mogu reći da film kao film nije ništa posebno, ukradena priča iz prosećnog američkog trilera, a blaćenje naše vojske u ratu u Bosni (valjda je to u zadnje vreme postalo moderno) stvarno nema kraja. Nisam mogao da pronađem (možda i nema) ko je bio "stručan" konsultant za vojna pitanja u filmu.
Logged
dejina81
desetar
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 132



« Reply #18 on: June 30, 2008, 04:01:44 pm »

interesantan je film... mozda malo cudno za nasu kinematografiju za tako nesto, ali sa koliko se para radilo relativno je dobro uradjeno!! a sto se tice price... a to je klasika!!
Logged
Rade
Administrator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 17 062


« Reply #19 on: June 30, 2008, 10:01:56 pm »

Još 30-ak minuta pa da se bacim na gledanje filma... kritike kasnije Smiley
Logged
Rade
Administrator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 17 062


« Reply #20 on: July 01, 2008, 09:41:04 am »

Izgleda da su mnogo gledali američke filmove....
Logged
Brok
Administrator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 19 016


Jednakost, Bratstvo, Sloboda


WWW
« Reply #21 on: July 01, 2008, 04:05:07 pm »

Zato se Hag i zatvara, pošto su pukovnik i major mrtvi, ali tu je još zli čika Gavrilović... Wink
Logged
machak
vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 588



« Reply #22 on: July 05, 2008, 05:04:53 pm »

Quote
Nisam mogao da pronađem (možda i nema) ko je bio "stručan" konsultant za vojna pitanja u filmu.
Ja sam se baš to isto pitao.
Na primer, kako gosn Gavrilović u bolnici priča majoru čiji je on pripadnik, pa mu kaže: "VBA,...vojna obaveštajna služba." očigledno meša babe i žabe.
Druga scena koja mi je privukla pažnju je kada u jednom trenutku istragu i uviđaj "preuzima BIA", a pripadnici PTJ pažljivo prilaze objektu, kao da BIA komanduje PTJ, a takođe glupo je da se prikradaju kada je sve već policija "prečešljala".
« Last Edit: July 07, 2008, 07:46:23 pm by machak » Logged
crki
mladji vodnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 257



« Reply #23 on: July 06, 2008, 04:40:26 pm »

Jedino što vredi je glumica sve ostalo je golo sr*nje,neznam,ali mi maloumno deluje držati u plakaru u Beogradu uniforme svih vojski i paravojski ex-Yu,onoliku lovu,neobrijan oficir u uniformi.............Nikola Kojo je specijalac a ovamo ide kao  običan vojnik po frontu.Toliko je gluposti i nelogičnosti da kad bi napisao sve oduzelo bi previše vremena i prostora.Žalim ovo vreme što sam utrošio na gledanje filma.
Logged
Brok
Administrator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 19 016


Jednakost, Bratstvo, Sloboda


WWW
« Reply #24 on: July 06, 2008, 06:14:35 pm »

To što drži uniforme HVO-a, VBiH, VRS itd. je savim normalno, bilo i tih prelazaka. Pouzdano znam za događj iz borbi za oslobođenje Vukovara. Čovek (rezervista, nije bio pripadnik nikakve elitno-specijane jedinice) je išao toliko daleko da je čak vidno istetovirao šahovnicu na ruci, pored upobičajene uniforme sa HVO obeležjima ušetao im je u prostoriji za obedovanje i bacio nešto lepo za dezert Smiley



Logged
crki
mladji vodnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 257



« Reply #25 on: July 06, 2008, 10:12:55 pm »

Da,ali kako će major iz filma da se prošeta iz Bg u tim uniformama do bojišta?Bezbednjaci koliko znam ne drže kod kuće ništa sa posla što je ‚‚osetljivo",bar do sada nisam tako nešto video u filmovima  Grin Ne računam engleze koji gube lap topove po javnom prevozu 
Logged
MOTORISTA
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 62 007



« Reply #26 on: November 07, 2009, 07:02:13 pm »

Kao što naslov kaže, pitanje je koji vam je omiljeni film, ustvari može i omiljena scena iz nekog filma.

Ovaj film sam gledao pre par godina i oduševio se Cheesy

<iframe width="720" height="420" src="//www.youtube.com/embed/cvcR6Bpt5bo?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen="true"></iframe>
Logged
Boro Prodanic
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 14 988


« Reply #27 on: November 07, 2009, 08:45:42 pm »

Da li u tom filmu glumi Nik Nolte, a muzika je od Kridensa? Ako jeste, taj film je super, davno sam ga gledao ali još pamtim zadnju scenu, uz pesmu CCR "Who`ll stop the rain".

Inače, nemam vremena ni za TV ni za filmove, uglavnom već 100 godina stalno nešto učim, a u retkim pauzama čitam tzv lepu književnost. Poneki film pogledam 10-15 minuta na TV, dok ne zaspim...
Logged
Bozo13
Stručni saradnik - KoV
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 16 530



« Reply #28 on: November 07, 2009, 09:31:10 pm »

Novi Slovenački kratki film, koji, mada je tek juče bila premijera, več buri duhove u Italiji.

Definitivno film koji ču da pogledam.

<iframe width="720" height="420" src="//www.youtube.com/embed/22uzf_4weoM?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen="true"></iframe>

LPB
Logged
MOTORISTA
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 62 007



« Reply #29 on: November 07, 2009, 10:10:51 pm »

Da li u tom filmu glumi Nik Nolte, a muzika je od Kridensa? Ako jeste, taj film je super, davno sam ga gledao ali još pamtim zadnju scenu, uz pesmu CCR "Who`ll stop the rain".

Ne, film je Britanski Dog Soldiers

Ovo je još jedan od mojih omiljenih Grin

<iframe width="720" height="420" src="//www.youtube.com/embed/Alm28UYFyYw?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen="true"></iframe>
Logged
Pages:  1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 89   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.035 seconds with 22 queries.