PALUBA
March 28, 2024, 04:45:11 pm *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Važno - Na forumu PalubaInfo novoregistrovane članove odobravamo ručno, to može potrajati 24 h, ali je neophodno da novoregistrovani korisnik aktivira svoj nalog koji će dobiti putem e-pošte u navedenom vremenu
 
   Home   Help Login Register  

Prijatelji

▼▼▼▼

Mesto za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22   Go Down
  Print  
Author Topic: Hrvatski školski brod "Kraljica mora"  (Read 124943 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
madmitch
stariji vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 1 159


« Reply #180 on: June 05, 2012, 08:28:57 pm »

Nisam baš od jedra ali koliko sam bio po jedrenjacima pa i po logici, brod se improva kad se vijetar upire u jedra i preko jedara u jarbol. Jel moguče, da se kod vožnje motorima improva jer su osovine previše ukoso na liniju broda pa ga propele dok rade, "dižu" po krmi?

Inače, meni je brod, ovako odokativno OK, osim krme, lično mi se ne sviđa, ko da je sa drugog broda. To je posvije subjektivna ocijena.
Logged
fubar
desetar
*
Offline Offline

Posts: 144



« Reply #181 on: June 05, 2012, 08:31:00 pm »

Kraljica mora ima:
-problema sa stabilitetom, brod je improvan, naknadno stavljali nekoliko tona olova u brod, ajme...
-neujednacena snaga dva pogonska stroja, inace proizvedena u Kini
-razvijenih jedara tesko sluza i drzi kurs, pa se dodatno pali i autopilot
-na palubi, tocnije izmedju podnog lima i drva nakuplja se voda. Dakle, drvo se nije sljubilo sa podom.
-na kitanje oplate broda potroseno preko 5o tisuca eura, jer limari i varioci nisu dobro obavili posao.

 
Brod je "dobar" jer u moje vrijeme nismo imali nista osim m/b Jurja Carica na mrtvom vezu u Lori - ono, iz perspektive ex studenta, danas aktivnog kapetana.
Da nije savrsen, nije. Da nema tradiciju i karizmu, nema ni nece. AlI s obzirom da je napravljen za ucenike, OK je.
Ja ga samo nebi gurao u neke drzavnicke i proceduralne svrhe tipa HRM ili OS jer nije reprezentativan. Svako lito na Jadranu ima privatnih jedrenjaka puno ljepsih i zanimljivijih kojima ne moze parirati. Preslab je to igrac za neko "guranje" pomorske tradicije itd...
Jedan pomorski pozdrav iz Norveske.
Logged
kilezr
poručnik fregate
*
Offline Offline

Posts: 4 608



« Reply #182 on: June 05, 2012, 08:34:48 pm »

 To je u domenu teorijske greške. Brod se pegla i gituje samo zbog estetike. Nije da nema uticaj, ali, za ovaj tip broda i brzine koje on ostvaruje nema uticaja( po mome mišljenju).
 
 Mali OFF!
 Inače je neka japanska firma razvila sistem za smanjenje trenja između korita i medija po kome se plovi ubacivanjem vazdušnih mehurića oko trupa. Možda neko iskopa na netu više o tome? Ja sam skoro čitao neki članak- studiju o tome! Samo me nemojte pitati gde
Logged
madmitch
stariji vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 1 159


« Reply #183 on: June 05, 2012, 08:40:57 pm »

Imaš i antifouling na nekoj nano osnovi, koji ti trenje smanjuje nevjerovatno ali mu je i cijena nevjerovatna. To sa mjehuričima sam i ja gledao negdje.
Logged
markantun
desetar
*
Offline Offline

Posts: 127


« Reply #184 on: June 05, 2012, 08:44:31 pm »

Eto, svi smo slozni da je brod mogao biti kudikamo lipsi, elegantniji i reprezentativniji. Od tradicije ni t...
Logged
kilezr
poručnik fregate
*
Offline Offline

Posts: 4 608



« Reply #185 on: June 05, 2012, 08:52:16 pm »


 Slušaj markantun, meni se lično manje sviđa nego Jadran. Da ima neku svoju lepotu, ima! O osobinama na moru ja ne mogu pričati." Konja koga nisi jahao nemoj ni da kudiš ni da hvališ"  Tako kažemo mi Lale!!!Da je zanatski mogao da se uradi lepše, MOGAO JE( u to se razumem Grin)
Logged
fubar
desetar
*
Offline Offline

Posts: 144



« Reply #186 on: June 05, 2012, 08:56:38 pm »

Eto, svi smo slozni da je brod mogao biti kudikamo lipsi, elegantniji i reprezentativniji. Od tradicije ni t...

Ma ne mozes sagradit brod u 2009 i gurat ga ko tradiciju. Treba prihvatit cinjenicu da je Jadran "premjesten" u CG i da ti sad sagradis novi HMS Victory u 2012 to nije to. To je dio razloga zasto recimo dio javnosti nije sklon Kraljici Mora izuzevsi jos i njene tehnicke nedostatke itd.
Brod je OK za nekakav cruising ucenika i studenata po Jadranu, mozda nesto i nauce i to je dobro.
 
Za ocuvanje pomoracke tradicije Hrvatska je trebala mozda iskoristit ono sta se da iskoristit (pisem o idealnim uvjetima kad drzava ima para) pa mozda obnovit Galeba u svrhu skolovanja mornarickog kadra, medjunarodne smotre, regate, posjete i sl. Bez obzira sta je to Titov brod, i to je dio nase pomorske i mornaricke tradicije. Tu je jos i Austro-Ugarska Istranka i sl. Sve to ima itekakvu povijesnu tezinu, originalnost, tradiciju ali za to treba puno para, razuma i volje u zemlji gdje nema nista od navedenog. Mogu samo reci svaka cast pojedinacnim potezima i projektima tipa Falkusa i Bracera koji odrzavaju "tradiciju" na zivotu.
Sta je tu je...
Logged
Solaris
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 12 357


#vragu i rat#


« Reply #187 on: June 05, 2012, 09:02:14 pm »

Mali OFF!
 Inače je neka japanska firma razvila sistem za smanjenje trenja između korita i medija po kome se plovi ubacivanjem vazdušnih mehurića oko trupa. Možda neko iskopa na netu više o tome? Ja sam skoro čitao neki članak- studiju o tome! Samo me nemojte pitati gde

To je tehnika koju su prvo počeli primjenjivati na ledolomcima da smanje trenje između oplate i leda.

poz.

PS. veselo na temi  laugh
Logged
markantun
desetar
*
Offline Offline

Posts: 127


« Reply #188 on: June 05, 2012, 09:10:35 pm »

Pa nisam ni rekao da je ruzan, ali ni  blizu lipote brodova iz hrvatske pomorske bastine. Ni blizu. Ne mogu nikako da shvatim cemu ona obla krma?! Gdje su to projektanti vidjeli? Gdje? Koji to brod iz hrvatske pomorske bastine ima onakvu, blago receno, neobicnu krmu? Molim informaciju. Cemu onako visoke stijenke broda? Pari ko utvrda. Drugo, nikada, ali ama bas nikada domaci skverovi nisu gradili skolske jedrenjake. Nikada. Trece, kud bas pa loger? Logeri su vrste trgovackih jedrenjaka najmanje zastupljeni u hrvatskoj trgovackoj pomorskoj bastini. Uvjreljivo najmanje. logeri suuglavnom prisutni u oceanskim zemljama poput Francuske, Engleske, itd...Prvi hrvatski skolski brod, Vila Velebita, bijase brik-skuner. Vrlo elegantan.
Kod nas su u 19. st. na koje se eto pozivaju projektanti Kraljice mora, prevladavili tipovi vecih trgovackih jedrenjaka: brigantin, bark, brik,...
Mislim, jako, jako cudna ekipa rad u Brodarskom institutu. Ne znam cime se navode dok projektiraju. Brod je projektirao inzenjer BI-ija koji nikada, ali ama bas nikada na jedrenjacima radio nije. I to se vidi-cim se ugleda brod. Ponavljam, nije ruzan, ali nije ni nesto prevsie lip. Sakrit ga od srama pored "Jadrana".
Logged
ML
kapetan korvete
*
Offline Offline

Posts: 6 798



« Reply #189 on: June 05, 2012, 09:24:41 pm »

O logeru na Jadranu https://www.paluba.info/smf/index.php?topic=9457.msg64355#msg64355
To je u stvari škuna i ima istoriju na Jadranu.
A što se Kraljice tiče, treba je uposliti da plovi i stvara svoju povijest. Od kritike neće biti ljepša.
Mene najviše smeta bow thruster i dva propelera, nije baš najprikladnije za učenje pomorstva i sticanje osjećaja.
Logged
pp5d6 posejdon
vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 602


« Reply #190 on: June 05, 2012, 09:35:18 pm »

Kraljica mora kojeg je prema projektu Yacht Design d.o.o. iz Trogira i Brodarskog instituta izgradila, 2010. godine, Montmontaža Greben d.o.o. iz Vele Luke.

Na osnovi  raspoloživih podataka treba notirati slabosti osnove, kako slijedi:

a) Premali omjer duljine prema širini,
LKVL/B = 28,25/8,40 = 3,36, što je nepovoljno za otpor i propulziju, pa i uzdužni stabilitet.

b) Premali omjer duljine prema visini, L/ H = 28,25/5,80 = 4,87. Za istu visinu duljina je mogla biti veća, čime bi se dobili dragocjeni potpalubni prostor, veća površina palube i skladniji profil broda.

c) Neprimjerenost dvovijčane propulzije: ranjivost, niži stupanj djelovanja, teže i skuplje održavanje. Navedena su dva podatka o snazi porivnih motora: 2 x 336 = 672 kW i 2 x 373 = 746 kW. Koji su to motori, nije navedeno.
U svakom slučaju ovakvom je jedrenjaku primjerenija bitno manja snaga mehaničke propulzije, otprilike oko 100 kW, i jedan vijak!

d) Da bi se osigurao stabilitet i postigla najmanja početna metacentarska visina od 0,6 m, na dnu broda ugrađeno je 100 t olovnog balasta. Time je osjetno povećan deplacement, čak za više od 40 posto, zatim gaz za oko 60 cm, i otpor broda, te je, za danu visinu, smanjen opseg stabiliteta. Stalno nositi stotinu tona krutog balasta upravo je bolna spoznaja. To se moglo izbjeći u prvom redu snižavanjem jarbola, zatim izvedbom masivne gredne kobilice visine dvadesetak centimetara, po potrebi i više. Gredna kobilica ujedno blagotvorno djeluje na svekoliku pomorstvenost broda: prigušuje ljuljanje (rotacijsko-oscilatorno njihanje oko    uzdužne osi), smanjuje zaošijanje i zanašanje, osigurava pravocrtni kurs broda.
Zaista višestruka je šteta što su, počevši od sastavljanja projektnog zahtjeva pa do razradbe projekta, počinjeni toliki propusti koji su rezultirali skupljim brodom,a slabijih ukupnih performansa.
Mo že li i to biti jedna, u nizu, pouka? Uistinu propuštena je zahvalna prigoda da se osnuje i izgradi skladni i svrsishodni plovni objekt.
Logged
fubar
desetar
*
Offline Offline

Posts: 144



« Reply #191 on: June 05, 2012, 09:49:50 pm »

Eto, ocito neko ko je dobro informiran.
Al opet, mislim da je dobro da studenti imaju bar nesto. Daleko od savrsenog al sta se moze. Nek uzivaju.
Logged
ORIĆAREB
In memoriam
kapetan fregate
*
Offline Offline

Posts: 7 364



« Reply #192 on: June 05, 2012, 09:56:30 pm »

 
A koja dinamika večeras na ovoj temi, nezaboravno.
Ma bravo momci, iscrpno i tolerantno, čestitam ako dozvoljevate..  Cheesy
Logged
kilezr
poručnik fregate
*
Offline Offline

Posts: 4 608



« Reply #193 on: June 05, 2012, 10:03:36 pm »


 Zar za ljude koji se uče pomorstvu( manevru) nije lakše pristajanje i isplovljenje sa dva vijka?
Logged
pp5d6 posejdon
vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 602


« Reply #194 on: June 05, 2012, 10:09:48 pm »

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ] [ Attachment: You are not allowed to view attachments ] [ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* u izgradnji travanj 2009 Greben.jpg (178.42 KB, 1000x750 - viewed 130 times.)

* u izgradnji travanj 2009 pp5d6.jpg (154.19 KB, 850x638 - viewed 172 times.)

* u gradnji travanj 2009 pp5d6.jpg (197.61 KB, 800x600 - viewed 155 times.)
Logged
Pages:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Prijatelji

▼▼▼▼

Prostor za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.036 seconds with 22 queries.