PALUBA
June 05, 2024, 09:31:01 am *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Važno - Pravilnik za prenošenje vesti na forumu PalubaInfo
 
   Home   Help Login Register  
Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 [2]   Go Down
  Print  
Author Topic: Маскирна униформа JНА, СВК и ВРС  (Read 17752 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
kilezr
poručnik fregate
*
Offline Offline

Posts: 4 608



« Reply #15 on: August 07, 2011, 08:44:59 pm »


 U mestu Temerin kod Novog Sada je izuzetno snabdeven Vojni otpad. Ako te nekako put nanese mogao bi možda tu potražiti to što te interesuje.
Logged
Sokol
In memoriam
vodnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 474



« Reply #16 on: August 08, 2011, 04:48:32 pm »

Погледај и на Новобеоградском бувљаку (онај део који се протеже тротоараом). Буде их понекад.

У Београду мени су рекли да он више не ради.
Поштовани форумаши, да ли ко од вас може питати у Темерину о M89 ? Хвала унапред !
« Last Edit: August 08, 2011, 04:53:55 pm by Sokol » Logged
UMP
mornar
*
Offline Offline

Posts: 3



« Reply #17 on: August 08, 2011, 08:45:34 pm »

Vec vise od godinu dana trazim novu komplet uniformu M-93 ili barem pantalone.
Zna li neko gde se tako nesto 100% moze naci, jer nema vise snage da jurim na sve strane, da bi nasao ili djubre ili broj koji mi ne odgovara.
Sto se Temerina tice, bio sam pre dve nedelje i ima novih pantalona, ali nema M-93/M89 i sve su konfekcijski brojevi preko 50.
Tamo treba cesto ici jer im roba jako brzo dodje i prodje, posto imaju dogovor sa masom preprodavaca koji tu novu ili skoro novu robu salju u inostranstvo.
Logged
Rade
Administrator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 17 065


« Reply #18 on: August 08, 2011, 08:48:05 pm »

Sve, sve samo mi nije jasno kako rashoduju (pretvore u furdu) novu uniformu... Neko bi trebao da napipa bajbok, definitivno.
Logged
UMP
mornar
*
Offline Offline

Posts: 3



« Reply #19 on: August 08, 2011, 08:57:51 pm »

Sve je to stvar " nekih " dogovora, masa stvari sa otpada u Knezevcu ide na privatne otpade i to nove stvari, a znam jer sam video pakete i mehanizaciju na kojima pise da su za " Troglav ", tj. upravo za taj otpad u Temerinu.

« Last Edit: August 09, 2011, 07:18:08 am by Rade » Logged
Sokol
In memoriam
vodnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 474



« Reply #20 on: August 08, 2011, 11:02:16 pm »

Vec vise od godinu dana trazim novu komplet uniformu M-93 ili barem pantalone.

9 јула био сам у Звиздару близ Уба. Тамо има војни отпад где сам набавио ветровку и прслук M93.
Logged
UMP
mornar
*
Offline Offline

Posts: 3



« Reply #21 on: August 08, 2011, 11:15:43 pm »

Kako je snabdeven taj otpad trenutno, znas li mozda sta jos ima novo od stvari generalno? Kada sam bio prosle godine nisu imali maltene nista.
Imam utisak da ovi u Temerinu cuvaju stvari za ljude s kojima saradjuju i to sam primetio vise puta.
Logged
Sokol
In memoriam
vodnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 474



« Reply #22 on: August 08, 2011, 11:50:09 pm »

Видио сам да има тамо доста свега. Набавио сам тамо још један шлем и два црвених берета. Али у тај дан тамо нису биле панталоне и кошуље. Човек који тамо ради рекао је мени да они бићу касније.
Можда знаш где може набавити M89 ?
Logged
kilezr
poručnik fregate
*
Offline Offline

Posts: 4 608



« Reply #23 on: August 09, 2011, 11:06:12 am »

Kako je snabdeven taj otpad trenutno, znas li mozda sta jos ima novo od stvari generalno? Kada sam bio prosle godine nisu imali maltene nista.
Imam utisak da ovi u Temerinu cuvaju stvari za ljude s kojima saradjuju i to sam primetio vise puta.
Između ostalih stvari, imaju jedan MTU motor za 4500 eura! Koliko sam čuo, stvarno ima svega, za svačiji džep. SAmo treba tražiti po gomolama stvari šta ti treba. A da ostavljaju stvari ljudima koji to posle po raznim Pijacama preprodaju, to je činjenica.
Logged
Sokol
In memoriam
vodnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 474



« Reply #24 on: May 05, 2012, 03:59:14 pm »

Опет то је актуелно. Поштовани форумаши, да ли ко од вас је био на отпаду у Кнежевцу ?
Logged
Pages:  1 [2]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.024 seconds with 21 queries.