PALUBA
April 30, 2024, 12:52:08 pm *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Važno - Prilikom registracije lozinka mora da sadrži najmanje osam karaktera, od toga jedno veliko slovo, i bar jednu cifru, u protivnom registracija neće biti uspešna
 
   Home   Help Login Register  
Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 [2]   Go Down
  Print  
Author Topic: Šta sa ovakvim slučajevima?  (Read 8547 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Nenad
Prijatelj foruma
potporučnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 2 056


« Reply #15 on: May 07, 2008, 02:47:28 am »

Za ovo si u pravu, ali parica nema!
Logged
Kibo
mladji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 166



« Reply #16 on: May 07, 2008, 06:04:43 pm »

Uh ljudi ja sam imao zbog gluposti dve nedelje pritvora i jos i toliko produzetka a imao sam lika u vojsci, pa brate covek imao 31. godinu, mi ga svi zvali cale. Covek je mislim usao u istoriju sa dva meseca pritvora i nije zajebancija. Normalno da je imao toliko i produzetka ali kako je on zezao cvarke e to je trebalo videti. Ma mislim da im je bilo dosadilo sa njim i da ga vise nisu terali nista. Pa covek je bio neunistiv a nekih dva metra i sto kila. Najbolja je bila jedna njegova diskusija sa jednim potporucnikom gde potporucnik pocne prakticno da bezi od njega a ovaj kao u filmu Karaula ako je neko gledao "gospodine Potporucnice pa ja imam nesto da vas pitam ..."  laugh Evo i sad se smejem sam kad se setim toga. Ali kako ce ih disciplinovati ako nemaju pritvora. Mislim imao sam i jednog kapetana koji je tukao i vojnike a jednom jednog pijanog rezervistu prebijo i vezao za radiator u strazarnici. Ma to je bila katastrofa ali sta ces tip ratni veteran iz tri rata. Svasta se covek nagleda u vojsci ali ovaj ne verujem da je vise aktivan. Degradirali ga jednom iz kapetana I. klase i izbacili ga iz 63. padobranske i covek opet pravio sranja. Na terenu se ponasao kao da je u ratu, ma katastrofa. Dakle ima nemogucih vojnika ali isto tako i oficira.
Logged
ZastavnikDjemo
poručnik korvete
*
Offline Offline

Posts: 3 509



« Reply #17 on: May 14, 2008, 04:24:22 pm »

Pa dobro, zar je toliki greh vozikati se kolicima po krugu kasarne, gadjati se jastucima?Huh?  Huh?
Mislim, momci nisu uradili nista lose, osim onih koji su purnjali kroz cev, naravno, ako je u pitanju dzoint, u sta ipak sumnjam...
Ukratko, ne vidim razlog za dizanje neke frke...Sto se nemogucih tice, ima ih u SVAKOJ vojsci na svetu...
Logged
Kibo
mladji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 166



« Reply #18 on: May 14, 2008, 06:27:13 pm »

Ma pusti Djemo nas je terao vodnik da trcimo pola sata u krugu u autoparku jer smo mu se malo ismejali. Sta ces kada covek nije bio bas vican tehnici. Radilo se tu nesto oko PAT-a na BOV-3. I ja mu postavio pitanje a on kao ma gde sta ti znas i to mora da moze i onda je krenuo smeh i posle toga pola sata trcanja.

Inace, imali smo recimo jednog ludog Begradjanina koji nas je ujutru budio nekim serpama i loncima i ono urla "Ustaaaj voooojskoo!!!" E posto smo spavali u kasarni pod satorima jer nije bilo objekata a posto su nam tu bili i kreveti i kazete i cizme ispod kreveta jedno jutro smo ga malo preduhitrili. I taman kada je poceo da lupa u serpu i da se dere dobio je cizme cele baterije po glavi. Dobro to niko nije video a i prizor je bio jedinstven. Covek zatrpan smrdljivim vojnickim cizmama jos smo mu i serpu nabili na glavu. Nije vise hteo da nas budi ni kao pomocnik dezurnog diviziona.  Grin
Logged
Ine
In memoriam
mornar
*
Offline Offline

Posts: 24


« Reply #19 on: May 15, 2008, 08:06:01 pm »

Pazite ovo! Imam jednog porucnika na poslu, lik boli glava! Jedno vece napio se on ko dupe i na nekoj zurci poceo da me provocira, a s obzirom da ni ja nije da nisam bio pod gasom... Ja da se ne raspravljam sa budalom, oteram ga u...On i dalje! Kao zna on mene kakav sam ali da moze da me izbije kad hoce! Meni pukne film i izadjemo mi napolje. Nadujem ja njega i on sta ce da mi kaze onako pijen "sutra ces ti meni u pritvor"! Ja ga gledam dal ovaj normalan! On opet! Nista ja mu kaze da ako cu vec da idem u pritvor... da ga ja "iznabadam" jos malo! I to i uradim! To je bio petak! U ponedeljak ja na poso i pravo na njega, a on onako naduven jedva me vidi! Ja ga pitam onako kao kroz salu " i jel idem..." (nema zbog cega, ali...)! On me pogleda i onako kroz smeh, "niko mi nije kriv"! Od tad smo ko dupe i gace, tj. drugari!
Pouka- ne slusaj pijanog coveka kad lupa, mozda je u stvari trezan skroz drugaciji! E, a ako si i ti pijan... onda neka vam je bog u pomoci! Grin
Sve je to za ljude! Wink
Ovoga se secam! To su biliu dani! Cheesy Kad ste opaljeni i jedan i drugi! Ti sto ga slusas i on sto je budala!
Logged
Nenad
Prijatelj foruma
potporučnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 2 056


« Reply #20 on: May 16, 2008, 08:07:48 pm »

Mladost ludost! Smiley
Logged
Pages:  1 [2]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.023 seconds with 22 queries.