PALUBA
May 23, 2024, 06:21:39 pm *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Čitajte na Palubi roman "Centar" u nastavcima, autora srpskog podoficira i našeg administratora Kuzme
 
   Home   Help Login Register  
Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 [2]   Go Down
  Print  
Author Topic: Hvatanje zeca  (Read 19085 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
crki
mladji vodnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 257



« Reply #15 on: July 16, 2009, 06:22:36 pm »

Pripremam teren kod dece da ga je ‚‚izela" mačka,od sutra sam na odmoru ima da mu postavim struju po dvorištu ili hajku Smiley da organizujem.Da mi je neko pričao ne bih mu verovao da onolicka životinjka može da napravi lom.Pala je kiša danas,tako da od sutra kreće ‚‚operacija tajfun" samo da ne omanem kao švabe.
Logged
Rocker
stariji vodnik I klase
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 1 059


Palubin savetnik za hardver


« Reply #16 on: July 17, 2009, 02:37:31 am »

Možda bi neko pseto moglo da ga satera u neki ćošak ili da ga pojuri ka tebi...a onda neka mreža, ćebe ili neko slično priručno sredstvo. Ili par mladih pasa koji bi ga jurili čisto da se poigraju s njim, a on kakav je plašljiv bi bežao dok se ne umori...trči on brzo, ali ne može tako do sutra, jednom će morati da stane ili će ga srčka okinuti. Grin
Logged
Duki
Počasni član foruma
zastavnik I klase
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 1 954



« Reply #17 on: July 17, 2009, 02:08:31 pm »

Uuu zečiji paprikaš što je dobar. A dobar je i na tanjirači Cheesy

crki, šta da ti kažem, ćebić u ruke i trk za njim.
Logged
MOTORISTA
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 62 007



« Reply #18 on: July 18, 2009, 10:14:49 am »

Šta bi crki, jesi li navatao skota?
Logged
crki
mladji vodnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 257



« Reply #19 on: July 18, 2009, 10:49:42 am »

Intezivnim operativnim radom,sakupljanjem podataka i najvažnijem gledanjem komšinica kroz prozor  Grin primećena ja komšinica kako je htela da ga uvati sa šargarepu,al* nije uspela.  Grin Posle spremanja doručka za moje devojčice,predložiću da ga zajedno uvatimo sa ćebe.Ja ću držati ćebe,a ona da ga *vata      

Nije toliko povezano sa zajcom,ali...Dok sam jutros osmatrao teritoriju  i planirao akciju,neka devojka od 23-24 godine,pozvala me je u vezi neke ankete,bila je na kapiji,ja je lepo pustim unutra i onako uzgred dobacim:divim  se na Vašoj hrabrosti !   a ona :zbog čega ?

A ja:ulazite ovde kod mene,a ne znate da li sam domaćin čovek,ili neki manijak,delikvent Smiley  Smiley  Smiley

Brže je izišla,nego što je uvišla      
« Last Edit: July 18, 2009, 10:56:03 am by crki » Logged
crki
mladji vodnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 257



« Reply #20 on: July 18, 2009, 06:06:46 pm »

ZEC JE UHVAĆEN


Danas sa komšinicom organizujem lov na zeca,ja držim ćebe,a njoj kažem da ga utera  Cool ona mu je dala šargarepu kroz žicu,kažem ja njoj udari ga po glavi,ali nju je bilo žao.Uglavnom zec pobeže,samo sam uspeo da ga vratim kod mene u dvorište.

Zainatim se ja i rešim da ga jurim dok neko ne padne gotov,postalo je zec ili ja.Moja gospođa sa decom gleda kroz prozor i navija,sad da li je navijala za mene ili zeca neznam.
  Posle jurnjave od tri sata i ogrebotina bez broja,zec je pao za slobodu.Trebalo mu je negde oko 2 sata da dođe sebi,mislio sam da će da ispusti svoju pokvarenu dušu,ali je preživeo i gricka šargarepu.A za nagradu što sam ulovio zeca od supruge sam dobio usisivač,kaže ne valja tako vruć da sedneš stradaće ti srce Smiley
Logged
MOTORISTA
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 62 007



« Reply #21 on: July 18, 2009, 06:09:29 pm »

O fala bogu Cheesy svaka čast majstore ulovio si skota
Logged
Dreadnought
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 69 456



« Reply #22 on: July 18, 2009, 06:10:15 pm »

Čestitam crki. Golema je to neman što je ulovi ... Dušu ti je izvadio  Cheesy

« Last Edit: October 27, 2011, 04:21:04 pm by dreadnought » Logged
Duki
Počasni član foruma
zastavnik I klase
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 1 954



« Reply #23 on: July 18, 2009, 06:44:52 pm »

Znači ništa bez ćebeta Cheesy

Svaka čast na živcima Wink
Logged
ACHTUNG
vodnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 434



WWW
« Reply #24 on: July 18, 2009, 07:13:29 pm »

Imam morsko prase u kuci, ista muka - glodar je glodar. Mali je toliki dominator da otima macoru hranu.

Samo sto tvoj glodar ima nitro u zadnjici. Svaka cast. Smiley
Logged
ZastavnikDjemo
poručnik korvete
*
Offline Offline

Posts: 3 509



« Reply #25 on: July 20, 2009, 08:31:51 pm »

Evo i ja da se pridružim čestitkama! Grin Imam i ja jednu neman kući, koja je sklona bežaniji, samo što nije preterano bistar, pa se uvek namami nazad pomoću hrane. Wink Žao mi je da ga bijem, tako da mi se popeo glavu, al' šta da radim, kada sam kripto-mazohista. Grin
Logged
crki
mladji vodnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 257



« Reply #26 on: July 20, 2009, 10:08:12 pm »

Rešio sam da ga hranim ( kljukam kao gusku )  toliko da bude debeo da ne može brzo da trči sve i da hoće Smiley Onaj kavez što sam ga napravio lagano može da se zatvori i tasmanijski đavo i ništa mu ne bi mogao Smiley
Logged
Hrundi
stariji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 736



« Reply #27 on: May 14, 2011, 12:45:18 pm »

Toliko sam se smijao da je došla žena provjerit što radim. I pošto već prepoznaje po ekranu Palubu samo je promrsila 'a mene ubjeđuješ da na to gubiš vrijeme jer je to neki ozbiljan forum'  Grin

Logged
Pages:  1 [2]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.027 seconds with 22 queries.