PALUBA
March 28, 2024, 11:59:01 pm *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
Važno
Za sve članove foruma Paluba.Info, apel da uzmete učešće na samo u glasanju već i u temi.
Link do teme je ovde
 
   Home   Help Login Register  

Prijatelji

▼▼▼▼

Mesto za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 [59] 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... 205   Go Down
  Print  
Author Topic: Jadrolinija  (Read 1029864 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
jadran2
Stručni saradnik - istorija RM
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 13 147



« Reply #870 on: March 06, 2010, 11:34:06 pm »

Tekst pobjegao : ponavljam - kao jedna od varijanti mozda je vrgadska Luka s pogledom na Artu Velu.

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]  


* vrgada pogled na artu velu.jpg (214.98 KB, 719x397 - viewed 138 times.)
Logged
barba
Prijatelj foruma
stariji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 819



« Reply #871 on: March 12, 2010, 09:09:28 pm »

Jadrolinija je kupila zajedno sa Slobodom i motorni brod Bratstvo. To su bili istovjetni brodovi, kao i Pobjeda građeni u '' 3. maju ''.
Bratstvo je 1971. zajedno sa slobodom zaplovilo na liniji za Bliski istok. U paketu je 1978. prodano Dalmatisnkoj iz Vela Luke. Iste godine je u vlasništvu Beogradske plovidbe. Bratstvo nije imalo sreću završiti u rezalištu. U nevremenu je brod udario u hrid Les Sorelle 2 Nm SW od otoka Galite i 30 milja od tunežanske obale. U brod je prodrlo more i potonuo je u 20.15 sati po lokalnom vremenu 11. prosinca 1981. godine. Živote je izgubilo devet članova posade. Među njima i kapetan Draža Pavlović. Beogradska plovidba je po njemu nazvala jedan svoj brod.
Na tom putovanju Bratstvo je plovilo u balastu iz luke Bejaija u Augistu. Petnaest članova posade spasio je britanski brod za hlađene terete Caribbean Universal.
O mrtvima sve najbolje.
Bog mu dao pokoj duse, ali bi bilo bolje da je neki drugi kapetan bio tada na brodu.
Logged
barba
Prijatelj foruma
stariji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 819



« Reply #872 on: March 12, 2010, 09:13:34 pm »

Jadrolinija je kupila zajedno sa Slobodom i motorni brod Bratstvo. To su bili istovjetni brodovi, kao i Pobjeda građeni u '' 3. maju ''.
Bratstvo je 1971. zajedno sa slobodom zaplovilo na liniji za Bliski istok. U paketu je 1978. prodano Dalmatisnkoj iz Vela Luke. Iste godine je u vlasništvu Beogradske plovidbe. Bratstvo nije imalo sreću završiti u rezalištu. U nevremenu je brod udario u hrid Les Sorelle 2 Nm SW od otoka Galite i 30 milja od tunežanske obale. U brod je prodrlo more i potonuo je u 20.15 sati po lokalnom vremenu 11. prosinca 1981. godine. Živote je izgubilo devet članova posade. Među njima i kapetan Draža Pavlović. Beogradska plovidba je po njemu nazvala jedan svoj brod.
Na tom putovanju Bratstvo je plovilo u balastu iz luke Bejaija u Augistu. Petnaest članova posade spasio je britanski brod za hlađene terete Caribbean Universal.
Pobjeda je neko vrijeme plovila za Mediteransku plovidbu iz Korcule.
Logged
barba
Prijatelj foruma
stariji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 819



« Reply #873 on: March 12, 2010, 09:32:30 pm »

Godinu dana iza Koste Racina u flotu je primljen novi tip broda za kratke pruge. Novogradnja 126 porinuta u Brodogradilištu Split 1954. godine nazvana je Karlovac. Mali čelični brod od 191 BRT i 15 tona nosivosti, duljine 37 i širine 7 metara bio je pogođen projekt za pristajanje u svim našim otočnim lukama. Dizel motor Sulzer pogonio ga je brzinom od 12,5 čvorova. Karlovac je osiguravao udoban smještaj do 350 putnika u salonu i na palubi. Godinama je plovio u svim našim okružjima. Cijena koštanja je bila 299 870 000 dinara. U cijenu je uračunat i dio kreditnih troškova.
karlovac jenegdje 1992. imao havariju stroja i zapalio se. Dugo je vremena ležao raspremljen u Cresu. prodan je za rezanje tvrtki Diomis 1995. godine. Od Diomisa ga kupuje Božidar Rakuljić. Ozbiljna rekonstrukcija je započela 2003. u Turskoj, ali je tvrtka otišla u stečaj. Dovršen je 2005. u Splitu i Ante Rakuljić nazvao ga je Emanuel.
Pod tim imenom plovi i danas za tvrtku Orsab iz Krila Jesenica. Motor Sulzer zamijenjen je dizel motorom Volvo Penta. Brzina 12 čvorova.
Karlovac je posljednje dane za Jadroliniju drzao prugu Mali Losinj - Unije - Susak -Ilovik, a ponekad je pristajao na Srakane.
Logged
brodarski
Stručni saradnik - istorija RM
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 12 254



« Reply #874 on: March 12, 2010, 09:39:34 pm »

Ne znam što je to bilo s Bratstvom, ali stari zapovjednici Jugolinije taj trio su zvali '' vjeverice ''. 
Logged
Robert01
mornar
*
Offline Offline

Posts: 21


« Reply #875 on: March 12, 2010, 09:54:54 pm »

Godinu dana iza Koste Racina u flotu je primljen novi tip broda za kratke pruge. Novogradnja 126 porinuta u Brodogradilištu Split 1954. godine nazvana je Karlovac. Mali čelični brod od 191 BRT i 15 tona nosivosti, duljine 37 i širine 7 metara bio je pogođen projekt za pristajanje u svim našim otočnim lukama. Dizel motor Sulzer pogonio ga je brzinom od 12,5 čvorova. Karlovac je osiguravao udoban smještaj do 350 putnika u salonu i na palubi. Godinama je plovio u svim našim okružjima. Cijena koštanja je bila 299 870 000 dinara. U cijenu je uračunat i dio kreditnih troškova.
karlovac jenegdje 1992. imao havariju stroja i zapalio se. Dugo je vremena ležao raspremljen u Cresu. prodan je za rezanje tvrtki Diomis 1995. godine. Od Diomisa ga kupuje Božidar Rakuljić. Ozbiljna rekonstrukcija je započela 2003. u Turskoj, ali je tvrtka otišla u stečaj. Dovršen je 2005. u Splitu i Ante Rakuljić nazvao ga je Emanuel.
Pod tim imenom plovi i danas za tvrtku Orsab iz Krila Jesenica. Motor Sulzer zamijenjen je dizel motorom Volvo Penta. Brzina 12 čvorova.
Karlovac je posljednje dane za Jadroliniju drzao prugu Mali Losinj - Unije - Susak -Ilovik, a ponekad je pristajao na Srakane.

Točno, ali ipak mi nekako ova  rekonstrukcija nije legla. Ipak bi volio da je zadržao koliko toliko izvorni izgled kao ex Vladimir Nazor.
Logged
brodarski
Stručni saradnik - istorija RM
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 12 254



« Reply #876 on: March 12, 2010, 10:01:12 pm »

Ako je to R. Udi, onda je imao prilike viditi Emanuela u portu isprid kuće. Mogao je vidjeti i trup broda i koliko je tog izvornog zaista ostalo. Za razliku od starog Karlovca na Emanuelu su palube iskorištene. Ipak je to sad brod za neku drugu namjenu.
Logged
barba
Prijatelj foruma
stariji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 819



« Reply #877 on: March 12, 2010, 10:24:38 pm »

Za Boru
Rampa se u skladu s ondašnjim standardima iz 14. stoljeća spuštala i dizala ručno. Ako vas dopadne srića služiti u mornarici i još na desantnoj splavi ovog tipa. Pa dizati i spuštati rampu, Nitko sretniji od vas i vaših roditelja.

Druže, i na DTM - ovima se motovilo pogonilo ljudskim rukama.

Za vreme jedne velike vežbe 1987/88 dobijem supoziciju od ppuk Hamida Islambašića, šefa MTSl u 5. VPS Pula: "Kvar električnog vitla na DTM - tom i tom", i sad ja kao treba da pošaljem pokretnu radnu grupu (PRG) negde na Cres gde je bio brod da popravi vitlo. Noć, jedan poručnik korvete je dežurni operativni, nije bilo starijih - pametnijih, i ja mu odgovorim telegramom: " DTM - taj i taj nema vitlo, a kamoli električno, te nije moglo ni da se pokvari" i ne šaljem PRG.

Nakon 15 minuta, novi telegram iz Komande sektora: "Koliko krupne stoke može da poveze 5. MDBR?" A ja, već pukao odgovorim: "Više nego što je ima kod Vas". Ujutro komandant, kf Pantić Pavle, kad me nije streljao, ribali su me nedelju dana...

A sve zbog toga što neko ko ima visok čin misli da sve mora da bude savremeno, na struju, hidrauliku, pneumatiku, a sramota ga da uči kad dođe na novu dužnost. Uglavnom, kod njega sam potrošio sav kredit za sva vremena, jer je to kasnije, kad su šifreri progovorili, puklo kao njegova velika bruka u sektoru, a ja sam većini viših oficira bio simpatičan, jer sam mu "hrabro", da ne kažem ludo spustio (ipak sam ja bio samo kapetan I klase, a on potpukovnik).
E moj Boro,
i ja sam s njim imao okrsaje. Koji je to idiot bio. Zena mu je stvarala karijeru jer je radila u Croatia osiguranju i svakom visokom oficiru u 5. VPS cinila usluge.
Logged
barba
Prijatelj foruma
stariji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 819



« Reply #878 on: March 12, 2010, 10:41:21 pm »

M/t Liburnija porinuta je 1965. u nizozemskom brodogradilištu De Merwede u mjestu Hardinxveld.
Liburnija je duga 90 i široka 16 metara. Ima 3910 BRT i 270 tona nosivosti. Ukrcava 110 vozila i 786 putnika. Dva dizel motora Sulzer od ukupno 4413 kW omogućavaju brzinu od 17.5 čvorova. Liburnija je mogla prihvatiti putnika i vozila koliko 3 desantne splavi. Uključena je u promet na pruzi Zadar - Ancona i doprinijela je većem priljevu stranih putnika što se odrazilo i na bolji standard hrvatskih građana. Liburnija još plovi, iza nje je brazda od 45 ljeta. Izgleda kao da je jučer ušla u flotu. Kako vrijeme leti. [ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
Brodarski moj, ne izgleda vise kao da je jucer usla u flotu.
Plovio sam proslog mjeseca na njoj od Splita do Vele Luke i cini mi se da su digli ruke od nje i da ce skoro partiti.
A napravio sam toliko putovanja od Korcule do Rijeke i obratno. Gdje sve nisam spavao. A tek zena upoznao.... :-)).
Liburnije je plovila kao zamjena za M/T "Korculu", koja ne moze po malo jacem jugu odrzavati prugu Split-Vela Luka-Lastovo. Kao da se prica ponavlja.
Logged
Robert01
mornar
*
Offline Offline

Posts: 21


« Reply #879 on: March 12, 2010, 11:10:05 pm »

Ako je to R. Udi, onda je imao prilike viditi Emanuela u portu isprid kuće. Mogao je vidjeti i trup broda i koliko je tog izvornog zaista ostalo. Za razliku od starog Karlovca na Emanuelu su palube iskorištene. Ipak je to sad brod za neku drugu namjenu.

Prvo pozdrav prijatelju! Iskreno, da si vidio prošle godine kada je Emanuel pristao u Vodicama gotovo nitko (od starih Vodičana) nije prepoznao brod. Jedino im je prova davala asocijaciju. Pitam je da li je i koliko narušena stabilnost broda ovom nadogradnjom?
Evo ga, mislim nakon dobrih 20 godina u Vodicama:
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
I par slika braće Tijata i Ozlja
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* IMG_5811.jpg (66.66 KB, 800x600 - viewed 130 times.)

* IMG_581_2.jpg (70.7 KB, 800x600 - viewed 149 times.)

* IMG_5856_3.jpg (73.04 KB, 800x600 - viewed 150 times.)

* IMG_5640_4.jpg (63.65 KB, 800x600 - viewed 130 times.)

* IMG_5601_5.jpg (63.08 KB, 800x600 - viewed 53 times.)
« Last Edit: March 13, 2010, 10:00:12 am by Broker, Reason: ubačene slike u atačment » Logged
Robert01
mornar
*
Offline Offline

Posts: 21


« Reply #880 on: March 12, 2010, 11:18:24 pm »

Da li itko zna na kojoj liniji je plovio tadašnji Ohrid prije dolaska u Šibenik i da li netko ima njegovu sliku negdje u doku?
Logged
brodarski
Stručni saradnik - istorija RM
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 12 254



« Reply #881 on: March 13, 2010, 08:41:17 am »

Bog Rudi,
moji Vodičani su potomci vinogradara i maslinara. Zato i teško razlikuju brodove. Stavi im na stol oblicu, krvavicu ili lastovku, neće se ti zabuniti. Kod Emanuela stabilnost nije upitna. Nažalost nemam te brodove u doku.
Logged
Robert01
mornar
*
Offline Offline

Posts: 21


« Reply #882 on: March 13, 2010, 11:02:22 am »

Evo jedan link na kojem se vidi Ilok u sdašnjem (katastrofalnom) stanju. Nalazi se u uvali Dumići na otoku Rabu.
http://picasaweb.google.nl/hansdegraaf3/FerrySMainlyJadrolinija?feat=email#5374190214318779106
Logged
brodarski
Stručni saradnik - istorija RM
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 12 254



« Reply #883 on: March 13, 2010, 05:36:49 pm »

Ohrid je u svoje vrime plovio za Elafitske otoke.
Logged
Boro Prodanic
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 14 809


« Reply #884 on: March 13, 2010, 09:55:17 pm »

Za Boru
Rampa se u skladu s ondašnjim standardima iz 14. stoljeća spuštala i dizala ručno. Ako vas dopadne srića služiti u mornarici i još na desantnoj splavi ovog tipa. Pa dizati i spuštati rampu, Nitko sretniji od vas i vaših roditelja.

Druže, i na DTM - ovima se motovilo pogonilo ljudskim rukama.

Za vreme jedne velike vežbe 1987/88 dobijem supoziciju od ppuk Hamida Islambašića, šefa MTSl u 5. VPS Pula: "Kvar električnog vitla na DTM - tom i tom", i sad ja kao treba da pošaljem pokretnu radnu grupu (PRG) negde na Cres gde je bio brod da popravi vitlo. Noć, jedan poručnik korvete je dežurni operativni, nije bilo starijih - pametnijih, i ja mu odgovorim telegramom: " DTM - taj i taj nema vitlo, a kamoli električno, te nije moglo ni da se pokvari" i ne šaljem PRG.

Nakon 15 minuta, novi telegram iz Komande sektora: "Koliko krupne stoke može da poveze 5. MDBR?" A ja, već pukao odgovorim: "Više nego što je ima kod Vas". Ujutro komandant, kf Pantić Pavle, kad me nije streljao, ribali su me nedelju dana...

A sve zbog toga što neko ko ima visok čin misli da sve mora da bude savremeno, na struju, hidrauliku, pneumatiku, a sramota ga da uči kad dođe na novu dužnost. Uglavnom, kod njega sam potrošio sav kredit za sva vremena, jer je to kasnije, kad su šifreri progovorili, puklo kao njegova velika bruka u sektoru, a ja sam većini viših oficira bio simpatičan, jer sam mu "hrabro", da ne kažem ludo spustio (ipak sam ja bio samo kapetan I klase, a on potpukovnik).
E moj Boro,
i ja sam s njim imao okrsaje. Koji je to idiot bio. Zena mu je stvarala karijeru jer je radila u Croatia osiguranju i svakom visokom oficiru u 5. VPS cinila usluge.

Mislim da je sa njim svako ko je imalo mislio glavom morao pre ili posle da se sukobi. Bio je takav, a i sistem u to vreme takav da mu je omogućio napredovanje, a mi mlađi smo plaćali ceh...
Logged
Pages:  1 ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 [59] 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... 205   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Prijatelji

▼▼▼▼

Prostor za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.053 seconds with 23 queries.