PALUBA
April 28, 2024, 04:57:39 pm *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Važno - Pravilnik foruma PALUBAinfo
 
   Home   Help Login Register  
Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: Gros tvrdi da je Trajkovski ubijen  (Read 3111 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
dexy
kapetan korvete
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 6 662



« on: May 03, 2010, 02:07:54 pm »

3. maj 2010.

Gros tvrdi da je Trajkovski ubijen

Bon -- Švajcarski evroposlanik Andreas Gros ostaje pri tvrdnji da je pogibija bivšeg makedonskog predsednika Borisa Trajkovskog bila ubistvo.

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
Gros je, kako prenosi “Dojče vele“ na makedonskom jeziku, najavio i drugi izveštaj o avionskoj tragediji u Bosni od 26. februara 2004. godine. "To je moje lično ubeđenje. Ja sam uveren da je reč o ubistvu, što temeljim na novim informacijama o kojima još ne mogu da govorim", kaže Švajcarac.

"Ovo moje lično mišljenje se zasniva i na poznavanju neverovatnih protivrečnosti koje logično vode preptpostavci o ubistvu", tvrdi Gros koji je najavio skoru posetu Makedoniji kada informacije treba da se saopšte javnosti.

"Dokazi nisu u mojim rukama, ja nisam rukovodilac istrage, samo sam njegov sitan pomoćnik. No, oni koji me poznaju, znaju da ne govorim naprazno", zaključio je evroparlamentarac Gros.


Izvor: FoNet


* Boris Trajkovski.jpg (8.32 KB, 200x246 - viewed 209 times.)
Logged
trpe grozni
Stručni saradnik - KoV
kapetan korvete
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 6 208



« Reply #1 on: May 03, 2010, 02:23:51 pm »

Tu postoji mali problem.
Nikome nije odgovaralo da se Trajkovski ubije. Kao precednik Makedonije je imao veoma nizak rejting, narod ga nije voleo jer nije bio dovoljno hrabar za vreme krize 2001 godine, politicari ga nisu voleli jer se voleo igrati sa povremenom poddrskom sto pozicije, sto opozicije, stranci nisu na njega obracali posebnu paznju jer su znali da se radi samo o protokolarnoj tituli, i znali su da nema skoro nikakav utecaj na poliiku u zemlji.
Meni jedino ostaje sumlja da se radi o gresci navodjenja na aerodrom, a ne o atentatu.
Logged
duje
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 17 876



« Reply #2 on: May 03, 2010, 04:33:44 pm »

Šta je bilo, da je bilo, žalostno je, da su  Trajkovski i njegova ekipa mrtvi.
Postavljam sliku mjesta pada aviona, na kojem je postavljeno spomen obilježje sa imenima poginuluh. Mjesto pada aviona je južno od Mostara.
Duje


* IMG_0104-1.jpg (87.51 KB, 576x307 - viewed 126 times.)

* P2260558-1.jpg (68.42 KB, 596x397 - viewed 135 times.)

* IMG_0106-1.jpg (93.1 KB, 640x467 - viewed 124 times.)
Logged
trpe grozni
Stručni saradnik - KoV
kapetan korvete
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 6 208



« Reply #3 on: May 03, 2010, 06:29:57 pm »

Hvala @Duje.
Znao sam da postoji spomenik, ali nisam znao kako izgleda. Lepo su  ga napravili.
Logged
gocemk
potporučnik
*
Offline Offline

Posts: 2 650


« Reply #4 on: August 30, 2011, 10:20:47 am »

Један од разлога је био да он одбио да потпише закон о територијалној подељби у 2004, он је рекао Бранку Црвенковском да само преко њега мртвог  битће потписан закон. Тако е јавно говорио један од виших чланова његове странке. Мислим да се радило о жени посланику из Струмице.
« Last Edit: August 30, 2011, 12:34:13 pm by trpe grozni » Logged
trpe grozni
Stručni saradnik - KoV
kapetan korvete
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 6 208



« Reply #5 on: August 30, 2011, 12:35:40 pm »

Goce, u dobi kada je poginuo, on je bio blizi sa opozicijom nego sa svojom maticnom strankom. Cak su ga pripadnici njegove stranke nazivali gradjaninom Borisom, a ne precednikom.
Logged
Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.022 seconds with 23 queries.