Filatelija na Palubi

(1/189) > >>

Рашо:
Pošto je filatelija moja velika strast i već više od dvadeset godina se njome bavim više-manje aktivno, palo mi je na pamet da sa vama podijelim ponešto iz moje kolekcije, a što je temom vezano za teme sa Palube... Ne može da škodi, a možda se nekome i svidi. ;)

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ] [ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ] [ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ] [ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

Рашо:
Još malo kosmičkih tema:

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

Рашо:
A sada malo drugova Sovjeta:

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ] [ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ] [ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ] [ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

Vladimir Ivanović:
Drago mi je da se baviš filatelijom. Bavim se i ja jedno 40 godina, a možda i više. Vojne teme su rijetke na poštanskim markama, sem u vrijeme rata. A u ratno doba uglavnom se rade preštampe, doštampe, denominacije (promjena cijene), izdavanje doplatnih markica, itd. Rijetko se izdaju prigodne marke i FDC marke.

Imao sam prijatelja koji je skupljao poštanske marke sa motivima brodova. Teška je to tema za skupljanje.

Volio bih da objaviš slike marki iz nekih zemalja koje bolje kotiraju od Jemena ili Burundija. Oni rade hiperprodukciju poštanskih maraka. Svaki dan stotinjak novih marki.

Pozdrav

Vlado

brodarski:
Filatelijom se bavim 42 godine. Neki s palube sjetit će se podmorničke pošte iz 1982. godine koja je prenesena od Murtera do Hvara. Filatelija pruža širok spektar mogućnosti za svakog sakupljača. Od svega najviše sakupljam poštanske žigove za koje smatram da su izvorni filatelistički objekti.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page